Štítek pro ◊ obuv ◊

02 Kvě 2012 Jak vybírat spodní prádlo?

Odborníci tvrdí, že spodní prádlo nakupujeme bez rozmyslu. Dámy jsou zvyklé na svou velikost a podle ní také podprsenky a kalhotky kupují. V prvé řadě by se dámy ale měly změřit a nakupovat prádlo podle velikostních tabulek. Pak už vám také nic nebrání tomu, nakupovat spodní prádlo na Internetu. Zde seženete vaše oblíbené značky, ale také další zboží, které ještě neznáte a zcela jistě vás zaujme.

damske spodni pradloPokud jste zvyklí kupovat prádlo v kamenných obchodech, zkuste i Internet. V e-shopech je, jak již bylo řečeno neuvěřitelná škála zboží, které představuje dámské či pánské prádlo za super ceny. Zboží už tak levné můžete nakupovat také v akcích. Hodně z nás se nadchne pro novinky v sortimentu prádla. Nakupování v e-shopech se spodním prádlem neskrývá žádné problémy.

Zboží si jednoduše vyberete, protože je přehledně řazeno do kategorií. Díky autentickým fotografiím a dlouhým popiskům přesně víte, co kupujete. I tak, pokud se z nějakého důvodu s výběrem netrefíte, můžete zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů vrátit. Pokud nakupujete poprvé a máte obavy, nechte si zboží poslat na dobírku. To znamená, že zboží zaplatíte až při převzetí.

Samostatnou kategorií jsou samozřejmě plavky, sportovní prádlo a samozřejmě také prádlo pro těhotné, anebo kojící maminky.

Hlavním faktorem krom ceny je bezesporu materiál. Pro dámy i pány je zdaleka nejvyhledávanější bavlna s různými příměsemi. Co se barev týče, je klasikou bílá, černá a béžová, chcete-li tělová barva.

Více na www.krasnepradlo.cz