Štítek pro ◊ Automobily ◊

28 Čvc 2014 Ostravská tlaková myčka je český unikát
 |  Rubrika: Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

S novou tlakovou myčkou osobních automobilů se mohou pochlubit v Ostravě-Zábřehu, Výškovické ulici. Vozy se zde dají umýt kvalitně, rychle a za bezkonkurenční cenu. Například Škoda Octavia vyjde na 90 Kč včetně navoskování.

Povrch nepřijde do styku s kartáči

mycka aut bez poskrabani„Naše tlaková ruční myčka v Ostravě-Zábřehu u sjezdu z Výškovické ulice na Rudnou využívá špičkovou německou technologii. Je to v podstatě velmi dokonalé a účinné mytí bez doteku rotačních kartáčů. Voda z ruční pistole, soustředěná do širokého paprsku, s přídavkem tekutého mýdla dokonale zbaví karoserie i skla od nečistot a zbytků hmyzu. Podotýkám, že se jedná o velice šetrnou technologii, což jistě ocení hlavně majitelé nových aut, u kterých se nedoporučuje mytí karoserie rotačními kartáči. Ty jak známo dokážou nepěkně poškrábat nový lak,“ říká Antonín Karas, spolumajitel firmy K&K PNEU, která myčku vlastní a provozuje.

Při opakovaném mytí získáváte slevu

mycka aut samoobsluhaObsluhu bez problémů zvládne každý řidič. Stačí si jen navolit jednotlivé kroky mycího programu, které jsou uvedeny přímo u ovládacích panelů s pistolemi. Je však třeba zdůraznit, že k perfektnímu umytí vozu dojde pouze při dodržení kompletního programu (pokud některý krok vynecháte, vůz nebude dokonale čistý). „Myčka funguje nonstop, takže auto si můžete přijet umýt i v noci, což platí dokonce i v zimě, a to až do teploty minus 15 stupňů. Platí se mincemi v hodnotách 10, 20 a 50 Kč, které si v případě potřeby můžete rozměnit v automatu, nebo je možné pořídit si předplacené žetony či bonusové karty. Při opakovaném nabití navíc získáváte slevu, což je výhodné především pro firmy, které vlastní větší vozový park,“ popisuje další výhody Antonín Karas.

Kvalitu vody sleduje certifikovaná laboratoř

mycka aut unikatniRuční tlaková myčka pracuje podle nejpřísnějších norem EU a všechny používané šampony a vosky jsou biologicky odbouratelné. Voda z myčky se zachycuje v usazovacích nádržích (těch je zde celkem pět, každá o velikosti pěti kubíků) a využívá se pro odloučení pevných částic. Dále pokračuje do odkalovacích jímek a teprve odtud míří do špičkové vysoce kapacitní čistírny odpadních vod, která obsahuje další pískovou a jinou filtraci na bázi aktivního uhlí. Následně pak odtéká do kanalizace. „Kvalitu vypouštěné vody pravidelně sleduje certifikovaná laboratoř. Od začátku provozu jsme neměli jediný problém s kvalitou vypouštěné odpadní vody,“ podotýká Antonín Karas z firmy K&K PNEU, která myčku vlastní a provozuje.

Odpadní vodu nahradila reverzní osmóza

Podobně účinné mycí zařízení je v naší republice zatím unikát. Novinkou je také to, že na oplach po aplikaci vosku se nepoužívá odpadní voda, nýbrž reverzní osmóza, což je voda zbavená veškerých minerálů, která se v podstatě chová jako destilovaná voda. Díky tomu není nutné leštit lak vozu jelenicí a na karoserii nezůstávají žádné stopy, skvrny ani vápenaté usazeniny. Po ujetí několika metrů steče voda po navoskovaném povrchu. „Z naší myčky vyjíždí každé auto jako nové. Přijeďte se přesvědčit, jak pracují nejmodernější technologie. Výsledek vás mile překvapí,“ dodává Antonín Karas.

Myčka v Ostravě-Zábřehu u sjezdu z Výškovické ulice na Rudnou má pět boxů, čtyři z nich, určené osobním vozům a modelům SUV, jsou zastřešené, pátý je otevřený a je určený pro vyšší dodávky. Všechny boxy jsou i v nočních hodinách bezpečně osvětlené a další světla se automaticky zapínají při samotném mytí.  Více informací k provozu myčky najdete na stránkách www.mycicentrumostrava.cz

26 Úno 2014 Motocykly KTM, tradice a kvalita
 |  Rubrika: PR články  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

ktm adventureMilujete dobrodružství, rychlou jízdu a projížďky přírodou i městem? Je vaším snem motorka? Na nic nečekejte a pořiďte si svého miláčka právě teď.

KTM Autonova Brno se zabývá servisem a prodejem motocyklů, náhradních dílů a doplňků. Na stránkách firmy se dozvíte veškeré informace. A pokud by vám nestačily, nebojte se firmu kontaktovat, ať už emailem nebo telefonicky. Přesvědčíte se tak o velmi zajímavých akčních cenách. Jistě budete mile překvapeni. Pokud to máte kousek do Brna, vydejte se přímo do prodejny. Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9.00 do 17.00.

Na webu si můžete přehledně prohlédnout ceník nabízených motocyklů. Vybrat si můžete z osmi kategorií. Minicycles, Motocross, Enduro, Hard Enduro, Supermoto, ATV, Duke, Adventure a Superbike. U každého modelu se dozvíte typ motoru, obsah a hmotnost.

KTM nabízí nepřeberné množství doplňků, které ke své motorce potřebujete. Kvalita, trvanlivost a design jsou parametry, které si s koupí doplňků pořídíte. Určitě nebudete litovat. Pokud sháníte stylové oblečení, jste na pravém místě. Vybrat si můžete od čepic, hodinek, brýlí, spodního prádla, batohů, lahví, až klasicky po trika, mikiny, kalhoty a další. V nabídce jsou dále samozřejmě kombinézy, chrániče, helmy. Prostě vše co správný motorkář potřebuje a chce být vidět. Určitě zde najdete i originální dárky pro své motorkářské kamarády nebo si udělejte radost sami.

Pokud váš dvoukolový miláček potřebuje údržbu či opravu, máte se na koho obrátit. Cena servisních prací stojí 400kč na hodinu. Veškeré práce jsou prováděny na moderním pracovišti vybaveném originálním nářadím a diagnostikou KTM. Odborníci na slovo vzaté jsou samozřejmostí.

Upřednostňujete kvalitu, bezpečnost, styl, originalitu a výhodnou cenu? Tak právě pro vás jsou motocykly, doplňky a oblečení KTM.

02 Pro 2013 Pronájem luxusních automobilů
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

limousineChcete se alespoň na pár okamžiků citít, tak jako se cítí celebrity? Co takhle si pronajmout luxusní limuzínu? Zní to velice lákavě. To ale ještě nevíte, že váš sen se velice rychle může proměnit ve skutečnost pomocí společnosti Limousine Mercedes. Tato společnost je na našem trhu nová ale velice rychle se rozvíjí. Zabývají se dopravou osob luxusními vozy značky Mercedes-Benz. Nabízejí velmi velkou škálu svých služeb, jako je například pronájem vozu s řidičem, letištní a hotelové transfery, výlety, svatby nebo také okružní jízdy. Pokud tedy například chcete mít dokonalou svatbu a stále přemýšlíte, čím by se ještě dala vylepšit, možnost pronajmutí takto luxusního vozu jistě stojí za zvážení. Pokud ale máte svatbu již za sebou a chcete si prostě jen vyzkoušet jaké to je, můžete se vydat na okružní jízdu. Záleží jen na vás, na co limuzínu budete chtít využít.

Mercedes S class

Tato třída vozů patřila vždy k těm nejvíce stylovým možnostem segmentu luxusních vozů, které nabízí velkou eleganci. Mimo velké elegence zde ale také najdete pohodlí, ale hlavní je vysoká bezpečnost, kterou zajišťuje velmi vyspělá společnost. K co největší míře vašeho pohodlí zde přispívá také vzduchový podvozek. O vaši maximální bezpečnost se stará dvanáct airbagů. V interiéru tohoto vozu se budete určitě cítit velice výjimečně. Celý vnitřek vozu je laděn do světlé kůže, která je doplněna elegantním dřevem. Na sedačkách se také budete cítit víc než příjemně, jsou totiž vyhřívané i odvětrávané.

Pokud jste se rozhodli, že tento jedinečný zážitek chcete vyzkoušet, na stránkách jednoduše kliknete na rezervaci a poté vyplníte krátký formulář a odešlete. Pokud máte obavy z vysoké ceny, můžete je hodit za hlavu. Cena za takovýto pronájem limuzíny je  velice přijatelná a za takový zážitek, to prostě stojí a nemusí se jednat jen o Mercedes S class.

17 Čer 2013 Staňte se nezávislými pomocí mobilních domů
 |  Rubrika: Bydlení, PR články  | Štítky: , ,  | Zanechte komentář

Hledáte vhodnou rodinnou chalupu, ve které si můžete užít spoustu pohodových chvil? Popřemýšlejte o koupi takzvaného mobilního domu, který se vám může stát skvělým příbytkem. Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé mobilní domy pořizují je ten, že ho mohou libovolně, bez větších problémů přesunout na libovolné místo. Samozřejmě přesouvání nemusí být nutností. Pokud chcete, může stát stále na jednom místě. Mobilheim totiž můžete v případě potřeby napojit i na inženýrské sítě.

mobilheimSamozřejmě toto není jediné možné využití mobilního domu. Dá se také využít například jako dočasná kancelář, či příbytek pro pracovníky ochranky u areálu firmy. Mobilní dům je taktéž vhodný pro dobrodružné povahy, které nerady tráví mnoho času na jednom místě. V případě, že se totiž rozhodnete pro stěhování, není nic jednoduššího, než mobilní dům popovézt o kousek dál.

Mobilní dům také dodá pocit jistoty, pocit střechy nad hlavou, lidem, kteří nemají dostatek peněz na koupi vlastního bytu, či domu. Mobilní domy jsou k dostání v různých cenových relacích. Samozřejmě záleží na velikosti a vybavenosti domu. Cena se však podobá pořizovací ceně osobního automobilu.

Tento dům, i když zvenčí vypadá relativně malý, však uvnitř skrývá netušené prostory. V každém mobilním domě najdete kuchyňku, jídelní stůl, spousty úložných prostor, koupelnu a obývací pokoj. Tento příbytek se ve skutečnosti podobá menšímu bytu, či domku. Nemusíte se také obávat jeho využitelnosti. Domek je obyvatelný po celý rok. Ty luxusnější typy jsou dokonce vybaveny plynovými krby.

Vybírat můžete z mnoha typů. Pokud si je chcete prohlédnout na vlastní kůži, navštivte park mobilních domů v Olomouci – Holicích. Zaměstnanci vám rádi pomůžou a poradí s výběrem toho správného mobilního domu.

Pokud se rozhodnete pro koupi mobilního domu, získáte netušenou nezávislost na čemkoli a na komkoli. Kdykoliv se vám zlíbí, můžete popojet s domkem o kus dál a znovu se cítit příjemně. Pkud budete mobilní dům využívat jako chatu, můžete víkendy i prázdniny prožívat pokaždé kdekoliv se vám zachce.

02 Dub 2013 Garážová vrata pro dům i průmysl
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky: , ,  | Jeden komentář

univers garazova vrataS rozrůstajícím se automobilovým trhem a vlastněním více jak jednoho automobilu rodinou, se dnes zákazníci poohlížejí jak nejlépe zabezpečit svůj automobil. Je velmi jednoduché ho nechat stát venku před barákem. Ovšem tak ale nezabezpečíte auto před možnými povětrnostními vlivy, nebo dokonce pře poškozením či krádeží. V takovémto případě je lepší se poohlédnout po možnosti parkování vozidla v garáži. A však tím ochrana vašeho vozidla nekončí, aby garáž plně splnila svou funkci, měla by mít kvalitní vrata. Nejde jen o funkci ochranou a užitkovou, v dnešní době lze sehnat garážová vrata v modelech a barvách, jež plně budou odpovídat vašemu vkusu.

Garážová vrata se dnes už vyrábějí v několika modelech a samozřejmostí je kvalitní povrch, který je možný vybrat z několika materiálů a barev a tak lze docílit originality vašich vrat. Garážová sekční vrata Doorhan jsou vyráběna v české republice a tím je zajištěn plnohodnotný servis a záruka kvality.

Tím že jsou vrata vyráběna na míru a dle požadavků klienta jsou vhodná do garáží v garážových zástavbách měst, garáže u rodinného či panelového domu a však i do vjezdů a garáží průmyslových skladů. Průmyslová vrata jsou určena hlavně do velkých vjezdů a prostor, kde se předpokládá častý provoz. Tyto vrata jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů se zesílením pružin, které jsou koncipovány na 100 000 cyklů.

Vrata jsou dodávány cca do 3 týdnů ovšem s přihlédnutím na počet kusů a zvláštním požadavkům klienta. Veškeré typy vrat je možno odpojit od elektrického motoru a zajistit otevření ručně. Záruka na garážová vrata, jejich příslušenství a pohony se poskytuje na 24 měsíců.

28 Úno 2013 Dokonalá vrata
 |  Rubrika: Bydlení, PR články  | Štítky: , ,  | Zanechte komentář

doorhan vrataPodle odborníků na finance je právě nyní ta vhodná doba pomýšlet na vlastní bydlení. Pokud jste v nájmu, jistě si užíváte výhod, které to s sebou přináší. Rozhodně ale musíme zmínit i dvě podstatné nevýhody. V prvé řadě se vám zcela jistě nechce v cizím bytě cokoliv spravovat, upravovat a zvelebovat. Je totiž naprosto jasné, že tím zhodnocujete cizí nemovitost, Na druhou stranu nikdo nechce bydlet v roky nevymalovaném bytě. Druhým aspektem jsou samozřejmě finance. Nezřídka se totiž stává, že za stejné peníze, na které vás vyjde nájemné, můžete mít splátky na bydlení vlastní a nezáleží na tom, zda máte vysněný dům nebo byt.

V dnešním článku se zaměříme na novostavbu domku. Ta s sebou nese bezesporu radost, kdy všechno budete mít nové, krásné a moderní a na druhou stranu také starost. Vybrat totiž vhodné cihly, podlahové krytiny a střechu není jednoduché. Rozmyslet se, zda si připlatíte za garáž nebo za suterén. My jsme toho názoru, že se občas šetřit nevyplatí. Až nebudete mít kam uskladnit brambory, kompoty nebo kam zaparkovat sekačku či kola ihned zjistíte, že stejně budete muset přistavit nějaký menší zahradní domek. I to se dá ale řešit o trochu větší garáží, kam s přehledem zaparkujete vůz i již zmíněné nezbytnosti.

doorhanZejména ti, kteří do teď bydleli v bytech, si musí uvědomit, že se správou domku a zahrady souvisí i spousta nářadí a dalších nezbytností. Vraťme se ale ke garážím. Pozitiva garážování auta jsou jasná. V zimě nemusíte škrábat a přimrzat k volantu. V létě naopak nejedete v rozpáleném voze. V neposlední řadě do garáže dáte spoustu věcí, můžete ji využít jako malou dílnu a zapomenout nesmíme ani na bezpečnostní riziko, kdy k odcizení vozů z garáží téměř nedochází.

Aby byla garáž využívána opravdu účelně a dnes a denně, již při stavbě se zamyslete nad garážovými vraty. V nabídce nás nejvíce zaujala garážová sekční vrata Doorhan, která jsou k sehnání ve standardních i atypických rozměrech. Jde o vrata s dlouhou životností a objednat si je můžete v mnoha provedeních, dekorech a barvách. Velmi příznivá je i cena. Pokud na vrata myslíte včas, zcela jistě si nechte namontovat vrata automatická, kdy jen dálkovým ovladačem vrata otevřete nebo zavřete. Přesně to je důvod, proč je tento typ využíván i jako průmyslová vrata.

30 Led 2013 Chcete prodat či koupit ojeté auto?
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Děkujeme, že jste navštívili náš webový portál. Dnešním článkem zaujmeme všechny ty, kteří uvažují o nákupu ojetého vozu. Řešit totiž budeme nabídku vozů online. S klidným životem bezesporu souvisí také možnost přemístit se z bodu A do bodu B. Málokterá domácnost se v dnešní době obejde bez automobilu. Mnohdy má dokonce každý dospělý člen rodiny svoje auto vlastní. Čtěte dál, dozvíte se o unikátním inzertním serveru Tipcars.com, který má s inzercí aut u nás opravdu široké zkušenosti.

tipcarsPokud nemáte na nové vozidlo, pořiďte si ojeté a pokud možno online. Převážně na inzerci ojetých vozů se specializuje již zmiňovaný server www.TipCars.com. Stačí se v pohodlí vlastního domova podívat na nabídku dostupných vozů přesně podle zadaných parametrů. Server nabízí standartní vyhledávání podle „značka, model, cena“, ale taky rozšířenou verzi, kde si můžete zadat např. počet dveří, počet míst, barvu, výbavu interiéru a další pro vás důležité detaily.

Vyhovující inzeráty lze pak jednoduchým kliknutím řadit vzestupně podle ceny či roku výroby. Je tedy na vás, jestli chcete auto malé, které je mnohými muži přirovnáváno k dámské kabelce, nebo naopak větší karoserii, která přinese spoustu pohodlí pro vás i ostatní.

Třebaže zmiňovaný webový portál slouží v prvé řadě k vyhledávání aut, které prodávají autobazary, autosalony, ale také soukromí prodejci, najdete zde také magazín s každodenními aktualitami z oblasti auto-moto. Na své si přijdou i milovníci novinek a odborných recenzí. Zeptejte se kolegů motoristů či odborníků, zda někdo nemá s podobným typem vozu zkušenosti a vyvarujte se tak s daným modelem spojených typických závad. Stejně tak slouží diskuzní fórum všem, kteří mají třeba nějaký problém nebo se chtějí pochlubit se svým čtyřkolovým miláčkem. Že je portál opravdu fenoménem mezi automobilovými servery svědčí také fakt, že si můžete pořídit také tištěný měsíčník TipCars speciál (s více než 1500 inzerovanými vozidly). Bezesporu vás také překvapí šíře nabídky i kvalita služeb.

Jen pokud si nákup opravdu dobře rozmyslíte, stane se vůz nedílnou součástí domácnosti nebo chcete-li regulérním členem rodiny. Vůz by měl vyhovovat vašim potřebám a být patřičně opečováván například pravidelnými kontrolami v auto a pneuservisech.

04 Pro 2012 Nakupujeme auto v autobazaru

ahroV dnešním článku se zaměříme na výhody ojetých automobilů. Teď jste se jistě tak trochu usmáli pod vousy. Je totiž více než jasné, že nákup „ojetiny“ je výhodný jen do určité míry. Hlavním parametrem bývají nepoctiví prodejci a samozřejmě také nepoctivé autobazary. Přesně to je důvod, proč bychom měli být při nákupu vozu z autobazaru velmi obezřetní. My jsme narazili na velmi profesionální autobazar Praha. Jde o autobazar Arho v Praze, kde na vás nečíhají žádné nepříjemnosti. Autobazar dopadl výborně v testu 15 autobazarů na iDnes. Prošel s dobrým hodnocením Cebia, což vám dává jistotu, že nekupujete zajíce v pytli, ale automobil daných vlastností.

Velmi nás zaujalo, že krom prodeje se zmiňovaný autobazar zaměřuje také na výkup aut. Pokud tedy chcete obměnit svůj vozový park, pak neváhejte a optejte se na výkupní ceny. Pokud naopak kupujete, máte na výběr z desítek prověřených automobilů. Vždy víte, o jaký stav se jedná. Snad každému musí být jasné, že auto za několik desítek tisíc korun už má něco za sebou. Naopak dražší vozy mohou být ojeté jen velmi málo. Samozřejmostí profesionálních služeb pražského autobazaru Arho, je bezesporu také komplexní financování, různé garance a v neposlední řadě různé akční nabídky. To znamená, že i pokud máte omezený rozpočet, můžete si pořídit auto s doplňky nebo v akční nabídce i o třídu někde jinde.

ahro autobazar

01 Říj 2012 Automobily v top #1 internetovém autobazaru

euautobazarPro rodinný život je bezesporu důležitý také vůz. Vozit děti do školy, jet na nákup, na dovolenou a podobně. Minimálně bez jednoho vozu se většina rodin u nás neobejde. Výjimkou ale nejsou ani 2 a více vozy. No jo, kde ale koupit auto a neprohloupit? Pokud nemáte na auto zcela nové nebo ho jednoduše z mnoha důvodů nechcete, podívejte se na nabídku specializovaného internetového autobazaru, jehož nabídku řazenou přehledně podle kategorií značek, najdete na autobazar.EU.

Na stránce najdete ucelenou nabídku mnoha prodejců vozů v České republice, ale i na Slovensku a jinde v Evropě. Tento autobazar nabízí vozy prověřených autobazarů všech značek, jako je Škoda, Toyota či Audi a BMW.

Výhody ojetých vozů jsou značné. Hlavní z výhod je především fakt, že auto tak rychle neztrácí hodnotu, jako je to u nových aut. Znalci moc dobře vědí, že i některá ojetá auta si udržují svou hodnotu. Jde například o auto VW Golf, který sice koupíte o trochu dráž než auta ze stejné kategorie, ale na druhou stranu ho po několika letech, kdy vůz využíváte, ho zase hodně dobře prodáte. I toto bychom měli brát v úvahu, pokud chceme auto z druhé ruky.

26 Čvc 2012 Vybíráme autosedačky

Většina žen bere za své poslání vychovat děti, nebo chcete-li dítě. Děti jsou pak naše všechno a ani si nedokážeme, že by se jim něco stalo. Na jejich bezpečnost dbáme víc, než na svojí vlastní. Co se bezpečnosti týče, ještě před příchodem miminka bychom měli vybírat kočárek a autosedačky. Autosedačka na novorozence bývá mnohdy součástí setu s kočárkem, ale kvalita takových sedaček bývá mnohdy nevalná.

Při výběru autosedačky se bezesporu informujte také na testy, které všechny homologované sedačky musí podstoupit. Velmi důležité jsou čelní i boční crash testy.

Dnešní autosedačky by také měly ladit s vozem. Je jasné, že si do svého vymazleného čtyřkolového miláčka nedáte otrhanou autosedačku z druhé ruky. Prioritou při vybírání rodinného vozu by ale měl být také fakt, jak se dětské autosedačky ve vozu přidělávají, občas jsou totiž klidně důležitou částí vozu. Jde o systém ISOFIX, který zajišťuje pevné spojení autosedačky s karoserií celého vozu.

Většina odborníků se shoduje na tom, že autosedačka je mnohem důležitější, než třeba luxusní kočárek. Musíme ale uznat, že zejména sportovní tipy maminek by si měli dát pozor i při výběru kočárku. Pokud například chcete s kočárkem jezdit na bruslích, měl by být opravdu stabilní.

Ale zpět k autosedačkám. Musíme totiž podotknout, že lepší alespoň nějaká autosedačka, než žádná. Nutnost autosedačky navíc nařizuje i naše legislativa a pokud jedete s dítětem bez sedačky, můžete dostat poměrně vysokou pokutu. Dítě je v případě nárazu náchylné k různým zraněním. Autosedačka může zabránit zraněním z havárie, které jsou srovnatelné srovnat s účinkem pádu dítěte ze třetího patra panelového domu. Bezpečnost až na prvním místě. Vzpomenout ale musíme také komfort jízdy. Děti v autě často usnou. Autosedačky jsou polohovatelné a zajistí poměrně komfortní spánek během jízdy.