Co na bolest kolene babské rady

Samozřejmě, moje milá! Tak pojďme na to. Teď se posadíme a povíme si o bolesti v koleni. No, to jsou nepříjemný věcičky, že? Ale neměj strach, babička ví, co s tím.

Odpočívej a zvedni nohu

Když máš bolest v koleni, první věc, co můžeš udělat, je dát si chvilku odpočinku. Takhle si dej nohu nahoru, dej si pod ní polštář nebo deku, aby byla ve vyvýšené poloze. To může pomoci uvolnit tlak a zmírnit bolest.

Chladné obklady

Další věc, co můžeš zkusit, je chladný obklad. Může to být led zabalený v hadříku nebo takový ten gelový obklad, co se dá zmrznout. To přilož na to bolavý místečko na asi tak 15-20 minut. Ale pozor, ne přímo na kůži, to by mohlo být až moc chladný!

Ocet jako domácí lék

A znáš to, ta stará dobrá věc, co mám vždycky v kuchyni – ocet. Jo, ten bílý, který máme ve sklenici. Namoč si do něj hadřík a přilož si ho na to koleno, nech to chvíli působit. Ocet má nějaké ty účinky, co ti můžou pomoct s bolestí a zánětem.

Pozor na signály těla

Ale víš co je důležitý? Věnovat pozornost tomu, co ti tělo říká. Pokud ta bolest neustále trvá nebo je hodně silná nebo se ti něco opravdu nezdá, neboj se vyhledat lékaře. Nikdy není špatný se poradit s profesionálem, aby se ti mohlo co nejrychleji ulevit.

Babiččiny rady na každý den

Tak si dej pozor, ne přetěžuj to koleno a měj na paměti, že tady máš svoji babičku, která ti bude vždycky radit a pomáhat, ano? A teď, co myslíš, že bychom mohli uvařit na svačinu? Možná nějaké dobré polévky, co ti pomůžou zahřát se uvnitř i venku.

TIP: E-mailová konzultace o účincích aloe vera🌿pro vás zdarma

Zajímá vás, jak může Aloe Vera přispět k vašemu zdraví a pohodě? Nyní máte příležitost získat odborné rady zdarma!

Zanechte nám svůj kontakt a my vám na úvod zašleme náš krátký e-book plný zajímavých informací o této úžasné rostlině.

Kde vás můžeme zastihnout?

Zanechte komentář

Diskuze

Zatím bez komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *