Co proti vypadávání vlasů babské rady

No tak, drahé děťátko, když se ty vlásky začnou víc lámat a padat, tak to není nic moc příjemnýho. Ale babička ti má pár dobrých rad, co ti můžou pomoct.

  1. Pěkná olejová koupel: To zní možná trochu legračně, ale ricinový nebo kokosový olej jsou takovými kouzelníky pro tvý vlásky. Když si je zahřeješ, vmasíruješ do vlasových kořínků a necháš působit chvíli, zázraky se dějí!
  2. Cibulová koupele: Jojo, cibule sice dost smrdí, ale má to svoje kouzlo. Nastrouhej si cibulku, vyždímni z ní šťávu a naneste ji na vlásky. Jo, to voní! Počkej chvíli a pak to umyj. Ale dej pozor, aby se ti nezačala dělat žádná cibulová kšefta na hlavě!
  3. Bylinky a věcičky: Babča ráda používá bylinky jako kopřivu nebo rozmarýn na stimulaci vlasových folikulů. A když se jim to moc nelíbí, tak se trochu rozzlobí a začnou pracovat, jak mají!
  4. Důležité vitamíny: Hele, nezapomeň si dávat dostatek vitamínů. To znamená jíst spoustu zeleniny a ovoce. Takový zázvor s medem třeba každý den není jen dobrý proti nachlazení, ale taky dělá dobře vláskům.
  5. Pohyb a čerstvý vzduch: Vím, že to zní jako ta sama písnička pořád dokola, ale trocha pohybu a čerstvého vzduchu dělá dobře všem, i vláskům.
  6. Aloe vera: Aloe vera má protizánětlivé vlastnosti a pomáhá udržovat zdravou pokožku hlavy. Aplikujte aloe vera gel na pokožku hlavy a nechte působit před umytím vlasů.
  7. Masáž hlavy: Pravidelná masáž hlavy stimuluje krevní oběh a podporuje růst vlasů. Použijte esenciální oleje jako levandule nebo rozmarýn pro ještě lepší účinky.

Tak jo, drahé děťátko, zkuste tyhle moudré rady a uvidíme, jak to bude! Ale nezapomeň, že když to nepomůže, tak je nejlepší zajít za tím paní doktorkou.

TIP: E-mailová konzultace o účincích aloe vera🌿pro vás zdarma

Zajímá vás, jak může Aloe Vera přispět k vašemu zdraví a pohodě? Nyní máte příležitost získat odborné rady zdarma!

Zanechte nám svůj kontakt a my vám na úvod zašleme náš krátký e-book plný zajímavých informací o této úžasné rostlině.

Kde vás můžeme zastihnout?

Zanechte komentář

Diskuze

Zatím bez komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *