Štítek pro ◊ Dárky ◊

01 Bře 2015 Vybíráme edukativní i pohybové hračky
 |  Rubrika: Děti  | Štítky:  | Zanechte komentář

Vánoce jsou sice zdárně za námi, ale příležitostí k nákupu dárků není nikdy dost, to by vám odsouhlasily především děti. Pokud máte doma dítě větší, tedy třeba školou povinné, už si samo řekne, co by si přálo. S největší pravděpodobností bude ovlivněno reklamou a hračky, které si vybere, vám budou připadat příšerné. Ovšem už v mateřské školce děti moc dobře vědí, které hračky jsou značkové, nebo licenční. Proto, pokud máte doma miminko, rozhodně si užívejte nákupy hraček a jiných potřeb. To totiž bude možné jen do určitého věku, pak už bude váš vkus jaksi jen poradním hlasem.

Co rozhodně nesmí chybět

Jistě mi dáte za pravdu, že rodiče mají nejraději edukativní hračky. Proto neváhejte mít doma stavebnice, ale také knížky. Dětský mozek je rozvíjen také pexesem a dalšími klasikami, kterými jsme si prošli snad všichni. Velmi oblíbené jsou také různé typy vláčkodráh. Je na vás, zda dáte přednost plastu, nebo dřevo. Dřevěné jsou sice o něco dražší, ale zase o to trvanlivější a většinou kompatibilní s díly od různých výrobců. Vláčky seženete i značkové. Takže pokud má vaše školkou „povinné“ dítě rádo lego, rozhodně se porozhlédněte po vláčcích Lego Duplo.

Edukace nebo pohybová aktivita?

Stimulů pro rozvoj mozku nemají děti v dnešní době zrovna málo. Odborníci se ale shodují na tom, že již děti od 3 let mají mnohem méně pohybu než kdysi. Ruku na srdce. Kolik pohybových kroužků pro malé děti je ve vaší lokalitě? Jak tedy děti přivést ke sportu tak, aby je to bavilo i v citlivé době puberty a dospívání? Rozhodně dopřejte svému dítěti odstrkovadlo. Malé děti potřebují více opěrných bodů, proto mají rádi motorky a autíčka. Následně se zaměřte na velmi malá odstrkovadla na dvou kolech.  Odrážedla od jednoho roku mohou být ve formě již zmiňovaných motorek. Nejmenší velikosti najdete pod názvem Rolocykl. Tato odrážedla koupíte jak v růžových barvách pro holčičky, tak modrých pro chlapečky. Nás velmi zaujalo barevné LENA odrážedlo rolocykl . jedná se o vozítko pro děti do 3 let, ale vzhledem k velikosti 48×21×34 cm počítejte s tím, že je opravdu spíše pro menší děti. Velmi se nám líbí zpracování zmiňovaného odstrkovadla. Jedná se sice o plastový výrobek, ale použitý plast je velmi kvalitní, o čemž svědčí i nosnost 40 kg. Asi vás zajímá také cena. Ta je necelých 300 Kč, takže si tento typ pohybových hraček může dovolit opravdu každý. Navíc vás může těšit fakt, že bude mít váš potomek pohyb, kterého je v dnešní době takový nedostatek.

Hračky na ven

Mezi ty můžeme zařadit odrážedla, odstrkovadla a různá jiná kola. V neposlední řadě ale také hračky na písek. V dnešní době si děti nevystačí s obyčejnými bábovkami. Zkuste třeba set pro výrobu zmrzlin nebo různé druhy nakladačů.

A kde nakupovat? Velmi široký sortiment zboží, které je přehledně řazeno do kategorií a navíc za super cenu najdete v e-shopu http://www.hrackomat.cz/

03 Pro 2014 Láska prochází žaludkem…i ta psí
 |  Rubrika: Příroda  | Štítky:  | Zanechte komentář

Stejně jako každé dítě a dospělý i naši čtyřnozí miláčci rádi mlsají. Pro psy asi nebude nejoblíbenější pochoutkou čokoláda nebo bonbóny, ale určitě pamlsek, který je cítit masem a není hned snědený. Však to znáte, jak dáte pejskovi kousek masa, pomalu ani nekouše a hned ho polyká. Pak samozřejmě žebrá o další, protože masíčko je pro každého psa na prvním místě.

Hlavním úkolem pamlsků je naučit psa novým povelům či zdokonalit ty staré. Nejlepší přítel člověka totiž nebude dělat nic zadarmo, to je jasné, a tak bude spokojenost na obou stranách, když bude mít pes motivaci v podobě pamlsku, který dostane za správně provedený povel. Díky tomu si povel zafixuje a posléze jej bude plnit automaticky. Pamlsky pro psy jsou také často využívány při hrách rozvíjející myšlení zvířete prostřednictvím inteligentních hraček. Dobrotu také lze naplnit do speciálních balónků, jež jsou určeny také k výcviku.

Existuje celá řada různých pochoutek pro psy. Na webu Můj Mazlík, který je zaměřen na prodej chovatelských potřeb, jich objevíte široký sortiment a jistě vás potěší příznivá cena. Klasikou jsou masové pamlsky vyrobené 100% z masa kuřecího, kachního, hovězího nebo jehněčího. Dále jsou to samozřejmě oblíbené kosti, ať vyrobené z buvolí kůže s mnoha příchutěmi nebo z paroží, jež jsou určeny ke žvýkání zajišťující čištění zubů. V nabídce jsou i dentální kostičky, které mají nejen čistit zuby psa, ale také lehce osvěžit dech díky pikantní příchuti. Oblíbené jsou také poloměkké lisované masové kostičky například s příchutí lososa, zvěřiny nebo jehněčího masa. Díky malé velikosti jsou právě ony skvělou pomůckou při výcviku. Složení pamlsků se liší kus od kusu, existují ale i vitaminové pochoutky, které pozitivně přispívají ke zdraví psa. Vybírat můžete od mnoha výrobců českých i zahraničních. Na první pohled jistě zaujmou známé značky jako Calibra Joy, Brit lets bite nebo Arden Grange.

01 Pro 2014 Elektrická vozítka, která potěší každé dítě
 |  Rubrika: Děti  | Štítky:  | Zanechte komentář

Koupit dárky pro dítě pod stromeček nebo třeba k narozeninám nikdy nebýval problém. Dnešní děti ale často touží po drahé elektronice či počítačových hrách, které jim moc zážitků nezajistí. Knížky či oblečení neocení a tak často vyvstává otázka: Co dítěti koupit, aby hračka měla smysl a zároveň dítě bavila? Pokud máte doma kluka nebo odvážnou malou slečnu, máme pro vás skvělý tip na dárek. Dětské vozítko by ve svém dětství mělo vlastnit každé dítě, ať už se jedná o šlapací varianty nebo o ty elektrické, jež mají poslední dobou veliký úspěch.

Od Ježíška jsem dostal auto, jako má můj táta

Design elektrických vozítek vás dostane na první pohled. Často jsou to zmenšeniny reálných automobilů třeba značky Hummer, Mercedes nebo Jeep, které mají perfektně propracovaný jak exteriér, tak interiér. Elektrická dětská vozítka mají funkční otevírací dveře a palubní deska vyrobená z tvrdého plastu obsahuje tachometr i otáčkoměr. Dítko ohromí i řadicí páka a funkční přední osvětlení, díky kterému si bude připadat jako ve skutečném autě.

Elektrická čtyřkolka, sportovní auto nebo motorka?

Vybrat si můžete z mnoha typů aut nebo motorek, dokonce má web www.fakthracky.cz v nabídce elektrických vozítek i dvoumístné buginy nebo silniční motorky. Vozítka jsou podle konstrukce určena na venkovní ježdění. Hravě zvládnou terén i jízdu po zahradě nebo na jakémkoliv hřišti. Pokud si říkáte, že byste při prohánění se dítěte v malém elektrickém Mercedesu trnuli strachy, určitě vás musíme informovat o možnosti kontroly nad autíčkem pomocí dálkového ovládání. Díky němu se nemůže stát, že by se dítě dostalo z vašeho dohledu nebo se vydalo zkoumat nebezpečná místa. Jestliže byste i přesto nebyli jako rodiče klidní, určitě sáhněte po některém ze šlapacích dětských vozítek. Neváhejte web navštívit a prohlédnout si celý sortiment v oblasti dětských vozítek. Tento dárek jistě ocení nejen každý malý kluk.

14 Říj 2014 Šetřím, šetříš, šetříme….do kasičky
 |  Rubrika: Obchody  | Štítky:  | Zanechte komentář

Od dob, kdy člověk vymyslel a začal používat peníze jakožto platidlo, vznikla i jakási potřeba šetření. Lidé si peníze schovávali pod matrace, do podlahy, ale i do hrníčků. A zde je právě prvopočátek kasiček. Spoření peněz se v dnešní době svěřuje stále více bankám, které nabízejí úroky a další výhodné podmínky. Větší obnosy peněz je jistě lepší bankám svěřit, ale i přesto se mnoha v domácnostech objevují stále klasické kasičky na drobné mince.

Do kasičky často lidé vhazují pár drobných, které dostali nazpět v obchodě při nákupu. Pokud se ale budete snažit do kasičky házet mince s vyšší hodnotou často, vězte, že si za pár měsíců můžete obnos přidat třeba na lepší dovolenou. Výjimkou nejsou ani kasičky plné kovových padesítikorun. Také si za ušetřené „kasičkové“ penízky můžete koupit třeba nové boty, které máte tak dlouho vyhlídnuté a na které jednoduše z rodinného rozpočtu nezbývají peníze. Vždyť možností je mnoho.

Pokladničky by měly být také prvním způsobem, jak se snažit naučit ušetřit pár drobných i vaše děti. Díky tomu, že si z kapesného nebo příspěvků od babiček či dědečků dítě dokáže ušetřit na hračku, kterou mu vy jako rodič jen tak nekoupíte, začne si dítě uvědomovat hodnotu peněz již v brzkém věku.

Darujte kasičku

Kasička je tedy třeba i skvělým dárkem pro děti, kamaráda či kamarádku, ale i pro rodiče. Skvělým místem, kde můžete jednoduše z pohodlí domova pořídit krásné, ručně vyráběné, keramické kasičky je Keramika Andreas. Ať je vaše představa všelijaká, typická kasička prase, ryba nebo slon, zde si ji můžete z pohodlí domova pomocí e-shopu objednat. Například kasa sova, která je symbolem moudrosti ve vás bude vyvolávat pocit, že děláte správnou věc, když ji budete plnit cinkajícími mincemi. V pěkné kasičce, která prošla rukama zkušenému keramikovi, se jistě budou peníze množit skoro samy.

13 Čvc 2014 Všichni ji známe z dětství-Včelka Mája
 |  Rubrika: Děti  | Štítky:  | Zanechte komentář

Vcelka MajaObdivovali jsme její odvahu, troufalost a prožívali s ní a jejími hmyzími přáteli dobrodružství. Po letech se Mája vrací, v novém provedení a s novými příběhy.

Staronová hrdinka našich dětí, včelka Mája, se znovu na obrazovkách objevila začátkem podzimu 2013. V pořadu České televize (kanál ČT:D) Kouzelná školka, určeného pro děti předškolního věku, je pravidelně vysílána v novém počítačově animovaném (CGI) formátu.

Nová technologie, v níž je oblíbený seriál zpracován, nabízí malým divákům moderní vzhled původního zpracování. Nouze není o nové napínavé příběhy, které mají u nejmenších probudit pozitivní vztah k přírodě, živým bytostem a upozornit je na jejich křehkost a zranitelnost. Edukativní význam spatřují autoři nových příběhů Včelky Máji i v důrazu na přátelství, odvahu, troufalost a touhu po vědění. Publikum ve věku od 2 do 6 let se také z příběhů mohou dozvědět spoustu informací ze světa hmyzu, řešit se svou hrdinkou záhady a ponořit se do světa miniaturních tvorů jako by byli jeho součástí.

Původní zpracování Včelky Máji sahá až do roku 1975, kdy byl seriál poprvé uveden na televizní obrazovky. Inspirací pro první řadu úspěšné série se stala předloha knihy německého spisovatele Waldemara Bonselse „Včelka Mája a její dobrodružství“, která byla publikována už v roce 1912.

Popularita odvážné včelky rychle rostla, a tak není překvapením, že jen za posledních deset let byl tento klasický seriál ve formátu 2D odvysílán celkem 136 televizními stanicemi ve 120 zemích světa.

Mája v kině a „včelí“ produkty

Vcelka MajaPo nových příbězích s novou grafikou a moderním nádechem, čeká příznivce Včelky Máji ještě jedno překvapení. V letošním roce se Včelka Mája objeví také v kinech jako celovečerní film ve formátu 3D. V trojrozměrném provedení tak děti budou své statečné kamarádce ještě blíž a budou s ní moci naplno prožít další fascinující dobrodružství po boku přátel Vilíka a Hopa. Za hranicemi jejich louky číhá neznámý svět a noví přátelé jim pomohou překonávat různé nástrahy a nebezpečí.

Pro milovníky Včelky Máji je k dostání také stejnojmenný časopis, který vychází pod taktovkou vydavatelství Egmont ČR a je dostupný v běžných trafikách. Součástí časopisu je několik příběhů, interaktivní hry, spousta kvízů, omalovánek a soutěží.

26 Kvě 2014 Knížka jako dárek ke dni dětí
 |  Rubrika: Děti  | Štítky:  | Zanechte komentář

Mezinárodní den dětí se blíží (1. června), a to je dobrá příležitost k tomu, odměnit vaše sviště něčím užitečnějším než je čokoláda, bonbóny, anebo bakelitová hračka z Číny, totiž knihou. Jak známo, čtení významně pomáhá ke zvládnutí gramatiky, rozvíjí představivost a fantazii a přináší vašemu dítěti spoustu užitečných informací i zábavy. Naproti tomu čokoláda a bonbóny přináší obezitu a zkažené zuby a bakelitová hračka z Číny přináší rozčílení, to potom, když se druhý den rozpadne.

Zkuste například

Anička v Austrálii

kniha anicka v australiiJednou večer tatínek oznámí Aničce skvělou novinu – jede na kongres do daleké Austrálie. Ale nejúžasnější je, že Anička s babičkou poletí s ním! Nadšená Anička se těší, určitě ji tam čekají báječné zážitky, a navíc uvidí exotické rostliny, klokany, papoušky a medvídky koala! Svůj deník si tentokrát povede jako opravdová cestovatelka. A Anička u protinožců skutečně prožije spoustu nevšedních dobrodružství a setkání…

Deník malého poseroutky 8 – Fakt smůla

Osmý díl příběhů malého Poseroutky!
Gregu Heffleymu ujíždí půda pod nohama. Jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson se na něj vybodnul a najít si nové kamarády bude fakt fuška. Aby obrátil štěstí na svou stranu, Greg se rozhodne, že zariskuje a nechá svá rozhodnutí na náhodě. Bude mít kliku, nebo se mu smůla bude lepit na paty až do konce života?

Dobrodružství v přírodě – Plánování, vybavení, dovednosti a hry

Každý někdy snil o tom, že prožije dobrodružství v divočině, bude stopovat a pozorovat zvířata nebo si ustele pod širým nebem. Je na čase to všechno vyzkoušet. Tato knížka ti poradí, za jakým zajímavým cílem se vydat, a pomůže všechno naplánovat a připravit. Podívej se tedy, co všechno budeš na výpravě potřebovat. Nauč se číst v mapě, používat kompas, nech si poradit, jak si v přírodě najít jídlo, rozdělat oheň nebo postavit obydlí. A až to budeš umět, nečekej a vydej se na dobrodružnou expedici!

24 Úno 2014 Přírodní bio kosmetika se postará o celé vaše tělo
 |  Rubrika: Obchody  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

Chcete se cítit neodolatelně krásná, ale přesto přirozená? Zkuste přírodní kosmetiku, pomocí které můžete hýčkat celé své tělo. Postará se nejen o vaše tělo, pokožku, tvář a vlasy, ale stejně dobře dokáže o vaši pleť pečovat i dekorativní přírodní kosmetika, která vám dodá nádhernou přirozenou krásu.

biokrasaSamozřejmě pro to, aby byl výsledek opravdu dokonalý, je nutná právě důkladná a kvalitní komplexní péče. V internetovém obchodě biokrasa.sk najdete široký sortiment té nejkvalitnější bio kosmetiky. Objednat si zde můžete produkty od renomovaných značek, které se na bio a přírodní kosmetiku úzce specializují. Veškeré produkty jsou označeny certifikátem, který dokazuje, že daná bio kosmetika je skutečně kvalitní.

Z těch nejzajímavějších značek, jejíž produkty jsou zde k sehnání, můžeme zmínit například francouzskou značku Couleur Caramel, která se specializuje na dekorativní kosmetiku profesionální úrovně, která z vás udělá modelku a ještě vás donutí respektovat a starat se o životní prostředí. Jako další můžeme zmínit Eco cosmetics. Tato firma se nejprve specializovala na esenciální oleje, později se v jejich nabídce objevila i hypoalergenní mýdla, dnes už na trhu najdeme celou řadu této přírodní kosmetiky. Nádherně po květinách voňavá kosmetika je od značky Naturally European. Na jejich výrobcích oceníte to, že neobsahují parabeny, ani SLS a navíc jsou baleny do stylových a luxusních obalů. Dále můžeme zmínit ještě značky Primavera či Marilou BIO.

Zkrátka najdete zde vše potřebné, co vaše tělo k hýčkání a rozmazlování potřebuje. O hebkou pokožku se vám dokonale postará arganový olej, bambucké máslo, nebo voňavá tělová mléka a krémy. Vzpruhu vašim vlasům a nekonečný, neodolatelný lesk poskytne kokosový olej, který je neodmyslitelným pomocníkem v naší koupelně. Zkombinujte ho s vhodným bio šamponem a kondicionérem. Uvidíte, že takovou hřívu jste ještě nikdy neměli! O pleť na tváři mohou pečovat přírodní pleťové krémy. Vyberte si ze široké nabídky přesně podle typu vaší pleti. V nabídce dekorativní kosmetiky naleznete vše od makeupu, báze pod makeup, přes rtěnku, lesk, až po řasenku.

Ceny jsou naprosto bezkonkurenční. Sami neuvěříte vlastním očím a budete si chtít vyzkoušet doslova vše. Hýčkejte se, uvidíte, že váš život bude celkově spokojenější.

18 Úno 2014 Piercing-originální moderní ozdoba
 |  Rubrika: Obchody, PR články  | Štítky:  | Zanechte komentář

piercing maniaDnešní rychlé sdělení bude na téma piercing. Jedná se totiž o stále moderní doplněk vizáže. Kdo se chce trochu odlišit a ozdobit nějakou část těla, nejen ucho, má možnost vybrat piercing do pupíku. Výjimkou samozřejmě není ani piercing do jazyka, který provokuje a to se právě mladým líbí. Zkuste e-shop piercingmania.cz, který má nový design a najdete zde desítky druhů piercingů a některé i se slevou až 50%.

06 Led 2014 České sportovní oblečení nyní za super ceny
 |  Rubrika: PR články, Služby, Zboží  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

envy zimni bunda duranPokud chcete nakoupit kvalitní zimní oblečení za příznivé ceny, právě teď máte ideální příležitost, protože výprodeje sezónních výrobků jsou v plném proudu. Lidé všech věkových kategorií nosí rádi sportovní oblečení. Funkční a kvalitní oblečení udělá službu nejenom při sportovních aktivitách, ale i na běžné nošení. Moderní zimní bundy nejenže  dobře ochrání před mrazem, sněhem i deštěm, ale také efektivně odvádí pot od těla. Lyžařské a snowboardové bundy mají spoustu vychytávek a detailů, jako jsou protisněhové pásy, větrací otvory či klipy k přichycení pernamentky, které vám zpříjemní jejich nošení. Výběr je opravdu široký a není tak těžké vybrat zimní oblečení, které dobře padne a sluší. Funkční oblečení má tu výhodu, že neomezuje v pohybu, není těžké ani neforemné a dobře se vrství. Stejně kvalitní funkční oblečení se vyrábí pro děti i dospělé.

Kvalitní materiál zpracování i design

Pokud si i vy potrpíte na kvalitní výrobky vyrobené u nás, určitě vás zaujme bohatý sortiment společnosti Envy, která se může pochlubit už mnohaletými zkušenostmi na trhu se sportovním oblečením. Základem úspěchu v České republice i v jiných zemích Evropy a dokonce i v Austrálii, je používání těch nejkvalitnějších moderních materiálů,  jako je polar fleece, microfleece nebo vylepšený soft-shell, a zajímavý originální design, kterému nechybí nápaditost, nadhled ani vtip. Tomu odpovídá i motto společnosti, Sport Design Rebels.

Právě nyní můžete koupit zimní bundy, vesty či kalhoty a další zboží značky Envy pro dospělé i zimní oblečení pro děti se slevou 50, 60,70 a dokonce až 80 procent. Zima postrádá barevnost, tak si ji nahraďte koupí zimního oblečení v atraktivních barvách, ve kterých budete na svahu i ve městě k nepřehlédnutí.

24 Pro 2013 Překvapte partnera sexy spodním prádlem!
 |  Rubrika: Obchody, PR články  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

Udělejte příští nákupní horečnou radost nejenom sobě, ale i svému partnerovi. Kupte si erotické spodní prádlo, které z vás udělá neodolatelnou krásku. Váš partner proměnu jistě ocení a bude nanejvýš spokojený. Vy si budete připadat obdivovaná a neodolatelná.

esensaŘeč není o žádných lacině vypadajících kouscích „ničeho“, ale jedná se o luxusní prádlo, které vypadá úžasně. Je vyrobeno z kvalitních a příjemných materiálů. Nebude na vás vypadat lacině, ale naopak rafinovaně.

Neodolatelné erotické prádlo napomůže vašemu společnému vztahu. Znovu budete pro partnera žádoucí a přitažlivá. Připravíte mu překvapení, na které hned tak nezapomene. Jedná se o fintu, která funguje okamžitě a její výsledek je zaručený. Vyberte si kousky, které se vám a vašemu partnerovi líbí nejvíce.

Dámské spodní prádlo je i vynikajícím dárkem, který muži svým partnerkám velice rádi nadělují. Dávají jim tak najevo, že je stále milují a obdivují.

Svůdné prádlo se hodí na každou ženu. Napomůže jí vyzdvihnout její přednosti a vypadat zkrátka skvěle. V nabídce takovéhoto prádla však nenaleznete pouze kalhotky, tanga a podprsenky. Pořídit můžete i svůdné košilky či šaty. Mimoto v sortimentu naleznete i korzety, punčochy, bodystockingy, ale i spoustu dalších doplňků. Zakoupit se dají i celé komplety, které se k sobě navzájem hodí, a budete v nich doslova nádherná.

Ať už si pořídíte cokoliv, můžete si v klidu vsadit, že to vašeho partnera nenechá klidného. Veškerý sortiment je vyráběn v mnoha barvách, stylech, velikostech a i střihách. Sexy prádlo si pořizujete pro pocit luxusu, proto vybírejte kousky od těch nejlepších výrobců, které jsou na trhu jen k mání. Těmi jsou například Anais, Livia Corsetti či Obsessive.