Štítek pro ◊ Jak ušetřit ◊

31 Led 2015 Akční letáky jsou čím dál oblíbenější…
 |  Rubrika: Finance  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

…ano, kdo by totiž nechtěl ušetřit že? Jediným problémem ale je, že někde mají levnější to, jinde zase ono. Nakoupit za nejlepší ceny ale nikdy nebylo jednodušší. Stačí slevy vyhledávat chytře. Už dávno je překonaná přeplněná schránka letáků všech místních supermarketů. Vyznat se v tak široké nabídce je totiž velmi složité. My jsme ale narazili na naprostou vychytávkou, která vám s šetřením může pomoci. Jedná se o inovativní webový portál vouchery.cz, kde najdete všechny akční letáky na jednom místě. Pokud se každý týden těšíte na Lidl leták s potravinami v akci, xxl týdny, týdny mezinárodní kuchyně a v neposlední řadě se super oblečením, domácími doplňky a podobně, pak už nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky. I Lídl akční nabídku najdete na zmiňovaném webovém portálu.

Najdu si akční leták, který potřebuji

Jak již bylo řečeno, na internetových stránkách vouchery.cz najdete všechny možné akční nabídky. Hledat můžete podle názvu super nebo hypermarketu. Stačí zadat třeba Tesco leták a už listujete zlevněným sortimentem.

Velmi oblíbené jsou ale také časově omezené výhodné nákupy jednotlivého zboží. Díky velmi chytrému systému můžete zboží také vyhledávat podle zadaných parametrů. Dochází vám doma mléko v tetrapaku? Není nic jednoduššího, než si najít, kam mam jít pro mléko za nejlepší cenu. Zejména, pokud nějaký sortiment nakupuji ve větším, se srovnání cen obzvláště vyplatí.

Jídlo není jediné, na čem ušetříte

Hlavně maminky musí počítat opravdu každou korunu. Například plenky jsou v rodinném rozpočtu poměrně velkou položkou. Také plenky můžete kupovat za super cenu. Stačí vědět, kam mám jít na nákup. Krom dětských jednorázových plen a další drogeriie jsou vyhledávanou položkou také dětské oblečky.

V Lidl letáku najdete i oblečení

Lidl leták je pravděpodobně nejoblíbenější. S pondělní a čtvrteční nabídkou totiž neprohloupíte. Můžete pořídit velmi kvalitní, ale přitom levné dětské oblečení. Za nás můžeme doporučit například sady novorozeneckých body oblečků. I dospěláci si ale přijdou na své!

07 Lis 2014 Nakupujeme online
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Vánoce se blíží rychleji, než by si mnozí z nás přáli. Ti, kteří se chtějí vyhnout nacpaným obchodům i ti, kteří hledají příznivou cenu zboží, nakupují většinou v e-shopech. Při výběru e-shopu hraje vekou roli samozřejmě cena zboží, není ale jediným kritériem. Velké internetové obchody lákají zákazníky například na dopravu zdarma, dárek k objednávce či věrnostní program. Lidé často dávají přednost nákupům ve velkých známých a ověřených internetových nákupech.

Takzvané internetové galerie jsou pro zákazníky zajímavé také velmi širokým záběrem sortimentu. Na jednom místě snadno nakoupíte hračky, elektroniku, vybavení pro zahradu, chovatelské potřeby, šperky, sportovní vybavení, oblečení i boty a mnoho dalšího. Navíc je většina zboží naskladněna a připravena k okamžitému odeslání. S tím, jak se budou svátky blížit, to bude hrát čím dál tím větší roli.

Příkladem takového internetového obchodu je Mall.cz nebo o něco méně známý AliExpress.com. Pro zákazníky je motivací k nákupu velmi kladné hodnocení obchodu v drtivé většině případů. Zákazníci jsou spokojeni s rychlým dodáním objednaného zboží, snadným a přehledným nakupováním na webu, cenami i komunikací. U velkých obchodů se zákazníci nebojí možného podvodného jednání a bez obav platí online.

Příkladem více specializovaných obchodů je Zoot, kde nakoupíte oblečení pro ženy i muže, bytové doplňky a další trendy věci. V sortimentu značkových věcí za dostupné ceny nechybí ani kosmetika, či zábavné Hi-tech vychytávky. Zákazníci mohou využít i službu poradenství stylistky.

Pokud chcete při nakupování vánočních dárků ušetřit ještě trochu více, zaregistrujte se na Refundo.cz, vyberte si obchod, kde rádi nakupujete, nakupte to, co potřebujete a nechte se odměnit za nákup vrácením části zaplacená ceny zpět na účet. Taková malá provize za nakupování potěší, ne? Navíc ihned po zaregistrování do programu dostanete bonus ve výši 50 Kč.

19 Říj 2014 Ušetřete na elektřině a zemním plynu s Global Energy
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Jste nespokojeni se svým dodavatelem elektřiny a plynu? Nemyslíte si, že je tedy čas na změnu? Pokud nevíte, na koho se spolehnout a kde nejvýhodněji pořídit tuto službu, seznamte se s Global Energy (GE).

Právě oni vám zaručí nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu na trhu. I když máte na výběr ze dvou stovek dodavatelů, ceny porovnávat nemusíte, protože nejlevněji pořídíte právě zde. Ročně můžete ušetřit 25% na plynu a 8% na elektřině. Navíc další úsporu získáte na poplatcích, které se u GE za měsíc pohybují okolo 45 Kč u elektřiny a u plynu 6 až 95 Kč. U konkurence mohou tyto poplatky dosáhnout měsíčně u elektřiny až 79 Kč a u plynu až 260 Kč. Roční úspora na poplatcích tak může činit až 398 Kč u elektřiny a 1900 Kč u plynu. A to už je znát, nemyslíte?

Už vás nebaví platit za plyn a elektriku tolik? Není lepší řešení, než přejít ke GE a ušetřit. Nemusíte se tak omezovat při spotřebách v domácnosti. Vše je zdarma a nečekají vás ani žádné skryté poplatky a časové závazky. Navíc vám garantují ceny až do konce roku 2014 a poskytují i nadstandardní bonusy od partnerů. Pokud chcete vědět, kolik můžete reálně ušetřit, stačí si na webu vyplnit kalkulačku a budete vědět, na čem jste. Dále si můžete přečíst reference zákazníků a zjistíte, jak jsou se službami GE spokojeni. Nenechte se dále okrádat od vašeho dodavatele plynu a elektřiny.

Pokud se ještě stále rozhodujete, zda přejít ke GE, berte na vědomí, že až 8 z 10 zákazníků přechodem ke Global Energy ušetří. Jen na měsíčních poplatcích máte možnost ušetřit ročně až 420 Kč. Změna dodavatele elektřiny je stanovena zákonem, u GE je navíc zdarma a bezstarostně ji vyřídí za vás. O svých přeplatcích a zálohách rozhodujete sami.

Ke přejití ke GE potřebujete jen poslední roční vyúčtování elektřiny a číslo vašeho bankovního účtu, případně spojovací číslo SIPO. Smlouvu pak můžete uzavřít telefonicky, kdy zavoláte na infolinku a operátoři se vám budou dále věnovat nebo online. V tomto případě vyplníte formulář a následně vám pak přijde smlouva k podepsání. Pokud si kdykoliv nebudete vědět rady, volejte zákaznickou podporu.

15 Říj 2014 Výhodný nákup domu či bytu díky portálu Dražba nemovitostí
 |  Rubrika: Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Když se řekne výhodný nákup nemovitostí, většina lidí jistě zpozorní. Nemovitosti jsou totiž v dnešní době velmi drahé a proto, když chcete zakoupit jakoukoliv nemovitost za výhodnou cenu, musíte často dlouho pátrat nebo po objevení reagovat velmi rychle, aby vás někdo v koupi nepředběhl. Pokud byste tedy neváhali ohledně koupě nemovitosti za výhodnou cenu, měly by vaše virtuální kroky zamířit na web Dražba nemovitostí.

Jedná se o portál, který se zabývá nabídkou nemovitostí za výhodné ceny. Nízká cena je způsobena tím, že jsou domy a byty prodávány kvůli exekučnímu řízení s předchozím majitelem. Jestliže se teď na vašem čele objevil zamračený výraz, můžete ho rychle zahnat. Jedná se o klasický průběh exekučních dražeb, takže se opravdu nemusíte ničeho bát.

Stále více kupujících využívá k zprostředkování levného nákupu právě dražbu. A není se čemu divit, protože finanční rozdíl oproti nákupu nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře je opravdu velký. Další velké plus je i to, že nabízené nemovitosti byly objektivně posouzeny odborníky a jejich stanovená cena opravdu odpovídá reálné hodnotě. Ať chcete kupovat byt, nový či starší dům, pozemek, chatu, chalupu nebo třeba komerční objekt, na tomto portálu si podle lokality najdete takový objekt, jaký potřebujete.

Jak celá dražba nemovitostí probíhá? Pokud máte vybranou nemovitost, o kterou máte zájem, jsou tu dvě možnosti. Tou první je dražba s přímou účastí. Zde se dostavíte osobně do dražební místnosti, která se nachází na půdě Exekutorského úřadu v Ostravě. Tou druhou možností je dražba pomocí elektronických aukcí, které se účastníte virtuálně třeba z práce nebo z pohodlí vašeho domova. Ani jeden typ dražby není nic složitého. Podrobnější informace, které je nutné vědět před začátkem samotné dražby, naleznete na webu Dražba nemovitostí pod ikonkou „Jak probíhá dražba“.

19 Čvc 2014 Levné pobyty pro každého
 |  Rubrika: Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Asi každý z nás se těšil na léto, sluníčko a hezké počasí. Když už ho tu máme, přemýšlíme, jak toho využít. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří neradi sedí doma a rádi poznávají nová místa, měli byste zvážit, co ve svém volnu podniknete.

Máte rádi turistiku a zdolávání hor? Nebo dáváte raději přednost odpočinku a wellness? V nabídce jsou i termály a lázně. Pro milovníky vína jsou i speciální pobyty. Pro otrlejší jsou tu i zážitkové zájezdy či pobyty v různých městech. Každý zájezd přináší něco jiného a každý vás něčím okouzlí. Opomenout samozřejmě nemůžeme ani na pobyty u vody, jak u nás, tak u moře. Na přehledném webu si můžete vybrat zájezd nejen podle zaměření, ale i podle destinace, města. Různá místa v České republice, na Slovensku, ale i v Rakousku, Itálii, Chorvatsku, Řecku a Egyptě.

Skvělou zprávou pro vás je, že všechny nabídky jsou pobyty se slevou. To už by byla škoda, zůstat doma, nemyslíte? Stačí si vybrat zájezd, který by byl pro vás nejvhodnější. Chcete klid? Nebo raději vzrušení? Chcete za mořem nebo poznávat zákoutí naší země nebo našich slovenských sousedů? Z tak široké nabídky zájezdů si jistě vyberete. Chcete překvapit svou drahou polovičku? Vyzkoušejte romantické pobyty se slevou. Nejen že dokážete svou lásku, ale jistě si to naplno užijete a to za skvělou cenu.

Neseďte při tak krásném počasí doma a vyrazte s rodinou či přáteli na zajímavý pobyt. Každá akce je něčím jedinečná a stojí za vyzkoušení. Stačí jen pár kliknutí a dovolená je naplánovaná.

20 Kvě 2014 Dodržujte pitný režim se zásobníky pramenité vody

Dostatečný pitný režim je základem pro zdravý životní styl. Denní příjem tekutin by měl být alespoň 2-3 litry vody. Ideálním nápojem je čistá voda bez bublinek. Spousta lidí si samozřejmě kupuje vodu balenou v pet lahvích, ale ta kohoutková je mnohdy daleko lepší a zdravější. Voda z kohoutku je také o hodně ekologicky šetrnější. Není zapotřebí ji přepravovat v plastových lahvích, které je následně třeba třídit a tak dále.

Voda z kohoutku však není na všech místech stejně dobrá. Její kvalita i chuť se místo od místa značně liší. Třeba i v rámci jednoho města v jednotlivých částech chutná jinak. Nejvíce záleží na tom, jak daleko od zdroje se odběrové místo nachází.

Pokud již nechcete utrácet zbytečné peníze za balenou vodu a raději byste přešli ke konzumaci vody z kohoutku, ale voda ve vaší lokalitě není přímo ideální, nezoufejte! Kvalita vody se dá velmi jednoduše upravit. Stačí si domů nebo do firmy pořídit filtry na vodu nebo přímo výdejník pramenité vody.

Jsou dvě možnosti, buď si pořídíte výdejník, který v sobě má připevněný barel s určitým množstvím vody. Jednotlivé barely se samozřejmě dají velmi jednoduše vyměňovat a doplňovat. Rozvoz jednotlivých barelů obsahem 18,9 litrů vody je zcela zdarma až do vašeho odběratelského stanoviště. Voda je balená v ekologických a vratných obalech. Výhodu zásobníku je, že z jednoho kohoutku teče příjemně vychlazená voda o teplotě 5°C. Z druhého uzávěru pak teče voda o teplotě 95°C, kterou si můžete zalít čaj nebo kávu. Některé výdejníky jsou navíc obohaceny o malou ledničku v dolní části, kde můžete uchovávat ostatní nápoje, sirupy či citron.

Druhým typem výdejním jsou takové, které napojíte přímo na vodovodní kohoutek. Tyto výdejník obsahují speciální filtry, které vodovodní vodu zbaví chloru a tím i nepříjemné chuti. Výhodou je že výdejník s připojením na vodovodní řad má vodu neustále k dispozici a to 24/7. I tyto výdejním mívají dva uzávěry – jeden s horkou a druhý se studenou vodou. Výdejník má navíc funkci waterblock, která zamezí nechtěnému úniku tekutiny. Navíc vám odpadne starost s neustálým objednáváním barelů s vodou.

Čistá a příjemně vychlazená voda bude vám i vašim zaměstnancům neustále při ruce, což jistě s přicházejícími horkými měsíci oceníte!

09 Úno 2014 Značkový použitý nábytek

Potřebujete vybavit kancelářské prostory, ale nemáte peníze nazbyt? Tak právě pro vás je tato nabídka. Zkuste si vybrat v bazaru nábytku.

officeoutlet nabytekOd roku 2010 se společnost Officeoutlet zabývá vybavováním kanceláří použitým nábytkem. Tým firmy se skládá z profesionálů, kteří oboru skutečně rozumí. Bezplatně vám pomůžou zařídit interiér podle vašich představ nábytkem z firemních skladů. Filosofií jejich práce je, aby se výsledný efekt použitého nábytku rovnal tomu novému.

Zákazník má na výběr ze sestav, ale i jednotlivých kusů jako jsou kancelářské, manažerské, konferenční stoly, úložné systémy, recepce, paravány, zástěny, kancelářské, konferenční, jídelní židle a mnoho dalšího. Překvapí vás, jak dobře může vypadat použitý nábytek.

Výkup se týká pouze větších kancelářských celků značkového nábytku. Při výkupu je brán zřetel na míru opotřebovanosti, kvalitu a stáří nábytku. O dopravu se starat nemusíte. A jaké služby Officeoutlet dále nabízí? Návrh interiéru ve 2D nebo 3D provedení, dopravu po celé ČR, možnost montáže nábytku nebo také zapůjčení nábytku, krátkodobě i dlouhodobě, kdy firma zajistí montáž i dopravu.

Sklad o velikosti 2000 m² se nachází v Jesenicích u Prahy ve zděné budově, kde nábytek netrpí vlhkem. Prostředí je suché a splňuje veškeré parametry pro skladování nábytku. Můžete si prohlédnout i show room, kde je vystaven složený nábytek jako v kancelářích.

Na stránkách společnosti se dozvíte veškeré informace včetně kontaktů. Dále si můžete prohlédnout výsledné proměny interiérů firem a vytvořit si tak představu, jakou práci firma odvádí. Uvidíte, jak skvěle se může bazarový nábytek vyjímat v prostoru. Nákup v bazaru vás bude stát zlomek ceny z jinak dražšího kvalitního nábytku.

15 Lis 2013 Naučit se španělsky? Zkuste výuku online
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

Španělština. Krásný jazyk s kapkou exotiky, který se rozhodně vyplatí ovládat. Angličtina a němčina na nás mrká na každém kroku, ale právě znalost španělštiny je tou správnou cestou k působivému životopisu nebo i vysněné práci. Naučte se španělsky a vyšlápněte si tak cestu k lepším zítřkům.

spanelstina onlineObáváte-li se časového vytížení, nezoufejte. Jazyky se lze učit i online. Nebudete tak muset nikam dojíždět. Vše se naučíte z pohodlí domova nebo práce. Abyste drželi krok, stačí jen 20 minut denně. Přehledný systém s přesným zadáním vás povede. Jestliže si s něčím nebudete vědět rady, stačí se obrátit na zkušené lektory, kteří jsou vám prostřednictvím emailu k dispozici.

Abyste byli po celou dobu motivováni napomůže vám 15 druhů cvičení, motivačních mailů a videolektorů, herních prvků, nástěnek s průběžnými výsledky v přehledných grafech. Budete povzbuzování, hnáni dopředu a zároveň budete pobaveni a pochváleni.

Díky španělštině online budete umět mluvit, číst, rozumět i psát. V každé lekci se něco nového přiučíte. Opakovat budete tak dlouho, jak jen budete potřebovat. Žádné omezování vůči ostatním. Nikdo vás nebude rušit, zdržovat nebo naopak neohleduplně hnát dopředu. Bude s vámi jednáno individuálně dle vašich potřeb. Máte už nějaké základy a nechcete opět začínat od znovu? Ani to není problém. Vyberte si úroveň, která bude vyhovovat vám.

Jazykový kurz ukončíte certifikátem. Jak snadněji se k němu dostat, než prostřednictvím zábavy a plynulým systémem výuky. Nemusíte se do ničeho nutit a z výsledku budete překvapeni. Na konci každého měsíce si ověříte, jak na tom jste pomocí testu. Na konci kurzu vás čeká velký test, na který opakujete jedem měsíc. Během jednoho roku strávíte u výuky španělštiny 100 hodin výkladů a cvičení.

Pokud stojíte o kvalitní výuku, jste na správném místě. Nejlepší vzdělávací systém vyrobený pro ČR získáte právě tady. Nemusíte platit navíc za dopravu ani učebnice. Přestaňte se konečně vymlouvat a naučte se mluvit španělsky tak jednoduše.

09 Říj 2013 Prodlužte si koupací sezónu správným zastřešením bazénu

Pořídili jste si na vaši zahradu bazén a teď řešíte, jak vyřešit to, aby byla koupací sezóna co nejdelší a vy si tak naplno mohli užívat bazénu co nejdéle? Pokud chcete bazén využívat i v zimních měsících, nejideálnějším řešením je zakrytí bazénu. Střecha, kterou umístíte nad bazén, mu poskytne jakousi termoochranu, takže voda vydrží ohřátá mnohem déle. Voda se snadněji ohřívá i díky prosklenému bazénovému zastřešení. Sluneční paprsky vytváří vlastně skleníkový jev, takže voda bude po celý rok výrazně teplejší, než v bazénech bez zastřešení.

zakryti bazenuNejen, že voda bude teplejší, ale bazén můžete využívat i v počasí, které koupání venku tak úplně nepřeje. Samozřejmě zastřešení také chrání vodu před nečistotami, tím pádem nebudete muset čištění věnovat tolik času a peníze navíc za údržbové prostředky. V neposlední řadě je zastřešení praktické i z bezpečnostního hlediska. A to sice ochrání malé děti, či domácí zvířata před nechtěným pádem do vody.

Zastřešení si vybíráte podle svého gusta. Na výběr je mnoho druhů, takže se nemusíte obávat, že bude na vaší zahradě vypadat nepatřičně. Naopak, většina zastřešení je z hlediska designu i technologií velmi povedená.

Kde pořídit takové zastřešení, které bude spolehlivé, kvalitní, vkusné a za skvělou cenu? Tak třeba firma TERMOBAZENY s.r.o.. Společnost TERMOBAZENY s.r.o. je společnost zabývající se technologií zakrytí bazénu. Jedná se o předního výrobce bezpečnostního zakrytí bazénu a distributora těchto produktů. V jejich sortimentu narazíte hned na několik typů zakrytí. Jedním z nich je právě bazénové zastřešení.

Co se tohoto odvětví týče, setkáte se zde hned s několika základními modely. Tím nejzákladnějším modelem je PRACTIC. Dále narazíte i na modely HORIZONT, DREAM, HARMONY, STAR, ROCK či kombinované modely. Díky rozvinutosti, kvalifikaci a odbornosti společnosti není problém nechat si vyrobit zastřešení přímo na míru. V základní nabídce však najdete i různé atypické modely.

Samozřejmě u každého modelu můžete vybírat z různých barev, materiálů a celkového provedení. Pokud se s firmou přímo spojíte, po domluvě není problém takřka nic. Tak rychle vybírejte, ať stihnete váš bazén zastřešit před příchodem zimy.

Můžete ale zvolit i jiný způsob zakrytí bazénu. Například celoroční bezpečnostní plachty, automatické plachty, terasové či lamelové zakrytí bazénu, nebo letní bublinkovou plachtu.

29 Srp 2013 Hledáte pohodlný rezervační systém?
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

Už vás nebaví vyřizovat dlouhé telefonáty s vašimi zákazníky kvůli rezervaci míst? Nebo máte zařízen nějaký rezervační systém, ale vaši zákazníci se v něm nevyznají a proto jim neustále musíte pomáhat a radit s tím, jak si místa zarezervovat? Tak těmto starostem už může být konec. Stačí jedna jednoduchá věc. Navštivte stránky reservanto.cz

Jak to funguje?

rezervanto ukazkaTento online rezervační systém je velice pohodlný a velice snadno vám může pomoci zvýšit si kvalitu vašich služeb a díky tomu se vaše služby rychle zapíší do podvědomí vaši zákazníků. Vše je velice jednoduché. Na své stránky si vložíte rezervační tlačítko, váš zákazník poté už jen na toto tlačítko klikne a na jeho obrazovce se mu zobrazí rezervační formulář. Poté až si zákazník vybere termín, bude ještě prostřednictvím sms nebo e-mailu informován o výsledku. Občas se stane, že zákazník zapomene přijít. To pro vás jistě není nic příjemného a proto je zde možnost zákazníkovi připomínat jeho rezervaci prostřednictvím e-mailu nebo sms zprávou. Chcete ještě zvýšit komfort vašich služeb? Poté můžete umožnit svým zákazníkům platit bezhotovostně přímo při rezervaci termínu.

Jak je to s cenou rezervačního systému?

Pokud si vyberete verzi basic budete mít váš rezervační systém zdarma. Pokud si zvolíte verzi professional máte dvě možnosti. Při měsíční platbě budete muset uhradit 599 Kč, ale pokud si zaplatíte roční užívání, získáte jako dárek dva měsíce užívání zcela zdarma. A pokud si zvolíte verzi premium, měsíční sazba je 1 499 a při roční platbě budete mít opět dva měsíce zdarma.

Většina vašich zákazníků bude jistě potěšena tím, že již nemusí kvůli každé rezervaci telefonovat. Navíc se nemusíte bát, že pokud vlastníte kadeřnický salón, budete mít stejný rezervační systém jako fitness studio. Rezervační systém je každému zákazníkovi šitý na míru.