Štítek pro ◊ Zdravý životní styl ◊

02 Led 2017 Chcete v novém roce zhubnout?
 |  Rubrika: Služby  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

hubnuti dietaMít skvělé křivky je snem každé ženy. Ovšem sedavé zaměstnání, hektická doba, která nám nepřeje k udržování zdravé stravy a často se tak tláskáme nezdravými fast foody a bagetami jenom proto, abychom potlačili hlad, vede k tomu, že často nemáme takové křivky, jaké bychom si přáli. Tukové polštářky se poté ukládají na problémových partiích těla a to především na bocích, stehnech a břiše samotném. Pokud nemáme čas na to se pravidelně hýbat a posilovat tak své fyzické zdraví, je třeba vyhledat pomoc odborníků, kteří nám s naším problémem nepěkných tvarů, které nepůsobí, v žádném případě žensky pomohou za pomoci estetické medicíny velmi rychle. V boji s tukovými polštářky nám poté pomůže pouze liposukce Praha.

Ultrazvuková liposukce

Bezpečí klienta je v každém případě vždy na prvním místě a to při jakýchkoliv zákrocích. Stejně tak důležitý je ovšem i kýžený výsledek. Metoda takzvané ultrazvukové liposukce je velmi bezpečná a účinná zároveň, tudíž nám v našem boji s přebytečnými kily hravě pomůže. Tuto bezbolestnou variantu zbožňují tisíce klientek, výsledek je přitom prokazatelný a to během několika málo týdnů. Ultrazvukové vlny této liposukce zlepšují metabolické procesy v samotných tkáních, tukové buňky se štěpí a pak následně také mizí. Samotným výsledkem je pak ubývání přebytečných kilogramů i centimetrů. Je ovšem pro dosažení opravdu optimálního výsledku doporučeno tuto metodu kombinovat se zdravým životním stylem, tedy především správnou a vyváženou stravou. Dále také s lymfodrenáždní masáží, to pomáhá rychleji odvádět produkty takzvané látkové výměny z buněk.

Kýžená postava snů

Liposukce Praha vám zajistí kýženou postavu snů, o které jste dlouho snili. Budete sami překvapeni konečným vzhledem vaší postavy. Ultrazvuková liposukce, jak již bylo jednou řečeno, je velmi spolehlivá, bezpečná a především účinná. Oceníte rychlost zákroku i následný efekt, kterého si budete užívat velmi dlouhou dobu.

20 Dub 2015 Když ne naboso, tak ve zdravotní obuvi!
 |  Rubrika: Zdraví  | Štítky:  | Zanechte komentář

Zdraví neřešíme na našem webovém portálu prvně a jistě ani naposled. Zaměříme se na vhodnou obuv, která by měla být samozřejmostí pro malé i velké. Je naprosto jasné, že kupovat malým dětem na sezónu klidně i dvoje boty je velmi finančně nákladné. Na druhou stranu dospělým už noha neroste, takže jde o investici, která se vám rozhodně vrátí.

Pojďme si představit boty Hanák. Jedná se o ryze českou rodinnou výrobní společnost, která se na zdraví našich nohou, ale i celého pohybového aparátu jako takového zaměřuje již 25 let. Zdravé chodidlo je totiž alfou a omegou při léčení bolestí krční páteře, kloubů a svalů. I zde totiž mohou pomoci biomechanické aktivní stélky Hanák.

Děti tak nějak od přírody vědí, že je pro ně lepší, přirozenější a zdravější chodit bosky. Velmi často můžeme vidět děti předškolkového věku, jak ze sebe rvou botičky a doma na ně bačkorky v podstatě ani nedostanete. Dospělý člověk ví, že chodit obutý je normální. Ovšem správná obuv nebo alespoň zdravotní stélka respektuje plosku nohy a nezapříčiní deformace. Palce jako výhybky do pekla, vystouplé klouby, zkrčené prsty. Říká vám to něco?

Na webovém portálu http://www.roup.eu/ najdete velké množství zdravotní obuvi, která je navíc i designově přijatelná. Už neplatí, že zdravá obuv je škaredá a vhodná jen pro starší lidi. Naopak zde najdete i velmi hezkou vycházkovou botu, ale také papuče na doma. Nás velmi zaujala nejen přehlednost zmiňovaného internetového obchodu, ale samozřejmě také sortiment, který je krom zdravotních bot rozšířen také o zdravotní pomůcky a další doplňky pro zdraví značky Energy.

Z široké nabídky si dovolujeme vyzdvihnout přípravek v tabletách Flavocel, který je vyrobený z ibišku súdánského eukalyptu, grepu, kardamomu, kopaivy a guajaku. Primárně je určen pro podporu horních cest dýchacích a plic.

09 Bře 2015 Jak moc o sebe pečujete?
 |  Rubrika: Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Zejména dámy mi jistě dají za pravdu, že si večer v posteli ani nevzpomenou, co za ten den pro sebe udělaly. Ne každá má čas zajít si zacvičit, na masáž a podobně. Relax bychom ale rozhodně podceňovat neměli. Jak říkala moje babička, vše se projeví v pozdějším věku. Proto neváhejte a věnujte několik málo okamžiků přečtení dnešního článku, ve kterém vám představíme kosmetický salon Lavande.

Jde o kosmetické studio Praha, které nabízí naprosto ucelené služby. Jako se staráte o vlasy, tak byste měli věnovat pozornost také své pleti. Důležitá je samozřejmě typologie a v neposlední řadě také kosmetické výrobky. I s tím vám může pomoci zkušená kosmetička. Je jedno, zda máte pleť zralého věku nebo teenagera, vždy je velmi vhodné hloubkové čištění obličeje a komplexní ošetření krku a dekoltu. Ostatně všechny celebrity i kosmetické poradkyně vám potvrdí, že právě tyto partie nejvíce prozradí pravý věk ženy. I když podstoupíte různé, třeba i chirurgické, zákroky, krk a dekolt neošálíte. Kůže je zde velmi tenká a citlivá, a proto bychom se těmto místům měli věnovat již od věku pětadvaceti let. A jak jste na tom s péčí o krk a dekolt vy?

Ošetření akné

Mladší generace se pravidelným odborným čištěním pleti může pomalu, ale jistě zbavit různých nedokonalostí, jako je akné. Starší klienti si zase zpravidla stěžují na rozšířené póry, ale také černé tečky. Shodné je ale vždy odstranění odumřelých buněk z pleti. K tomu můžete doma využít peeling. Pozor ale na drastické velmi brusné přípravky, které vám spíše ublíží. I na toto téma se neváhejte s profi kosmetičkou pobavit.

Deluxe ošetření pleti pak doporučujeme velmi náročným klientkám. S tím souvisí nejen vysoce kvalitní kosmetika, ale v neposlední řadě takové vychytávky, jako je ultra jemná masáž očního okolí, galvanická žehlička a v neposlední řadě také ošetření ultrazvukovou špachtlí.

25 Led 2015 Úžasný olivový olej
 |  Rubrika: Obchody  | Štítky:  | Zanechte komentář

Dneska se opět zaměříme na zdravý životní styl. Mnoho z nás si v novém roce dalo spoustu předsevzetí. Je jedno, zda chceme začít hubnout, nebo cvičit. Zdravý životní styl by měl být samozřejmostí nejen v lednu, kdy jsou přecpané tělocvičny a posilovny a dietní poradci mají totálně plný diář.

Cvičit a správně jíst

Rozhodně bychom se měli více hýbat. Odborníci se shodují na tom, že pro člověka je zdaleka nejpřirozenějším pohybem chůze. Zkuste tedy více chodit – a začít můžete třeba cestou do zaměstnání nebo naopak z práce domů.

Pokud si myslíte, že zeleninový salát místo večeře je to pravé ořechové, pak vězte, že odborníci na danou věc koukají trochu jinak. V prvé řadě je vždy vhodné zeleninu ochutit zdravým olivovým olejem, který je zejména zastudena velmi blahodárný. Nás zaujala možnost koupit olovový olej ve spreji. Tím je zaručeno, že dosáhnete pravidelného pokrytí nejen zeleniny v salátu, ale také třeba brambor při pečení a podobně.

Jaký olivový olej?

Mnoho lidí se orientuje zejména podle země původu. My jsme narazili na výborný olivový olej z Řecka. Ostatně zde má podle některých pramenů získávání přírodního oleje z plodů olivovníků svůj původ. Také řecké olivové oleje Terra Creta můžete koupit v již zmiňovaném balení s rozstřikovačem. Samozřejmostí jsou ale také klasická balení, včetně plechovky. Díky pevnému tmavému obalu má olej mnohem delší životnost a navíc si zachovává přesně ty vlastnosti, kvůli kterému je tak oblíbený – tedy jemná oříšková chuť a nezaměnitelná vůně.

Řecký olivový olej Terra Creta k nám dováží společnost Pemap. Nabídku proto najdete na jejich webovém portálu. Krom kvalitních olivových olejů zde ale najdete spoustu dalších dobrot, které přispějí k dobré náladě, gurmánskému zážitku, ale v neposlední řadě také zdravějšímu životnímu stylu. Dobrou zprávou ale je, že zmiňované olivové oleje najdete už také v běžné nabídce supermarketů.

18 Led 2015 Vysněná postava na dosah
 |  Rubrika: Zdraví  | Štítky:  | Zanechte komentář

Leden je symbolicky brán jako měsíc, kdy se asi nejvíce lidí snaží zhubnout a změnit svůj životní styl. Myslíte si, že to sami nezvládnete? Vsaďte na pomoc výživového poradce, který ví, co dělá. Pod jeho dohledem bude hned vaše úsilí snazší. Žádné chemické preparáty, prášky ani hladovění. Hezky zdravě, přirozeně pravidelnou, zdravou stravou. Zdarma můžete získat výživové poradenství a pestrý jídelníček na míru.

Firma Naturhouse působí ve 40 zemí světa, kde pomohla zhubnout už 4 milionům lidí. Díky exkluzivním bylinným produktům, psychické  podpoře a motivaci personálu pro vás bude hubnutí zábavou. Firma má tradici od roku 1992. Během této doby získala spousty zkušeností a neustále se zdokonaluje. V České republice má 65 dietologických center, kde s vámi budou pracovat certifikovaní odborníci. Jejich cílem je společnými silami bojovat proti obezitě a nadváze. Pravidelnými konzultacemi budete neustále motivováni. Na každém takovém sezení budete měřeni a váženi. Tím se zjistí, zda je úbytek váhy v pořádku a jestli je hodnota svalů, vody, tuků v pořádku. Samozřejmostí je podávání rad, doporučení a zodpovězení vašich dotazů. Seznámíte se i s metodou ABSI, což znamená index tvaru těla. Další nezbytnost je glykemický index potravin, který vyjadřuje rychlost, kterou se sacharidy přeměňují na glukózu.

Veškeré konzultace, měření, vážení, recepty, jídelníčky a celková podpora, je zdarma. Klient si pouze hradí doporučené přírodní, bylinné produkty, které jsou pro hubnutí prospěšné. Neměli byste zanedbávat žádnou část těla a samozřejmě se pravidelně hýbat! Jak zhubnout stehna a zadek? Základem je správná strava, pravidelný pitný režim a samozřejmě pohyb a cvičení.

Chcete změnu? Chcete být na sebe hrdí, že jste svým vlastním úsilím dokázali snížit vaši váhu? Vedle pravidelného pohybu je nezbytný i správný jídelníček, který získáte jen ve spolupráci s odborníky. Vykročte do nového roku zdravě. Navštivte webové stránky firmy a zjistěte další informace. Včetně zkušeností klientů, což je skvělá motivace. Změňte svůj život!

14 Led 2015 Jak přestat kouřit?
 |  Rubrika: Zdraví  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

elektronicke cigE-cigarety obsahují e-liquid – náplň, která se doplňuje a obsahuje různé množství nikotinu. Každý si může vybrat od silných až po nulové množství nikotinu. To znamená, že si lze postupně snižovat toto množství až si téměř odvyknout. Na podobném principu sice fungují i nikotinové žvýkačky, nebo třeba náplasti. Většina kuřáků se ale shoduje na tom, že jim během odvykání cigareta v ruce chyběla. Zvyk je holt železná košile.

Tento typ kouření se ale hodí i pro ty, kteří přestat nechtějí, ale na jejich zdraví jim přeci jen záleží. Kuřáci totiž vdechují čistý nikotin, bez dehtu a dalších zplodin nedokonalého spalování tabáku v klasických cigaretách. Zmínit musíme samozřejmě také fakt, že neobtěžujete své okolí. Kouř, který cigareta vydává je totiž jen aromatizovaná vodní pára, která má ještě více podnítit pocit z kouření pravé cigarety.

Joyetech 510CC

elektronicke cigPokud si nejste s nákupem stále jisti, rádi bychom vám představili novinku na poli elektronických cigaret. Jedná se o mini designovou elektronickou cigaretu Joyetech 510CC, která má v průměru jen necelý jeden centimetr. Kapacitu baterie si můžete zvolit a samozřejmostí jsou i náhradní náplně do elektronických cigaret. Vybírat můžete z mnoha barev. Ostatně design je také jedním z parametrů, který mnoho kuřáků bere v úvahu. Kouření elektronických cigaret je totiž velmi moderní záležitostí. Výjimkou není ani mít více přístrojů, které střídáte tak, aby se vám hodily k vašemu outfitu.

Pokud vás tento tip nezaujal, podívejte se do specializovaného internetového e-shopu mojeelektronickacigareta.cz, kde najdete velkou nabídku sortimentu, náhradní díly, baterie, náplně do elektronických cigaret a podobně.

Určitě neprohloupíte, vybere si totiž snad opravdu každý. Už nebudete obtěžovat okolí a můžete mnohem lépe usínat, jelikož a protože děláte alespoň něco málo pro své zdraví. Není nad to se v novém roce zamyslet.

01 Led 2015 Vyrazte s námi na wellness pobyt
 |  Rubrika: Relaxace  | Štítky:  | Zanechte komentář

luhacovice wellnessTaké máte pocit, že Vánoce byly sice krásné, ale velmi náročné? Vystát nekonečné fronty na jídlo, dárky, v papírnictví a pak ještě připravit výzdobu, pohoštění, zabalit všechny dárky a postarat se o dokonalou atmosféru. Ano, není to jednoduché, a právě proto byste měli zbystřit a věnovat několik málo okamžiků a v klidu si přečíst dnešní článek. Dáme vám totiž jednoduchý návod, jak se zrelaxovat, ale přitom neohrozit rodinný rozpočet.

Řeč totiž bude o slevách na wellness pobyty. Těch je v této době jako hub v létě po dešti. Stačí si jen vybrat, zda preferujete tuzemské pobyty nebo se vydáte k našim východním sousedům. Hotely ve Vysokých i Nízkých Tatrách totiž také nabízejí minimálně bazén, ale také vířivky a různé druhy saun. Pobyty jsou samozřejmě většinou koncipovány pro dva. Tím je ještě umocněna romantika. Vířivka se šampaňským a jahodami, v klidu v privátním spa. Dokážete si představit větší relax než následná společná masáž a odpočinek?

Slevy wellness pobytů

Právě v tuto chvíli mnoho obchodníků zlevňuje své zboží, produkty, ale dokonce i služby. Za zvýhodněné akční ceny nakoupíte naprosto vše, od elektroniky, až po parfémy. Výjimkou nejsou ani slevy wellness pobytů, které jsou dostupné opravdu pro každého. Už tedy nemusíte dumat nad tím, co si koupit za peníze od Ježíška.

Proč relaxace?

Každý z nás potřebuje čas od času vypnout, zbavit se problémů doma a stresu v práci. Tělo, které je odpočinuté navíc pracuje na více než sto procent, což je výhodné nejen pro zaměstnance, ale také pro zaměstnavatele. Odborníci se navíc shodují na tom, že pravidelný wellness navíc podporuje imunitu. Řeč je o sauně – a je jedno jestli o klasické nebo infrasauně. Infrasauna je navíc vhodná i pro malé děti nebo lidi, kterým je ze zdravotních důvodů vstup do klasické sauny zakázán. Prot se při výběru pobytu zaměřte také na možnost navštívit saunu.

09 Pro 2014 Bahno z Mrtvého moře
 |  Rubrika: Zdraví  | Štítky:  | Zanechte komentář

V dnešní době civilizačních nemocí je velmi důležité, abychom o své tělo dbali. V tom nám může pomoci přírodní kosmetika. Nejlepší léky pocházejí z přírody, to už věděly naše babičky, které sbíraly bylinky. V dnešní době již máme více prostředků, a proto se můžeme nechat hýčkat i rostlinnými přípravky z jiných koutů světa, jako je na příklad bahno z Mrtvého moře.

Výrobky z bahna z Mrtvého moře jsou osvědčené pro omlazení a zdraví. Bahno je zejména vhodné na léčbu lupénky. A to proto, že bahno je 100% přírodní výrobek a obsahuje vysoké procento minerálů, hořčíku, draslíku a bromu. Tyto minerály mají především uklidňující účinky a obnovují buněčný metabolismus a regenerují buňky. Bahno má největší úspěšnost při léčbě lupénky, kdy zmírňuje její příznaky, dále pak při akné celulitidě a ekzémech. Vůbec se nemusíme bát aplikovat bahno na pokožku hlavy. Na trhu existuje mnoho přípravků, které jsou k této aplikaci vhodné.

Také můžeme bahno nahřívat a posléze ho používat na teplé bahenní zábaly. Tyto zábaly mají analgetický a zklidňující účinek zejména při bolestech pohybového aparátu. Bahno je také výborné při revmatismu, artritidě a co je velmi zajímavé, také napomáhá při hojení pooperačních ran a jizev. Účinek bahna se zvyšuje s jeho nahřátím, kdy se v bahně rozpouští soli a také se díky ohřátí snadněji aplikuje. Jakmile zahřejeme bahno na tělesnou teplotu i jeho aplikace se stává příjemnější. Uděláme-li z bahna zábal, zvyšuje se účinnost minerálních solí i léčebné a relaxační účinky. Bahno z mrtvého moře můžete koupit v mnoha podobách od mýdla po 30 kg pytle. Například takové mýdlo je vhodné proti akné, obsahuje nejen bahno z Mrtvého moře, ale i jeho minerály. Toto specifické složení je určeno přímo pro problematickou pleť s akné.

Na trhu je nepřeberné množství produktů s bahnem z Mrtvého moře, ale Medicatus je má přehledně seřazeny s užitečnými radami a instrukcemi.


07 Pro 2014 Správné vybavení ve zdravotnickém zařízení je vždy velmi důležité
 |  Rubrika: Zdraví  | Štítky:  | Zanechte komentář

Zdravotnická zařízení jako nemocnice a jiné samostatné ordinace by nemohly být provozovány bez kvalitního vybavení a dostatku nezbytných přístrojů. Jejich výroba je ale velmi specifická, proto existuje jen pár spolehlivých dodavatelů, kteří nabízejí kromě samotné dodávky přístrojů i zaučení a nezbytný servis. Přístroje a pomůcky pomáhají při léčbě zdraví lidí a proto je jejich 100% funkčnost nanejvýš důležitá.

Společností, která zajišťuje techniku a také nábytek do mnoha nemocnic, ordinací, laboratoří či lázeňských domů se jmenuje ALL CB. Dlouholeté zkušenosti umožňují perfektní spolupráci a zaručují spokojenost každého zákazníka.

V sortimentu je zahrnuta zdravotnická a laboratorní technika konkrétně pro rehabilitační zařízení, která využívají lehátka, přístroje pro magnetoterapii, elektroléčbu nebo vodoléčbu. Nezbytné jsou v tomto oboru i motodlahy, jež jsou v nabídce této společnost také hojně zastoupeny.

Dalšími obory, pro které je využití služeb ALL CB skvělou volbou je samozřejmě praktické lékařství, které je zaměřeno hlavně na diagnostiku nemocí u pacientů, dále na webu této společnosti objevíte podkategorie zboží pro internu, kardiologii, gynekologii nebo například chirurgii.

Samostatnou složkou je zdravotnický nábytek pro stomatologii z důvodu své specifičnosti. Stomatologické ordinace zde mohou zakoupit nejen klasické elektricky ovládané křesla, ale i další pomůcky v podobě separátoru amalgámu nebo například klasického kovového nábytku určeného k přehlednému uskladnění zdravotních karet pacientů.

Jak již bylo zmíněno, společnost ALL CB nabízí prodej a servis zdravotnické techniky. Co se týče servisu, provádí bezpečnostní a funkční servisní prohlídky, které jsou stanoveny podle zákona. Servis se samozřejmě vztahuje na přístroje nedávno zakoupené, tedy v záruční době. Ale také na přístroje po vypršení záruky a dokonce lze využít servisních služeb společnosti, i když máte v laboratoři nebo ordinaci přístroj, jež jste zakoupili od jiného dodavatele.

05 Pro 2014 Spánek je důležitá součást života, tak proč jej šidit?
 |  Rubrika: Zdraví  | Štítky:  | Zanechte komentář

Zdravý životní styl se stává stále více moderní. Jíst zdravé a vyvážené jídlo, cvičit a pracovat na své fyzické formě je určitě ten směr, kterým je dobré se vydat. Se zdravím jde také ruku v ruce i dostatek kvalitního spánku. Spánek je pro regeneraci těla nezbytný, díky němu získává naše tělo energii a působí pozitivně i na psychiku. Jak je to tedy s jeho dostatkem a dá se spánek něčím nahradit?

Mnoho lidí v uspěchaném pracovním i osobním životě nemá jednoduše na spánek tolik času, kolik by asi mít mělo. Pracování do večera, starání se o děti a domácnost jistě nejsou věcmi, které by se daly jednoduše odložit. Avšak dá se relaxovat a nechat tělo odpočívat i trochu jinými způsoby. Obecně se říká, že by člověk měl denně naspat 8 hodin, tento fakt se ale nedá brát doslova. Délka spánku je u každého člověka individuální, pokud se vzbudíte například už po 6 hodinách odpočatí a ve fyzické i psychické pohodě, je to dostačující dávka spánku právě pro vás.

Pokud se cítíte unavení a jít si lehnout není možné, je mnohem lepší než šálek silné kávy nebo energetického nápoje trocha pohybu na čerstvém vzduchu. A pokud jste zrovna v práci a sedíte v kanceláři, je velmi důležité intenzivní větrání. Díky přísunu čerstvého vzduchu se mozek okysličí a začne pak mnohem lépe fungovat. Místo nápojů, které vám sice dodají rychlé cukry, ale zahltí vaše tělo i chemií, sáhněte po ovoci. Nejen že získáte potřebné vitamíny, ale zdravá svačinka vás dokáže snadno nastartovat. Důležitou roli zde hraje také dostatečný pitný režim, čistá voda je určitě tou nejlepší volbou.

Pokud je člověk ve psychickém vypětí, často se můžou objevit i problémy s nespavostí. Proto by si měl každý člověk, jenž nemá tento problém, spánku vážit a snažit se mu věnovat určitou část dne, protože jak se říká, zdraví máme pouze jedno.