Štítek pro ◊ Peněženka ◊

31 Led 2015 Akční letáky jsou čím dál oblíbenější…
 |  Rubrika: Finance  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

…ano, kdo by totiž nechtěl ušetřit že? Jediným problémem ale je, že někde mají levnější to, jinde zase ono. Nakoupit za nejlepší ceny ale nikdy nebylo jednodušší. Stačí slevy vyhledávat chytře. Už dávno je překonaná přeplněná schránka letáků všech místních supermarketů. Vyznat se v tak široké nabídce je totiž velmi složité. My jsme ale narazili na naprostou vychytávkou, která vám s šetřením může pomoci. Jedná se o inovativní webový portál vouchery.cz, kde najdete všechny akční letáky na jednom místě. Pokud se každý týden těšíte na Lidl leták s potravinami v akci, xxl týdny, týdny mezinárodní kuchyně a v neposlední řadě se super oblečením, domácími doplňky a podobně, pak už nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky. I Lídl akční nabídku najdete na zmiňovaném webovém portálu.

Najdu si akční leták, který potřebuji

Jak již bylo řečeno, na internetových stránkách vouchery.cz najdete všechny možné akční nabídky. Hledat můžete podle názvu super nebo hypermarketu. Stačí zadat třeba Tesco leták a už listujete zlevněným sortimentem.

Velmi oblíbené jsou ale také časově omezené výhodné nákupy jednotlivého zboží. Díky velmi chytrému systému můžete zboží také vyhledávat podle zadaných parametrů. Dochází vám doma mléko v tetrapaku? Není nic jednoduššího, než si najít, kam mam jít pro mléko za nejlepší cenu. Zejména, pokud nějaký sortiment nakupuji ve větším, se srovnání cen obzvláště vyplatí.

Jídlo není jediné, na čem ušetříte

Hlavně maminky musí počítat opravdu každou korunu. Například plenky jsou v rodinném rozpočtu poměrně velkou položkou. Také plenky můžete kupovat za super cenu. Stačí vědět, kam mám jít na nákup. Krom dětských jednorázových plen a další drogeriie jsou vyhledávanou položkou také dětské oblečky.

V Lidl letáku najdete i oblečení

Lidl leták je pravděpodobně nejoblíbenější. S pondělní a čtvrteční nabídkou totiž neprohloupíte. Můžete pořídit velmi kvalitní, ale přitom levné dětské oblečení. Za nás můžeme doporučit například sady novorozeneckých body oblečků. I dospěláci si ale přijdou na své!

26 Led 2015 Jednoduchá půjčka bez doložení příjmu
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

V dnešním článku se zaměříme na půjčky. Pokud se vám někdy stalo, že jste nevyšli s rodinným rozpočtem, nebo třeba nemohli koupit rozbitý spotřebič, pak právě pro vás budou informace obsažené v dnešním článku. Zaměříme se totiž na půjčky bez doložení příjmu. Ostatně příjem je jeden z faktorů, na který dávají zejména bankovní poskytovatelé půjček asi největší váhu. Podle měsíčního příjmů totiž banka odhadne, zda jste nebo nejste schopni půjčené peníze splácet. Mnoho lidí ale neví, že banku nezajímají jen a pouze příjmy, ale také výdaje. To znamená, že se vás budou vyptávat na počet vyživovaných osob (zejména dětí) v rodině, ale také zda už nějakou půjčku máte, zda splácíte leasing na auto a podobně. Pokud vám příjmy a výdaje vyjdou tak, že bude banka mít jistotu, že budete na splátky mít bez větších problémů, pak gratulujeme. Většina lidí toto štěstí nemá.

I lidé bez zaměstnání ale mohou být schopni splátky finančních prostředků každý měsíc z rodinného rozpočtu  dávat.

Právě pro nezaměstnané, nebo klidně i lidi, kteří nechtějí příjmy dokazovat, je půjčka bez doložení příjmu. Tu poskytuje poměrně velké množství nebankovních institucí. Některé z nich můžete znát z reklamy z televizního vysílání. Rozhodně byste se tedy měli zaměřit na větší a tím pádem i známější poskytovatele. Jednou z prověřených půjček bez doložení příjmů je Smart půjčka. Na webu poskytovatele najdete nezávaznou poptávku na půjčku. Stačí jen vyplnit jednoduchý dotazník a počkat na telefonát. Spojí se totiž s vámi profesionální zaměstnanec společnosti, se kterým dořešíte všechny detaily. Zeptat se můžete naprosto na všechno. Zejména by vás měl zajímat úrok, tedy v podstatě úplata společnosti za to, že vám peníze půjčuje. Zajímat by vás měly také případné poplatky za zprostředkování, ale také za vedení účtu. Některé společnosti je vůbec nemají, takže je opravdu potřeba vybírat dobře.

Tento typ půjček má několik výhod

Jak již bylo řečeno, nikdo se vás nebude ptát na váš měsíční příjem. To, že půjčku budete schopni splácet můžete dokázat jiným způsobem. Například výpisem z bankovního účtu. Transakce jsou totiž také vypovídající. Velmi vám pomůže, pokud můžete ručit nějakou nemovitostí. Ostatně zástava nemovitosti je pro banky, ale i nebankovní poskytovatele půjček asi tou nejlepší zárukou. Mají totiž jistotu, že v případě nesplácení mohou prodat danou nemovitost a zaplatit tak váš dluh.

Jak již bylo řečeno, stačí vyplnit formulář online, který vám nezabere více než pár chvil z vašeho času. Nikam nemusíte chodit osobně, vše vyřídíte jednoduše z pohodlí vašeho domova. Jde tedy o další nespornou výhodu. V neposlední řadě musíme podotknout, že nezřídka máte peníze na účtu již druhý den po schválení. Kdo rychle dává, dvakrát dává. Peníze totiž v tíživých situacích potřebujeme pokud možno hned.

25 Led 2015 Topte uhlím jednoduše
 |  Rubrika: Bydlení  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

Pytlované uhlí V dnešním článku si vezmeme pod lupu topení fosilními palivy. Není tomu tak dávno, kdy byly i menší vesničky plynofikovány. Po obrovském zdražení plynu, ale také elektrické energie, se lidé pomalu, ale jistě k topení tuhými palivy vracejí. Ušetřit totiž mohou nemalé sumy.

Pokud jediné, co vás od nákupu kotle na tuhá paliva odrazuje je, že si nemůžete překontrolovat množství dodaného sypaného uhlí, následná práce s ním a samozřejmě všudypřítomný jemný prach, pak zbystřete. My jsme totiž narazili na prodej pytlovaného uhlí, které má nejednu výhodu.

Uhlí je dodáváno ve velmi praktických pětadvacetikilogramových pytlech. Už se tedy nemusíte obávat zašpiněného sklepu a vdechování jemného uhelného prachu. Největší výhodou ale bezesporu je kvalita dodávaného uhlí. Jedním z hlavních parametrů, kterým se kvalita uhlí měří, je jeho výhřevnost. Pokud tedy koupíte levné uhlí, ušetříte pouze zdánlivě. O něco dražší balené uhlí má o mnoho vyšší výhřevnost, než uhlí sypané, ve kterém jsou v mnoha případech nemalá procenta příměsí a nečistot. To vše ovlivňuje právě výhřevnost.

Stejně jako je to u mnoha vychytávek, je pytlované uhlí oblíbené zejména u našich západních sousedů. Ti si totiž velmi rychle spočítali, že balené uhlí není oproti tomu klasickému, které vám na dvorek vysype nákladní auto, o mnoho dražší. Když do ceny navíc zakalkulujete fakt, že již od jedné palety baleného uhlí je doprava v rámci celé České republiky zdarma, jistě se do tohoto produktu zamilujete stejně, jako my. Na výběr navíc máte hnědé i černé uhlí. Sami vyzkoušejte, jaký typ bude vyhovovat právě vám. Možná jste si ani nedokázali představit, že existuje čistý způsob vytápění uhlím. Snad vás o tom dnešní článek alespoň trochu přesvědčil. Teď už jen vybrat nízkoúdržbový kotel a vytápění už nebude černou můrou vaší peněženky.

07 Led 2015 Výhody nákupu uhlí v pytlích
 |  Rubrika: Bydlení  | Štítky:  | Zanechte komentář

Ekologické vytápění je sice hitem moderní doby, ale mnoho z nás nemůže smýšlet ekologicky, pokud to jeho ekonomika nedovolí. Jinými slovy řečeno, je u nás stále nejlevnější topit uhlím. Přesto uhlí ustupuje. Díky plynofikaci i menších osad a vesnic už nevidíme auta plná uhlí, jak před domek složí hromadu a jeho obyvatelé pak tráví půl víkendu skládáním do sklepa. Nyní ale už nemusíte uhlí složitě skládat, ani pokud ho stále používáte. Pokud už vás také nebaví nejen manuální práce, ale také nekonečná špína a prach a v neposlední řadě také nemožnost překontrolovat, kolik uhlí vlastně bylo vysypáno z nákladního auta na váš dvorek, máme pro vás řešení v podobě pytlovaného vysoce kvalitního uhlí.

Pytlované uhlí pro každého

My jsme narazili na prodejce velmi kvalitního pytlovaného uhlí. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na web optimtop.cz, kde najdete všechno dostupné zboží. Web je velmi přehledný, zboží je opatřeno autentickými fotografiemi a samozřejmě také nezbytným popiskem. Krom přívětivé ceny nás zaujala také možnost nechat si uhlí přivést až domů zcela zdarma. Společnost totiž nabízí rozvoz zdarma –a to už od jedné palety (čtyřicet pytlů).

Je na vás, jestli si vyberete uhlí černé nebo hnědé. Hnědé je levnější, protože je jeho dobývání mnohem snažší (většinou se jedná o povrchové doly) a je také méně kvalitnější oproti uhlí černému, které ve větších hloubkách vznikalo mnohem déle. Cena uhlí je tedy bez pardonu velmi důležitým faktorem. Pozor ale na podezřele levné uhlí, které může být velmi nekvalitní, s příměsemi a jeho výhřevnost může být natolik nízká, že ve skutečnosti protopíte mnohem více. Navíc si můžete nevratně poškodit nebo zanést drahý kotel.

U pytlovaného uhlí se o kvalitu obávat nemusíte, stejně jako o množství, které jednoduše překontroluje spočítáním pytlů.

02 Led 2015 Krátkodobá půjčka před výplatou
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Možnosti, jak ušetřit nebo pomoci rodinnému rozpočtu řešíme na našem webovém portálu v podstatě každý týden. Ani dnešní článek nebude výjimkou. Nedávno jsme vám přinesli informace o slevách na dovolenou, ovšem ne každý si ji může dovolit. Hodně z nás má finanční rozpočet natolik napjatý, takže se zadrženým dechem očekává, kdy mu na účtu přistane další výplata. I tak je ten týden před výplatou dlouhý jak celý zbytek měsíce. Právě tento problém může vyřešit půjčka před výplatou. Jedná se o krátkodobou půjčku, kterou můžete překlenout ono těžké období. Dokonce, i když máte peníze na celý měsíc dokonale rozvržené, tak se může stát, že občas nevyjdete. Ostatně Vánoce toho byly zdárným příkladem. Najednou jsme museli kupovat spoustu dárků, na které jsme třeba ani neměli. Zejména dětem samozřejmě nevysvětlíme, že Ježíšek bohužel na dárky nemá peníze. Právě proto je v této době náš rozpočet napjatý víc, než kdy jindy a lednová výplata v nedohlednu.

Jednoduché vyřízení

Pokud se půjček bojíte, rozhodně máte čeho. Na našem trhu je spousta poskytovatelů, kteří o půjčování peněz moc nevědí. U bank je zase převedení peněz příšerně zdlouhavé a rozhodně neplatí pravidlo, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Zachránit vás ale může blesková sms půjčka, jejíž vyřízení je opravdu rychlé. U krátkodobých půjček nebudete potřebovat horentní sumy, nemusíte se bát ani složitého prověřování, zda vůbec budete mít na splácení. Jednoduše se počítá s tím, že jste pracující žadatel, který je v momentální platební indispozici. Navíc nebudete muset nikomu vysvětlovat, na co peníze chcete. Jestli zaplatíte nájem, splátku na auto, domácí spotřebiče nebo dětem nějaké potřeby do školy či lyžařský výlet, je jen a pouze na vás. Služba půjčka ihned zařídí peníze na účtu peníze velmi rychle. Vy se se ani nestihnete stresovat, že jste v platební neschopnosti.

Rozhodně se nemusíte stydět, že vám finance určené na daný měsíc nestačily. Stát se to může opravdu každému, o čemž svědčí i velké množství žadatelů právě o krátkodobou půjčku, která dokáže pomoci překlenout složité období před výplatou nebo zachránit situaci, pokud se třeba stane nějaká nehoda v domácnosti a podobně.

10 Říj 2014 Sežeňte si brigádu na pracovnímu portálu JenPráce.cz
 |  Rubrika: Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Ne každý člověk má časové možnosti, aby mohl být zaměstnaný na plný úvazek. Ať je to studen SŠ, VŠ, maminka na mateřské dovolené nebo například člověk, který se musí starat o jiného člena rodiny. Každý si jistě rád přivydělá pár korun k dobru.

Sehnat letní brigádu jako student není ještě natolik složité, spíše bývá nouze o brigády během roku. Kdy zájemce o brigádu nemůže pracovat každý den v pracovním týdnu, nebo pouze pár hodin denně. Vezměme si například Středočeský kraj, konkrétně okresní město Mladá Boleslav, které je proslulé automobilkou Škoda Auto. Díky této firmě je zde procentuelní nezaměstnanost značně nižší než v ostatních částech naší republiky, ale jak je to zde s brigádami?

Pokud sháníte brigádu, jistě hledáte v novinách, na internetu či se osobně ptáte v různých firmách. Avšak nejjednodušší způsob, jak získat přehled o brigádách na Mladoboleslavsku, je navštívit pracovní portál JenPráce.cz, kde si zvolíte vámi požadovanou lokalitu a zobrazí se vám zde veškeré nabízené brigády. Široký výběr nabídek zajistí sehnání odpovídající brigády pro každého. Při zvolení požadavku brigády v Mladé Boleslavi se vám zobrazí práce jednorázové, ale i na delší pracovní poměr. Inzeráty jsou přehledné, s konkrétními požadavky a kontaktními údaji.

Výhodou také je, že nabídky brigád jsou zveřejňovány i na facebookové stránce, což je pro většinu mladých lidí místo, kde si nabídky často všimnou rychle a mohou tak i na poptávku obratem reagovat.

Kromě brigád v konkrétních lokalitách lze na pracovním portálu JenPráce.cz nalézt i brigády v zahraničí. I krátkodobá práce v cizině je totiž skvělou příležitostí k získání nových zkušeností, které by mohly být zajímavé pro další potenciální zaměstnavatele. Největší poptávka je po brigádnících, kteří by byli ochotní ujmout se práce hostesek, či animátorů v přímořských státech.

03 Zář 2014 Tak trochu jiný dětský spořicí účet
 |  Rubrika: Děti  | Štítky:  | Zanechte komentář

Jak si myslíte, že se bude vyvíjet situace na finančních trzích? Jste optimisté, co se týče budoucnosti? Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Usnadnit jim start do života. Mladí lidé na začátku kariéry to totiž v současné době nemají vůbec lehké a jsou na ně kladeny vysoké nároky. Naspořené peníze do začátku jsou tedy příjemnou náplastí při opouštění rodičovského hnízda.

Pokud zvažujete spoření pro děti, jaký finanční produkt vybrat? Záleží samozřejmě na tom, jaký obnos budete ochotni nebo schopni dětem spořit. Pokud začnete dítěti ukládat peníze již od narození nebo od útlého věku, suma během let pěkně naroste a v ideálním případě se peníze i dostatečně zhodnotí. Odrostlé dítě je pak může využít například při studiu na vysoké škole, zařizování vlastního bydlení a podobně.

Jedním ze způsobů spoření pro potomky je investice do zlata nebo jiných cenných kovů. V porovnání s některými jinými způsoby investování se jedná o velmi konzervativní a bezpečný způsob.

Spoření do drahých kovů určené pro děti

Rodiče, kteří myslí na budoucnost svých ratolestí a dávají přednost skutečné hodnotě před planými sliby politiků, zde získávají možnost otevřít dětem za exkluzivních podmínek spořicí účet do drahých kovů.

Spořící účet Zlatíčka je určený pro děti do věku 18 let. Můžete si vybrat, zda budete peníze ukládat do zlata – Zlatý program, do stříbra – Stříbrný program, nebo do obou drahých kovů – Vyvážený program. Hodnota peněz je okamžité přeměna do drahého kovu a výnosy z prodeje drahých kovů nepodléhají zdanění. Zlatý slitek nebo stříbrná mince jsou movité věci, jejichž hodnota je velmi stabilní.

Naspořená cílová částka není nijak limitována. Po dosažení plnoletosti dítěte lze účet převést do zvýhodněných důchodových či spořících programů. Naspořený slitek či minci si můžete samozřejmě kdykoliv fyzicky převzít.

Výhodou spoření do zlata ve formě spořícího účtu Zlatíčka je mimo jiné možnost nepravidelných plateb, podle možností těch, kteří na konto příspěvky posílají. Spoření tak lze kdykoliv na nějakou dobu přerušit bez hrozby sankcí. Za vedení účtu není účtován žádný poplatek. Zjistit aktuální stav konta a spravovat konto lze samozřejmě on-line.

29 Čvc 2014 Půjčka před výplatou do 60 minut na vašem účtu
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Částka na bankovním účtu se každým dnem snižuje a období výplat je zatím v nedohlednu? Každý se pravděpodobně někdy ocitl v podobné situaci. Uprostřed měsíce se na vás navalí nečekané výdaje a průšvih je na světě. Pokud se vám zrovna nechce sahat do spořicích účtů, volte jednodušší cestu a raději si chybějící částku půjčete.

Existují totiž jednorázové krátkodobé půjčky, které vám umožní mít peníze k dispozici okamžitě. Ani vyřizování půjčky není nic zdlouhavého a složitého. Nemusíte shánět žádného ručitele, ani dokládat výši vašeho příjmu. Jediné podmínky, které musíte splňovat, jsou plnoletost a registrace v přihlašovacím systému. Žádná složitá bankovní řízení.

Po online registraci, která spočívá ve 3 jednoduchých krocích, kdy vyplníte vaše osobní údaje, souhlasit s podmínkami, stvrdit registraci potvrzením na mobilní telefon a určit si výši požadované půjčky. Co se týče finančního rozmezí, částka se může pohybovat mezi 1000 a 8000 Kč. Doba splatnosti je zcela na vás. Abyste však neplatili žádné trestné poplatky, neměla by překročit hranici 35 dní.

Na speciální kalkulačce si tyto dva parametry nastavíte a ihned uvidíte, kolik zaplatíte ve výsledku včetně úroků. S touto půjčkou máte 100% garanci žádných skrytých poplatků. S touto online žádostí můžete mít peníze na vašem účtu i do 60 minut. Stačí postupovat přesně podle instrukcí.

Půjčka před výplatou jde zprostředkovat i pomocí SMS. K této službě potřebujete online registraci, kterou uděláte skrz počítač. Poté už si můžete o půjčku zažádat pomocí SMS skutečně odkudkoliv. Tvar SMS vypadá tak, že začíná na klíčové slovo „PROSIM“, poté přijde na řadu vaše přidělené ID číslo, dále už následuje výše půjčky a počet dnů splatnosti. Pak už jen dostanete kód, na který je třeba odepsat do 1 hodiny zprávu o potvrzení.

Je to skutečně jednoduché, takže až se příště dostanete do finanční tísně, neváhejte a napište.

23 Čvc 2014 Sháníte půjčku?
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Máte finanční problémy? Potřebuje vaše peněženka finanční injekci a vy nevíte jak na to? Jednoduchým a rychlým způsobem je vzatí půjčky.

penizeV tomto případě se nemusíte bát o podvodnou firmu. Jedná se o společnost Ammado, která je na českém trhu nováčkem. U našich slovenských sousedů, ale slaví nemalé úspěchy, proto se rozhodli překročit hranice i k nám. Jejich ocenění dokazují, že zákazníci jsou s nimi skutečně spokojeni.

Tyto půjčky jsou vhodné téměř pro každého. Ať jste zaměstnanec, podnikatel, důchodce nebo jste na mateřské dovolené, je pro vás půjčka Ammado vhodná. Nikdo po vás nebude chtít žádné poplatky ani ručení nemovitostí. Roční úrok pro vás může být až 9,8%. Pokud nebudete moct splácet, svět se nezboří. Až čtyři splátky si můžete odložit a navíc si můžete sami zvolit výši splátky, aby vyhovovala právě vám. Půjčka je splatná od 1 do 7 let.

Vše zařídíte online z pohodlí vaše domova. Stačí vyplnit žádost o půjčku na webu firmy a obratem se vám ozvou a domluví se s vámi na dalším postupu. Vše je skutečně jednoduché a rychlé. Půjčit si můžete od 5 000 do 400 000 Kč. V přehledné tabulce na webu zjistíte podle výše pujcky měsíční splátku.

Chcete ještě lepší úrok? Stačí na Facebooku sdílet půjčky firmy Ammado a odměna vás nemine. Na webu firmy je ikonka, na kterou jednoduše kliknete.

Půjčka od té správné firmy pro vás bude potěšením a zároveň odměnou za vaše správné rozhodnutí. Serióznost a profesionalita jsou u firmy Ammado na prvním místě. Vaše spokojenost je zde samozřejmostí.

13 Kvě 2013 Váš spolehlivý pomocník
 |  Rubrika: Finance, PR články  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

Pokud přemýšlíte, která banka by pro vás mohla být ta nejlepší, zkuste zvolit GE Money. GE Money vám poskytuje široký sortiment různých služeb.

gemoneyJako první bychom mohli zmínit běžné účty, což je dnes pomalu nezbytná věc každého z nás. U GE si vyberete přesně takový typ osobního běžného účtu, který bude vyhovovat právě vám. Například běžný účet Genius Gratis, kde vklady a výběry z účtu můžete provádět na pobočkách banky, nebo také pomocí téměř 700 bankomatů GE Money Bank po celé České republice. Také díky Felxikreditu můžete čerpat peníze z vašeho účtu až do mínusu, což se při finančním vytížení jistě hodí.

A pokud jste se ocitli ve větší finanční tísni, nabídne vám GE Money Bank Expres půjčku. Zde si můžete vypůjčit 30 000 až 600 000 korun, žádost o poskytnutí půjčky můžete podat online a pokud vaše žádost bude schválena, máte peníze v neuvěřitelných 5 minutách po podpisu smlouvy na vašem účtu. Velkou výhodu této osobní půjčky je to, že nemusíte mít žádného ručitele, ani zástavu. Výši vašich splátek si sami můžete zvolit a splácení rozložit až do 96 měsíců. Pokud se ale rozhodnete půjčené peníze splatit dříve, nečeká vás žádný poplatek za předčasné splacení, čemuž tak ve většině bank je.

Nebo pokud se rozhodnete pořídit si kreditní kartu, která je s revolvingovým úvěrem, můžete čerpat peníze, podle vašich potřeb až do stanovené výše rámce. Který je například u kreditní karty MoneyCard Plus nastaven na 150 000 korun, zde budete mít možnost až padesáti dní bezúročného období. Díky Internet Bance k vaší kartě, můžete stále monitorovat všechny aktuální transakce nebo dostupné limity. A celé výpisy si nakonec můžete nechávat poslat elektronicky.