Jakou hračku koupit malému dítěti

Vánoce jsou sice zdárně za námi, ale příležitostí k nákupu dárků není nikdy dost, to by vám odsouhlasily především děti. Pokud máte doma dítě větší, tedy třeba školou povinné, už si samo řekne, co by si přálo. S největší pravděpodobností bude ovlivněno reklamou a hračky, které si vybere, vám budou připadat příšerné. Ovšem už v mateřské školce děti moc dobře vědí, které hračky jsou značkové, nebo licenční. Proto, pokud máte doma miminko, rozhodně si užívejte nákupy hraček a jiných potřeb. To totiž bude možné jen do určitého věku, pak už bude váš vkus jaksi jen poradním hlasem.

Co rozhodně nesmí chybět

Jistě mi dáte za pravdu, že rodiče mají nejraději edukativní hračky. Proto neváhejte mít doma stavebnice, ale také knížky. Dětský mozek je rozvíjen také pexesem a dalšími klasikami, kterými jsme si prošli snad všichni. Velmi oblíbené jsou také různé typy vláčkodráh. Je na vás, zda dáte přednost plastu, nebo dřevo. Dřevěné jsou sice o něco dražší, ale zase o to trvanlivější a většinou kompatibilní s díly od různých výrobců. Vláčky seženete i značkové. Takže pokud má vaše školkou „povinné“ dítě rádo lego, rozhodně se porozhlédněte po vláčcích Lego Duplo.

Edukace nebo pohybová aktivita?

Stimulů pro rozvoj mozku nemají děti v dnešní době zrovna málo. Odborníci se ale shodují na tom, že již děti od 3 let mají mnohem méně pohybu než kdysi. Ruku na srdce. Kolik pohybových kroužků pro malé děti je ve vaší lokalitě? Jak tedy děti přivést ke sportu tak, aby je to bavilo i v citlivé době puberty a dospívání? Rozhodně dopřejte svému dítěti odstrkovadlo. Malé děti potřebují více opěrných bodů, proto mají rádi motorky a autíčka. Následně se zaměřte na velmi malá odstrkovadla na dvou kolech.  Odrážedla od jednoho roku mohou být ve formě již zmiňovaných motorek. Nejmenší velikosti najdete pod názvem Rolocykl.

Tato odrážedla koupíte jak v růžových barvách pro holčičky, tak modrých pro chlapečky. Nás velmi zaujalo barevné LENA odrážedlo rolocykl . jedná se o vozítko pro děti do 3 let, ale vzhledem k velikosti 48×21×34 cm počítejte s tím, že je opravdu spíše pro menší děti. Velmi se nám líbí zpracování zmiňovaného odstrkovadla. Jedná se sice o plastový výrobek, ale použitý plast je velmi kvalitní, o čemž svědčí i nosnost 40 kg. Asi vás zajímá také cena. Ta je necelých 300 Kč, takže si tento typ pohybových hraček může dovolit opravdu každý. Navíc vás může těšit fakt, že bude mít váš potomek pohyb, kterého je v dnešní době takový nedostatek.

Hračky na ven

Mezi ty můžeme zařadit odrážedla, odstrkovadla a různá jiná kola. V neposlední řadě ale také hračky na písek. V dnešní době si děti nevystačí s obyčejnými bábovkami. Zkuste třeba set pro výrobu zmrzlin nebo různé druhy nakladačů.

TIP: E-mailová konzultace o účincích aloe vera🌿pro vás zdarma

Zajímá vás, jak může Aloe Vera přispět k vašemu zdraví a pohodě? Nyní máte příležitost získat odborné rady zdarma!

Zanechte nám svůj kontakt a my vám na úvod zašleme náš krátký e-book plný zajímavých informací o této úžasné rostlině.

Kde vás můžeme zastihnout?

Zanechte komentář

Diskuze

Zatím bez komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *