Štítek pro ◊ Oblečení a móda ◊

04 Led 2015 Army styl z módy nevyjde
 |  Rubrika: Obchody  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

marines-shopMóda je velmi vrtkavá, kdo by byl řekl, že budou moderní kalhoty vzadu o 3 čísla větší, že se opět vrátí móda legín a podobně. Stálicí je ale army styl, který je považován za nejvíc sexy. Navíc samozřejmě nejde jen o maskáčová trika, která si představujete na vyvinutých blondýnách. Jde také o velmi kvalitní oblečení českých i zahraničních značek, které se hodí pro všechny, kteří milují přírodu a rádi si koupí kvalitní oblečení, které vydrží bez nadsázky roky.

Nás zaujal army shop marines-shop.com, který nabízí opravdu nepřeberné množství zboží. Na své si přijdete, pokud sháníte originální vojenskou výbavu, ale také třeba jen boty do lesa, když jdete na houby. Originální vojenské věci nakupují především vojáci, kterým nestačí vybavení, které každý rok fasují. Vojáci základní vojenské služby vždy řešili fakt, že jim výstroj někdo ukradl a oni ji pak museli horko těžko shánět a nahrazovat. Možná se dočkáme dne, kdy opět tyto problémy nastanou, protože o povinné vojně se opět začíná mluvit. Vraťme se ale k nákupu potřeb nejen pro vojáky. Do zelena laděné především spodní vrstvy oblečení totiž vyhledávají také myslivci. Ne že by bylo mysliveckých potřeb u nás málo, ale jistá originalita je také na místě. Jistě oceníte i výběr, který mnohdy v mysliveckých oděvech chybí.

Rozhodně v již zmiňovaném e-shopu ale nenajdete jen oblečení a boty. Nás velmi zaujala nabídka originálních hodinek Luminox Navy. Ty ocení nejen milovníci vojenství jako takového, ale všichni ti, kteří jsou rádi venku. Tam ale oceníte i další vybavení. Pojďme se podívat například na nože. Sice už neplatí, že každý správný muž má v kapse nůž, ale sem tam by se rozhodně hodil. Když je navíc dokonale funkční a designový, není co řešit. Samozřejmě se jedná i o výborný dárek pro určité typy mužů. Z velkého výběru si dovolujeme vyzdvihnout CRATER C33TX Black značky Leatherman.

08 Dub 2012 Army shop-nakupujte se slevou

army kosileKaždý má jiného koníčka a bezesporu ocení, pokud jako dárek dostane cokoliv, co s koníčkem souvisí. Je jedno, zda sbíráte pohlednice nebo máte rádi historii, od všeho trochu najdete na Internetu. Výjimkou nejsou ani propriety z válek, oblečení a móda pro army nadšence. Asi se budete divit, jaké velké množství lidí by ocenilo, pokud by třeba jako dárek dostali unikátní kvalitní armády obleky. Ty a ještě více zboží nabízí v dnešní době také internetový army shop.

Zde seženete nespočet zboží, které má vždy popisek a fotografii, takže si bez problémů vybere opravdu každý. Zboží je prakticky rozděleno do několika kategorií, jako je armádní výstroj nebo třeba uniformy a jiné druhy oblečení.

Armádní výstroj

Armádní oblečení, uniformy a výstroj nabízí armyshop v té nejvyšší kvalitě a od velké ho množství výrobců, tedy v různých značkách. Nechte se vtáhnout do válečné atmosféry prví nebo druhé světové války. Užijte si výdobytky tehdejší doby, jako jsou čutory a různé druhy batohů a dalšího outdoor vybavení. To ale můžete využívat ke kempování i v běžném životě. Zdaleka nejvyhledávanější kategorií ale jsou bezesporu zbraně.

Výhoda pro naše čtenáře

sleva armyZaujal vás spacák, zbraň nebo uniforma? Veškeré zboží můžete teď nakupovat v e-shopu armik.cz za zvýhodněné ceny. Stačí zadat unikátní slevový kód MAMSLEVU.

Nebojte se nakupovat na Internetu. Dnes jde už o běžnou praxi. Zboží máte možnost nakoupit na dobírku a zaplatit až při převzetí zboží od přepravce. U prověřených e-shopů ale můžete nakupovat s platbou předem nebo prostřednictvím platby online. Pak můžete využít zvýhodněného poštovného, protože nepřiplácíte za vybrání dobírkové částky Českou poštou nebo jiným dopravcem.

07 Dub 2012 Také spodní prádlo a plavky nakupujte na Internetu

Kvalitní, dobře padnoucí spodní prádlo, by mělo tvořit základ každého šatníku. Zvláště u podprsenek je důležitý zvolit správný střih. Podprsenka by vás neměla nikde škrtit, švy by neměly škrábat. Nosit malou ani příliš velkou podprsenku se nevyplatí. Nejenom že vaše prsa v ní nebudou hezky vypadat, navíc to není zdravé. Zvláště velká psa si zaslouží dokonalou oporu v podobě kvalitní podprsenky, která ulehčí namáhaným zádům. Jinou podprsenku zvolíte k topu bez ramínek, jinou na rande, jinou na sport. V každém případě by se ale žena měla v podprsence dobře cítit.

plavkyKlasikou mezi spodním prádlem je prádlo bílé, černé, případně tělové barvy. Dobře se kombinuje. I když zrovna nejste příznivkyní krajek, můžete se vybrat zajímavý, originální sexy model ze saténu nebo jiného hladkého materiálu. Podprsenka může zaujmout detailem nebo zajímavou barvou. U podprsenky oceníte i různě nastavitelná případně odnímatelná ramínka. Takovou podprsenku můžete nosit k svrškům nejrůznějších střihů.

Ať už plánujete letošní dovolenou strávit na pláži u moře, u bazénu na zahradě nebo u jihočeských rybníků, určitě unosíte plavky. Většina žen dává přednost dvoudílným plavkám na opalování a jednodílným na plavání v bazénu. U plavek je klíčový kvalitní materiál, který je stálobarevný, vydrží dlouho pružný a je odolný vůči působení chlóru. Střih a barvy už volíme podle vkusu, barevné typologie a postavy. Správně zvolený střih a barva plavek umí opticky prodloužit postavu nebo zakrýt nějaké to kilo navíc v oblasti bříška.