Křivda a nespravedlnost

V jedné knize (nevím už jaké, ale to je u mě běžné, to už jste si asi všimli – je to proto, že to mám nastavené tak: když přečtu něco, co mě hluboce osloví, tak se mi uloží do duše a je to tam navěky, není už pro mě pak podstatné kdo, kde, kdy a proč to řekl) jsem našla tuto větu:

DOBRÁ.    STALO  SE.    UŽ  V TOM  NEŽIJI.    MÁ  CESTA  JE  NYNÍ  VOLNÁ.   JSEM  V POLI  VŠECH  MOŽNOSTÍ.

Nabízím ji do oběhu, protože podle mého názoru má obrovskou sílu. Ano, všem se nám v životě staly „ křivdy “ a „ nespravedlnosti “ a zažili jsme „ podrazy “ a „ zrady “. Uvozovky užívám proto, že by se dalo velmi dlouze hovořit o tom, že nic jako křivda a nespravedlnost vlastně ve skutečnosti neexistuje a vše se nám stalo proto, abychom se posunuli dál.  Ale víc než všechno, co se nám stalo, nám ublíží naše setrvání v těchto pocitech křivdy, v těchto energiích ublížení a oběti.

Nebudu tu obšírně mluvit o nutnosti odpuštění těm, kdo nám to „ udělali “, místo toho nabízím tuto větu jako pomoc, abychom to alespoň opustili. Nedošli – li jsme zatím k ODPUŠTĚNÍ, volme alespoň OPUŠTĚNÍ.

Ano, stalo se. A je to pryč. Nesetrvávejme v tom, brzdí nás to v životě, vysiluje nás to. Už v tom nežijme, posuňme se alespoň o jeden – ten  první –  krok dál. Tím se uvolní a znovu otevře naše cesta. A vstoupíme do prostoru, kde na nás čekají další a další možnosti, příležitosti, výzvy a šance. Ale jistě není třeba mého tlumočení. Přečtěte si tu větu sami a sami si ji prociťte a rozkódujte. A opakujte tak dlouho, dokud bude třeba:

DOBRÁ.    STALO  SE.    UŽ  V TOM  NEŽIJI.    MÁ  CESTA  JE  NYNÍ  VOLNÁ.    JSEM  V POLI  VŠECH  MOŽNOSTÍ.

TIP: E-mailová konzultace o účincích aloe vera🌿pro vás zdarma

Zajímá vás, jak může Aloe Vera přispět k vašemu zdraví a pohodě? Nyní máte příležitost získat odborné rady zdarma!

Zanechte nám svůj kontakt a my vám na úvod zašleme náš krátký e-book plný zajímavých informací o této úžasné rostlině.

Kde vás můžeme zastihnout?

Zanechte komentář

Diskuze

Zatím bez komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *