Štítek pro ◊ Pro maminky ◊

06 Bře 2014 Yamaha Mnichovo Hradiště
 |  Rubrika: Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

yamaha mhUčení je radost. Pokud souhlasíte, gratulujeme. Pokud ne, určitě si vyhraňte pár chvil ze svého času na přečtení našeho dnešního příspěvku. Každá maminka zcela jistě ví, že nervová spojení se vyvíjí v podstatě do 3 let věku dítěte, proto bychom děti měli co nejvíce motivovat, nenásilně učit a trénovat. Je naprosto jasné, že doma si za chvilku s básničkami, učením jak je batole veliké a kde má pupík asi nevystačíte. Zkuste hudební školičku Yamahu, která se heslem „učení je radost“ řídí již více než 50 let.

K nám tento licencovaný dětský kroužek dostal v devadesátých letech minulého století. V dnešní době si školičku můžete najít i v místě vašeho bydliště-jen se o ní dozvědět!

Hudební školička Yamaha od září také v Mnichově Hradišti!

yamaha mnichovo hradisteV Mnichově Hradišti vede kurzy hudební školičky Blanka Bělohlávková (původně učitelka v soukromé mateřské školce). Momentálně jsou otevřeny 2 třídy, pro větší a menší děti již od 4 měsíců věku. Pod heslem „Není nehudebních lidí. Jsou jen nerozvinuté talenty!“ se na hodinách zpívá a cvičí a díky tomu si děti utváří kladný vztah k rytmu a procvičují mozek. Ostatně párování mozkových hemisfér je stejně důležité, jako počet nervových spojení. Odborníci se totiž shodují na tom, že právě komunikace obou polovin mozku ovlivňuje různé formy dysleksií a podobně.

Děti s maminkami vždy dostanou nějaký hudební nástroj nebo jiné pomůcky a celou hodinou je provádí plyšáček-tulení mláďátko Robík. Jak sám zpívá „milý hebký jemný jsem“, děti si ho za chvíli oblíbí a pod jeho taktovkou nenásilně rozvíjí své mozečky.

Pokud chcete nezávazně navštívit lekci, neváhejte, a kontaktujte paní učitelku

Blanka Bělohlávková

KDM Mnichovo Hradiště, Mírová ulice
295 01 Mnichovo Hradiště

mobilní telefon: +420 606 500 895
e-mail: yamaha.belohlavkova@seznam.cz

11 Říj 2013 Značkové oblečení i pro vaše děti
 |  Rubrika: Děti, Obchody, PR články  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

bambino bundaLuxusní oblečení nepatří pouze dospělým, nádherné kousky mohou mít ve svém šatníku i naši nejmenší. Dětské značkové oblečení nemusíte shánět běháním po městě, stačí navštívit internetový obchod Bambino Italiano a zboží si nechat poslat až k vám domů.

Co na tomto e-shopu všechno najdete? V první řadě se jedná o kvalitní oblečení celosvětových značek. Určitě bychom měli zmínit Dolce & Gabbana, Dior, Armani, Burberry, Roberto Cavalli a mnohé další luxusní značky toho nejvybranějšího oblečení určeného dětem.

Protože se blíží zima a každý rodič chce, aby jeho dítě bylo na prvním místě v teple, je v sortimentu tohoto e-shopu mnoho originálních zimních bundiček. Chlapecká zimní bunda, která navíc bude dělat i parádu, je trefou do černého. K takové bundičce bez problémů vyberete i hodící se chlapecké kalhoty, protože máte určitě z čeho vybírat. Navíc mnohé z nabízeného zboží je výrazně zlevněno, z toho důvodu se také vyplatí dětské oblečení zmíněných značek nakupovat spíše přes e-shop než v kamenném obchodě.

I pro dívenky je sortiment opravdu široký, naleznete zde veškeré oblečení, které by se holčičkám jakéhokoliv věku mohlo líbit. Krásné kousky vyberete v kategorii dívčí svetry a vesty, které nesmí chybět v šatníku žádné mladé dámy. Ať jsou to svetříky značky Burberry, Dior, Miss Blumarine, nebo vestičky Tommy Hilfiger či Manila Grace. Dětské oblečení se zdá být kopie toho našeho dospělého, pouze v menším měřítku. Z toho důvodu v něm děti vypadají opravdu kouzelně.

Je také důležité zmínit, že nezáleží na věku dítěte, protože sortiment obsahuje oblečení jak pro miminka tak až pro teenagery ve věku 16 let.

11 Zář 2013 Zábava pro děti. Nebojte se, pustit je na weby pro ně určené
 |  Rubrika: Děti, PR články, Služby  | Štítky: , ,  | Zanechte komentář

detskyklubV dnešní době starší generace nechápou, proč děti stále sedí u počítače, neběhají tolik venku nebo si méně hrají s obyčejnými hračkami. Odpověď je jasná. Vše kolem nás se mění a vyvíjí. Nejinak je tomu i s hraním a rozvojem dětské osobnosti. Například před pár lety se počítače v práci neužívaly vůbec nebo jen zřídka. Dnes se v zaměstnání nějakým způsobem setkává s počítačem většina z nás. Proto i děti s počítačem prakticky vyrůstají a mají k nim blíže. I ony ho berou jako součást jejich života.

Co je však důležité, že počítače a především internet nejsou pro dítě tolik nebezpečné, jak se mnozí domnívají, ale dokážou děti zajímavým způsobem pobavit, odreagovat od povinností nebo je formou hry rozvíjet. Stačí jim jen ukázat ten správný web, kde toto všechno najdou. Že o žádném nevíte? Proto zbystřete a čtěte dále.

Dětské hry jsou důležitou součástí zábavy našich nejmenších. Proto bychom jim měli dopřát jen ty nejlepší. Mohou si vybrat z nejrůznějších kategorií. Hry doporučené pro dívky, pro chlapce nebo určené na hraní si ve dvojici. Dále kategorie pro milovníky zvířat, sportů, logických a závodních her nebo skákaček. Nechybí ani pohádkové hry nebo dnes tolik oblíbené Angry Birds. Z tohoto širokého výběru si tu svou oblíbenou hru najde snad každý.

Ukažme si příklad jedné ze zajímavých her, které můžete na stránkách naleznout. Děti si často hrají na doktora. Proč se do role lékaře nepoložit hlouběji, něco nového se dozvědět o svém těle a zároveň trochu potrénovat angličtinu. Jedná se o hru Operate Now: Appendix Surgery. Bavit bude zaručeně i dospělé. Je to zároveň tip, jak strávit příjemné odpoledne se svým dítětem.

Pokud vaše dítě rádo sleduje pohádky, tak si na těchto stránkách také přijde na své. Vybrat si může ze široké škály kreslených pohádek. Večerníčka si tak můžete pustit kdykoliv.

Zručnost dítěte můžete rozvíjet pomocí omalovánek. Omalovávat se dá přímo v počítači nebo po vytisknutí na papír. Oblíbené obrázky najdou holky i kluci. Omalovánky pro děti jsou nezbytnou součástí každé domácnosti, kde se nějaké to děcko nachází.

Na stránkách si, i vy rodiče, můžete přečíst velice přínosné články o rizicích internetu a problémech s nimi souvisejících. Naleznete i další zajímavá témata určená pro koho jiného, než pro děti. Nejen tento úsek za podívání jistě stojí.

09 Srp 2013 Sportovní pobyt pro ženy

Čas dovolených je v plném proudu ale vy stále nevíte, kam se vydat? V tom případě se pro vás stane skvělým poradcem CK s úsměvem.

sportovni pobyty pro zenyTato cestovní kancelář se zaměřuje zejména na pobyty pro ženy a zejména na aktivní dovolenou. Můžete si vybrat mezi pobytem v Čechách, v zahraničí anebo jen víkendový pobyt. Pokud se rozhodnete jet do Čech, naleznete zde velkou nabídku zajímavých míst, kam se lze vydat za vaší aktivní dovolenou. Vzhledem k tomu, že tato cestovní kancelář se zaměřuje zejména na sportovní pobyty pro ženy, skoro u každého pobytu naleznete nějaký sportovní program.

Pokud se rozhodnete pro jakýkoliv pobyt, čekejte velmi příjemnou a uvolněnou atmosféru. Cílem je, aby se všichni zúčastnění cítili dobře a těšili se na další setkání. Není důležité si jen zacvičit ale také si odpočinout v bazénu, vířivkách při masážích a také se příjemně pobavit při dobré kávě. Účast zde rozhodně není omezena věkem. Běžnými klientkami jsou jak studentky, tak i babičky. Program je vždy přizpůsoben věku účastnic, takže se rozhodně není čeho obávat. Na všech zájezdech vás čeká kvalitní cvičební program, výborné cvičební pomůcky.

Pokud máte děti, vybrat si můžete dovolenou, která nabízí i hlídání dětí. Na tuto dovolenou můžete jed do Čech nebo i do zahraničí. Ze zahraničních je k dispozici hlavně Chorvatsko.

Tato cestovní kancelář na našem trhu působí již 19 let. Pokud si zájezd objednáte předčasně, cena bude samozřejmě výhodnější. Sleva vám bude také poskytnuta při objednání zájezdu pro skupiny. Máte také možnost cenu zájezdu hradit z fondu kulturních a sociálních potřeb nebo také z odborových fondů.

07 Čer 2013 Laktační poradkyně nám zachránila kojení

materske mlekoŽe je kojení nejlepší způsob výživy novorozenců, je jasné snad už naprosto každému. Mateřské mléko obsahuje neuvěřitelné množství zdraví prospěšných látek a co je nejdůležitější, jeho složení pružně reaguje na potřeby kojeného dítěte, zejména na jeho imunitu. Více o složení mateřského mléka se dozvíte ve článku „Proč je mateřské mléko tak jedinečné?“

My se ale zaměříme na kojení jako takové

To se totiž maminka i miminka musí někdy učit. Asi teď kroutíte hlavou, že donošené dítě má mít plně vyvinutý sací reflex. Ano, ale problémy mohou nastat naprosto vždy. Například moje miminko má příliš vysoké patro a já k tomu ke všemu příliš malé bradavky. I to se dá ale řešit, ale pokud možno před porodem. Existuje perfektní pomůcka-tzv. formovače bradavek, které pomohou krátké nebo dokonce vpáčené bradavky stálou stimulací prodloužit. Jelikož jsem tento problém podcenila a malá z mých prsou jednoduše sát nedokázala, sáhla jsem také po odsávačce mateřského mléka. Naštěstí už jsou na trhu velmi praktické elektrické odsávačky, jejichž používání je velmi pohodlné a praktické.

Krmíme odsávaným mateřským mlékem

lahvicka calmaAsi se budete divit, ale rozhodně není jedno, z jaké lahvičky dítěti odsáté mateřské mléko podáváte. Klasické dětské lahvičky, které koupíte v drogeriích nebo lékárnách, dítě žádným způsobem nestimulují, naopak poškozují schopnost dítěte být kojeno. Nemusí sát, a přesto jim mléko stéká do pusinky. To je špatně a rozhodně nebudou chtít na prsu, až se bradavky prodlouží, pracovat. Příroda je mocná čarodějka a dítě se brzy přizpůsobí „dudlíkové lahvičce“ a správná práce jazykem se zcela ztratí.

Naštěstí nám laktační poradkyně Mgr. Jitka Herzánová doporučila speciální průtokovou lahvičku Calmu. Zvolila ji jako dočasnou přeučovací pomůcku. Dítě musí sát, a tak se mu dostává potrava přirozeným způsobem. Při sání z této lahvičky odpočívá jako u prsu a co je hlavní „nic nemá zadarmo“. Přechod na klasické kojení tak nebude žádným problémem.

Tak i tak bychom si měli uvědomit, že nikdo není dokonalý. Každá maminka je jiná, každé miminko je jiné. Není žádná ostuda ani charakterová vada, že vám kojení nejde. Ostatně podobné problémy má podle dostupné literatury až 65% maminek. S několika pomocníky a laktační poradkyní ale může kojit snad opravdu každá z nás. Stačí si jen nechat poradit, použít dobré pomůcky a pak už si jen užívat kojení.

28 Dub 2013 Kuchyně snů pro každého
 |  Rubrika: Bydlení, PR články  | Štítky: , ,  | Jeden komentář

Společnost SIKO má jistě každý spojenou s prodejem koupelen, ale nově si v SIKO můžete pořídit krásné moderní kuchyně, což je místo, které je používáno ve stejné míře jako koupelna.

kuchyne sikoKaždý má představu o vysněné kuchyni zcela jinou a každý pokládá za praktické také jiné vlastnosti kuchyně. Proto vám SIKO kuchyně nabízí široký sortiment k výběru té pravé kuchyně přesně pro vás. Ať už preferujete moderní design a hladké linie nebo jste konzervativnější a dáváte přednost klasickým kuchyním vyrobeným ze dřeva, jistě si najdete tu svou kuchyň, která bude ozdobou vašeho bytu či domu. Je také velmi důležité, aby toto místo splňovalo svůj účel a proto je při výrobě kladen velký důraz na důmyslné řešení a co největší praktičnost. Je také samozřejmostí, že kuchyně jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů a estetická hodnota je na vysoké úrovni, tím si můžete být jisti, ať si pořídíte jakoukoliv kuchyň.

Pokud jste se rozhodli si takovou kuchyň pořídit, máte možnost navštívit kamenné obchody v různých městech celé České republiky, protože SIKO kuchyně mají mnoho poboček. Nebo také můžete nejdříve navštívit webové stránky, abyste si udělali představu o tom, jak SIKO kuchyně vypadají a co vám tato společnost může nabídnout.

V rychlosti si můžeme představit hlavní sekce. Jsou to kuchyně plánované, zde si vyberete kuchyň z katalogu, ale pokud máte přesnou představu, specializovaní pracovníci vám rádi pomohou s výběrem nebo případnými úpravami. Samozřejmostí je i prodej kuchyňských obkladů, dřezů a dřezových baterií i dalších doplňků, které v kuchyní nemůžete postrádat.

Splňte si sen o kuchyni, díky které bude radost vařit a vaše pochoutky budou o to lepší.

24 Dub 2013 Větší prsa a menší boky? Kmenové buňky to zvládnou!

odebrani tukuVizáž souvisí se sebevědomím, to je známo každé dívce, ženě i dámě. Právě proto jsme se v dnešním článku zaměřili na unikátní plastickou operaci s názvem lipotransfer s kmenovými buňkami. Jde o metodu prováděnou MUDr. Otakarem Lucákem na Klinice plastické chirurgie v Ostravě. Laicky řečeno dojde k odebrání tuku z bříška nebo zadečku, tedy z problematických partií většiny žen a jeho přenesení do tkáně prsa.

Z části odebraného tuku jsou v laboratoři izolovány kmenové buňky, a poté následuje aplikace zbylé části odebraného tuku obohaceného o izolované kmenové buňky do prsou. Kmenové buňky zaručí, že nedojde k vstřebání tuku a výsledek operace je tak trvalý. Tato metoda se do ČR dostala z USA a prošla schvalovacím procesem Státním ústavem pro kontrolu léčiv a už pomohla velkému množství žen, které nebyly spokojeny s velikostí nebo tvarem svého poprsí.

odebrany tukVýhody tohoto typu zvětšení prsou jsou zřejmé. Ženy neohrožují žádné nebezpečné implantáty, ale tělu vlastní biologický materiál. Nesmíme opomenout také fakt, že díky injekční aplikaci nedochází k tvorbě nevzhledných jizev. Invaze do těla pacientky je tedy omezena na minimum. Zmenšení problematických partií a zvětšení poprsí je nyní tedy už natolik bezpečná, že o tomto druhu plastické operace může uvažovat opravdu každý. Ve valné většině případů je hospitalizace pouze 24 hodin, takže je využívána i opravdu zaměstnanými ženami.

Jistě teď kroutíte hlavou, že tento zákrok musí být neskutečně drahý. Zadarmo samozřejmě není. Zejména kvůli složitým certifikacím vyjde cca o polovinu dráž než klasický lipotrensfer bez použití kmenových buněk. Ten ale není trvaly, tuk z prsou je tělem brzy vstřebáván.

23 Dub 2013 Vaření s láskou

Nejen kvalitní kuchyně, ale také její vybavení je poloviční cestou k úspěchu, k výborným pochoutkám. Dnes se zaměříme na výrobky od známé firmy Tescoma, konkrétně na nerezové hrnce, konvice, kuchyňské nářadí a sklenice na víno.

nerezove hrnceHrnce jsou základním vybavením každé kuchyně. Používáme je při vaření většiny pokrmů, a proto je důležité pořizovat si kvalitní výrobky, které vám práci budou jen usnadňovat. Nerez hrnce od Tescomy jsou vyrobeny z té nejkvalitnější oceli, dno je velmi silné, sendvičové a úchyty jsou vyrobeny tak, aby manipulace s hrnci byla co nejsnadnější. Takové hrnce můžete používat na jakémkoliv sporáku ať je plynový nebo třeba se sklokeramickou deskou. V sortimentu oddělení nerezových hrnců si můžete zakoupit jednotlivé nerezové hrnce různých velikostí, ale také celé sady, které se skládají z různého počtu dílů. Sady jsou složeny z hrnců, které mají rozlišnou velikost. Nerezové hrnce lze samozřejmě mýt v myčce a na sady se vztahuje záruka 5 let.

Z mnoha typů kuchyňských potřeb můžeme zmínit kuchyňské náčiní VIRTUOSO. Jedná se o naběračky, obracečky a lžíce, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního žáruvzdorného nylonu, jsou odolné až do 230°C. Lze je používat na všechny druhy nádobí, zejména jsou však vhodné pro nádoby, které jsou opatřeny antiadhézním povlakem. To jsou nádoby, na které by se nemělo používat kovové náčiní, protože by jej poškodilo.

Velmi oblíbeným kusem nádobí jsou sklenice na víno. Sklenice na víno SOMMELIER je řada sklenic pro náročné. Jsou vyrobeny z křišťálového skla a na sklenicích nenaleznete žádné spoje, jsou vyráběny podle speciální technologie. Jsou zde v nabídce sklenice na bílé i červené víno, sklenice určené k pití červeného vína mají o něco málo větší objem. Velcí milovníci vína si mohou pořídit sklenice na bordeaux a burgundské. Nechybí ani sklenice na šampaňské a v neposlední řadě dekanter o objemu 1,5 l, což je nedílná součást výbavy na víno.

kuchynske potreby

16 Bře 2013 Krásné a zdravé vlasy
Puls.cz je specializovaná internetová prodejna kadeřnických potřeb působící na trhu již 20 let. Najít zde můžete vlasovou kosmetiku značek Nouvelle, Sibel, KMS, Goldwell, Jaguar, Remington, Cronwell, Wahl, Herkules, dále pak kartáče, hřebeny, nůžky, natáčky, elektro, nábytek, sady pro učiliště a další pomůcky.

vlasova kosmetikaPokud máte s vlasy jakýkoliv problém, ať už jsou suché, mastné, rovné, kudrnaté, zničené, nejste spokojeni s odstínem nebo vám třeba shořel fén, na puls.cz svůj problém jistě vyřešíte. Na své si přijdou i stávající nebo začínající kadeřnické salony. Vybavit si jej zde můžete od nábytku, přípravků až po natáčky či zástěru. Nakoupíte vše pár kliknutími. Při objednávce nad 3.000,- Kč máte každé úterý a pátek možnost dovozu po Praze zdarma až přímo k vám domů nebo do vašeho salonu.
Nemáte zkušenosti s internetovým obchodem? Není nic jednoduššího a pohodlnějšího. Zboží je zasláno na dobírku Českou poštou a dorazí do třech pracovních dnů. Pokud budete chtít zboží z nějakého důvodu vrátit, můžete do dvou týdnů, pokud bude nepoškozeno a zabaleno v původním obalu. V klidu a z pohodlí domova můžete vybírat a nakupovat.
Nudí vás už nevyhovující přípravky v drogériích? Kosmetika vykukující ze všemožných reklam prostě nezabírá? Mrkněte do sekce vlasová kosmetika a zkuste změnu. Zároveň tak vyhovíte svým vlasům, poskytnete jim kvalitní pomoc a budete se cítit lépe. Najít zde můžete šampony, masky, balzámy, ondulace, laky, tužidla, gely, narovnávače, stylingové přípravky, pomocníky na vlasovou regeneraci a vypadávání vlasů. Každému nedostatku vašich vlasů zde určitě pomůžou.

Kdo by nechtěl mít krásné, zdravé vlasy?

Máte tmavé vlasy a chcete světlé? Odrůstá vám barva? Nebo se vám už objevil nějaký ten šedý vlas? S těmito a i dalšími případy si poradíte na puls.cz. Barvy na vlasy od tradiční italské značky Nouvelle jsou to pravé pro docílení přirozené barvy. Vybírat můžete ze široké škály 94 odstínů, takže se nemusíte bát, že byste si snad nevybrali. Tak hurá nakupovat!
14 Bře 2013 Dětské letní tábory pro rok 2013
 |  Rubrika: Děti, PR články, Služby  | Štítky: , ,  | Zanechte komentář

letni taboryV dnešním článku se zaměříme na letní aktivity pro děti. Je totiž více než jisté, že málokteří rodiče mají čas se dětem věnovat celé dva měsíce, kdy mají děti školou povinné prázdniny. Pokud nemáte v záloze babičky a dědečky na hlídání, zcela jistě vás zaujme dnešní článek. Řešit totiž budeme letní tábory pro děti větší i menší.

Vždycky máte na výběr mnoho cestovek a organizací, které tábory pořádají. Pak už jen vybíráte, zda chcete tábor v rámci České republiky nebo své děti vyšlete do zahraničí.

V prvé řadě ale nevybírejte jen a pouze podle ceny zájezdu pro děti. Velmi důležité je profesionalita, vzdělání a zkušenosti organizátorů a samozřejmě také reference. Letní tábor by měl být dobře organizovaný a pokud možno i tematický. Právě téma táboru vám pomůže, abyste jednoduše vybrali přesně podle povahy a potřeb vašeho dítěte. Velmi důležitým parametrem je samozřejmě také věk dítěte. Počítejte s tím, že pokud na tábor pošlete velmi malé dítě, budete muset do místa táboru podniknout jednu, nebo i více návštěv. To stejné ale platí i pro větší děti, pokud jednou na tábor poprvé. Vždy je ale lepší dohodnout se s vedoucím tábora.

letni tabor s ajTematické tábory jsou opravdu pro každého. Nás velmi zaujal pohádkový letní tábor, který zaujme snad opravdu každého. Deskové hry, hrátky v přírodě a různými převleky a maskami, to je přesně to, co děti od letního tábora očekávají. Podobné typy táborů rozvíjejí dětskou fantazii. To stejné platí také pro letní tábory s fotoaparátem, modelingem a podobně.

Máte hyperaktivní děti, o kterých si myslíte, že je nelze utahat? Zkuste je poslat na nějaký druh sportovního nebo military camp. Tyto letní tábory jsou velmi vyhledávané, podobně jako tábory s koňmi a podobně.

Největším organizátorem letních dětských táborů v ČR je Cestovní kancelář Topinka, s.r.o., která má za sebou již 22 let úspěšné tradice. Pestrou nabídku dětských zájezdů najdete na webových stránkách: www.tabory.cz