Babské rady na plíseň nehtů: Přírodní způsoby, jak se zbavit tohoto nepřítele

Ach, ten zlý plíseň na nehtech vás zase obtěžuje, co? Nebojte se, moje drahé, babička má pro vás několik osvědčených triků, které vám mohou pomoci vyhnat toho nepřítele pryč a vrátit vaše nehty do dobrého stavu. Bez chemie a léků, jen s pomocí toho, co máme kolem sebe v přírodě!

Koupel s octem: Protiplísňový kouzelník z kuchyně

Ocet je starým, ale osvědčeným lékem na plíseň nehtů. Namočte si postižené nehty do teplé vodní lázně s přidáním octa. Octová koupel může pomoci zabít plíseň a zamezit jejímu šíření.

Čajovníkový olej: Přírodní protiplísňová moc

Čajovníkový olej je jako malý zázrak v boji s plísní. Aplikujte čistý čajovníkový olej na postižené nehty několikrát denně. Čajovníkový olej má protiplísňové vlastnosti a může pomoci eliminovat plíseň.

Koupel s jedlou sodou: Pro odlupování plísně

Jedlá soda je skvělým přírodním prostředkem na odlupování plísně na nehtech. Smíchejte jedlou sodu s teplou vodou a namočte si postižené nehty do této koupele. Jedlá soda může pomoci odlupovat postiženou tkáň a snižovat množení plísně.

Aloe vera: Pro uklidnění a regeneraci kůže

Aloe vera je známá svými uklidňujícími a regeneračními vlastnostmi. Rozetřete čerstvý aloe vera gel na postižené nehty několikrát denně. Aloe vera může pomoci uklidnit podrážděnou kůži a podpořit regeneraci nehtů.

Koupel s jablečným octem: Pro odstranění plísně a zlepšení stavu nehtů

Jablečný ocet je dalším účinným protiplísňovým prostředkem. Smíchejte jablečný ocet s teplou vodou a namočte si postižené nehty do této koupele. Jablečný ocet může pomoci odstranit plíseň a zlepšit stav nehtů.

Slovíčko na závěr

Tak, milé moje, teď už víte, co dělat, když vás znovu napadne ten nepříjemný nepřítel na nehtech. Pamatujte, že příroda má mnoho léčivých darů, které vám mohou pomoci překonat plíseň nehtů bez potřeby chemie a léků. Držte se těchto osvědčených babských rad a brzy budete mít zase zdravé a krásné nehty! Babička vám přeje hodně štěstí a trpělivosti v boji s plísní!

TIP: E-mailová konzultace o účincích aloe vera🌿pro vás zdarma

Zajímá vás, jak může Aloe Vera přispět k vašemu zdraví a pohodě? Nyní máte příležitost získat odborné rady zdarma!

Zanechte nám svůj kontakt a my vám na úvod zašleme náš krátký e-book plný zajímavých informací o této úžasné rostlině.

Kde vás můžeme zastihnout?

Zanechte komentář

Diskuze

Zatím bez komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *