Štítek pro ◊ oblečení ◊

04 Led 2015 Army styl z módy nevyjde
 |  Rubrika: Obchody  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

marines-shopMóda je velmi vrtkavá, kdo by byl řekl, že budou moderní kalhoty vzadu o 3 čísla větší, že se opět vrátí móda legín a podobně. Stálicí je ale army styl, který je považován za nejvíc sexy. Navíc samozřejmě nejde jen o maskáčová trika, která si představujete na vyvinutých blondýnách. Jde také o velmi kvalitní oblečení českých i zahraničních značek, které se hodí pro všechny, kteří milují přírodu a rádi si koupí kvalitní oblečení, které vydrží bez nadsázky roky.

Nás zaujal army shop marines-shop.com, který nabízí opravdu nepřeberné množství zboží. Na své si přijdete, pokud sháníte originální vojenskou výbavu, ale také třeba jen boty do lesa, když jdete na houby. Originální vojenské věci nakupují především vojáci, kterým nestačí vybavení, které každý rok fasují. Vojáci základní vojenské služby vždy řešili fakt, že jim výstroj někdo ukradl a oni ji pak museli horko těžko shánět a nahrazovat. Možná se dočkáme dne, kdy opět tyto problémy nastanou, protože o povinné vojně se opět začíná mluvit. Vraťme se ale k nákupu potřeb nejen pro vojáky. Do zelena laděné především spodní vrstvy oblečení totiž vyhledávají také myslivci. Ne že by bylo mysliveckých potřeb u nás málo, ale jistá originalita je také na místě. Jistě oceníte i výběr, který mnohdy v mysliveckých oděvech chybí.

Rozhodně v již zmiňovaném e-shopu ale nenajdete jen oblečení a boty. Nás velmi zaujala nabídka originálních hodinek Luminox Navy. Ty ocení nejen milovníci vojenství jako takového, ale všichni ti, kteří jsou rádi venku. Tam ale oceníte i další vybavení. Pojďme se podívat například na nože. Sice už neplatí, že každý správný muž má v kapse nůž, ale sem tam by se rozhodně hodil. Když je navíc dokonale funkční a designový, není co řešit. Samozřejmě se jedná i o výborný dárek pro určité typy mužů. Z velkého výběru si dovolujeme vyzdvihnout CRATER C33TX Black značky Leatherman.

02 Kvě 2012 Jak vybírat spodní prádlo?

Odborníci tvrdí, že spodní prádlo nakupujeme bez rozmyslu. Dámy jsou zvyklé na svou velikost a podle ní také podprsenky a kalhotky kupují. V prvé řadě by se dámy ale měly změřit a nakupovat prádlo podle velikostních tabulek. Pak už vám také nic nebrání tomu, nakupovat spodní prádlo na Internetu. Zde seženete vaše oblíbené značky, ale také další zboží, které ještě neznáte a zcela jistě vás zaujme.

damske spodni pradloPokud jste zvyklí kupovat prádlo v kamenných obchodech, zkuste i Internet. V e-shopech je, jak již bylo řečeno neuvěřitelná škála zboží, které představuje dámské či pánské prádlo za super ceny. Zboží už tak levné můžete nakupovat také v akcích. Hodně z nás se nadchne pro novinky v sortimentu prádla. Nakupování v e-shopech se spodním prádlem neskrývá žádné problémy.

Zboží si jednoduše vyberete, protože je přehledně řazeno do kategorií. Díky autentickým fotografiím a dlouhým popiskům přesně víte, co kupujete. I tak, pokud se z nějakého důvodu s výběrem netrefíte, můžete zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů vrátit. Pokud nakupujete poprvé a máte obavy, nechte si zboží poslat na dobírku. To znamená, že zboží zaplatíte až při převzetí.

Samostatnou kategorií jsou samozřejmě plavky, sportovní prádlo a samozřejmě také prádlo pro těhotné, anebo kojící maminky.

Hlavním faktorem krom ceny je bezesporu materiál. Pro dámy i pány je zdaleka nejvyhledávanější bavlna s různými příměsemi. Co se barev týče, je klasikou bílá, černá a béžová, chcete-li tělová barva.

Více na www.krasnepradlo.cz