Babské rady na játra

Miláčkové moji, játra jsou těmi malými hrdiny v těle, kteří nás zbavují škodlivých látek a udržují nás v kondici. Chceme je tedy hýčkat a podporovat! Jak na to? Podívejme se na rady jedné báby:

  1. Ovocná a zeleninová pohoda: Zapomeňte na tučné, smažené hody a dejte přednost čerstvému ovoci a zelenině. Mrkni na ty barvičky! V nich jsou skvělé látky, které jaterníčkům dělají radost.
  2. Klid s tou štamprlátou: Ano, ano, vím, že občas si rádi dopřejeme tu malou radost v podobě skleničky vína, ale mějte s tím míru, miláčkové. Alkohol není kamarád játer a přehánět to s ním může způsobit pořádný nepořádek. Otázka která se ti teď honí hlavou je, kolik je málo a kolik přehršel? To už musí každý poznati sám, jak to cítí ve své srdci:)
  3. Pohyb je zlato: Nestůjte jenom tak! Cvičení je pro játra jako balzám. A nejde o to, abyste byli posilovací mistry, stačí si jen pohýbat. Procházky, tance, cvičení jógy, všechno je to prospěšné.
  4. Omega-3 hrdinové: Přidejte do svého jídelníčku potraviny, které jsou plné omega-3 mastných kyselin. Losos, tuňák, lněná semínka – to jsou ti super hrdinové, co chrání naše jaterníčky.
  5. Bylinky z babčiny zahrádky: Zkuste si udělat trošku bylinkové magie! Řebříček, artyčok, to jsou takové ty zázračné bylinky, které jsou pro játra jako balzám.

Pamatujte, miláčkové, starat se o svá játra je jako péče o zahradu. Když jim dáte lásku a péči, odmění vás dobrou kondicí a životní energií. Buďte pro svá játra těmi nejlepšími kamarády!

TIP: E-mailová konzultace o účincích aloe vera🌿pro vás zdarma

Zajímá vás, jak může Aloe Vera přispět k vašemu zdraví a pohodě? Nyní máte příležitost získat odborné rady zdarma!

Zanechte nám svůj kontakt a my vám na úvod zašleme náš krátký e-book plný zajímavých informací o této úžasné rostlině.

Kde vás můžeme zastihnout?

Zanechte komentář

Diskuze

Zatím bez komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *