Archiv rubriky ◊ Zboží ◊

14 Bře 2015 České granule pro psy Fitmin
 |  Rubrika: Zboží  | Štítky:  | Zanechte komentář

Možná jste to ani netušili, ale také na našem trhu najdete česká krmiva pro psy. Jedná se o granule pro psy Fitmin. Nás překvapila vysoká kvalita krmiv, ale v neposlední řadě cena. Neplatíte totiž za dopravu těžkých pytlů granulí třeba ze zámoří.

Proč krmit granulemi?

Protože je to pohodlná. Suchá krmiva jmenované značky navíc obsahují všechny živiny v přijatelné formě a v poměru, který je pro psy nejlépe stravitelný. Na výběr navíc máte z mnoha receptur, takže není složité si vybrat. Granule pro psy můžete vybrat také podle stáří psa. A krmíte v podstatě od štěněte až po seniorský věk. Nemusíte se navíc obávat, že pes bude mít při přechodu z jedněch granulí na druhé zažívací problémy, protože na vybrané suroviny bude reagovat dobře. Superprémiové granule pro psy Fitmin navíc reprezentují špičku v krmivech, která je u nás za rozumnou cenu k dostání.

Co dál je potřeba vědět?

Ať už se rozhodnete pro granule Fitmin nebo kterékoliv jiné, je potřeba připomenout, že pes musí mít vždy přístup k čisté vodě. Suchou stravu je totiž potřeba dostatečně zapít. Pozor, to platí i pro kočky. Vůbec není pravda, že při krmení kočky granulí jí stačí napít mléka. Naopak, mléko mnoho chovatelů ani nedoporučuje a navíc je to potravina a ne tekutina, která by zastoupila pozici vody.

Dále je velmi vhodné kontrolovat množství, které pes sežere. Podle dávkování na obalu odhadněte, kolik granulí budete psovi dávat a kolikrát denně. Porci rozhodně nemusíte vždy odvažovat. Stačí, když zjistíte, jakou hmotnost mají krmiva v nějakém hrnečku nebo používat odměrku, kterou velmi často k velkému pytli krmení dostanete.

Pokud je váš pes zmlsaný a granule mu nejedou, zkuste mu do nich přidat oříšek rozpuštěného másla nebo trochu vývaru. Odborná veřejnost také doporučuje „nastavit“ suchou stravu malým množstvím konzervy pro psy.

07 Led 2015 Čím ošetřit namrzlé komunikace?
 |  Rubrika: Zboží  | Štítky:  | Zanechte komentář

V dnešním článku se zaměříme tak trochu na bezpečnost. Zejména v zimním období bychom si měli dávat pozor, ať někde neuklouzneme. S tím samozřejmě souvisí také údržba chodníků, nádvoří a podobně. Samozřejmostí by měly být bezpečné silnice a dálnice.

Posypová sůl

Naprosto nejpoužívanějším materiálem při údržbě komunikací v zimním období je posypová sůl. Jedná se o technický chlorid draselný dané zrnitosti. Zrnitost je důležitá, protože velmi jemná zrníčka jsou méně užitečná než zrnitost podobná soli do myčky na nádobí. Pokud si tedy například chodník před domem sem tam posypete klasickou kuchyňskou solí, je to mnohem méně vhodné z mnoha důvodů. Prvním z nich je samozřejmě cena. Za zlome ceny kuchyňské soli totiž můžete koupit sůl posypovou, která je balena v praktických pytlích po dvacetipěti kilogramech.

Sůl na silnicích, chodnících a podobně funguje tak, že snižuje bod mrznutí vody. V podstatě tedy rozpouští led a sníh. Podle odborných textů by se bod mrznutí mohl posunout až na −21 °C, tak proč se všude udává, že posypová sůl je funkční jen do mínus sedmi stupňů? Důvod je jednoduchý. Počítat musíme s naředěním solného roztoku a samozřejmě platí, že čím menší koncentrace soli, tím nižší účinek. Tím ale rozhodně nemáme na mysli, že máte solit více než méně. Jako vždy platí zlatá střední cesta. Sůl je sice v přírodě naprosto přirozená, ale jejím nadměrným užíváním můžeme ovlivnit okolní vegetaci. Jen málokteré rostlinné druhy totiž snesou substrát s vyšším obsahem chloridu sodnéno.

Pokud potřebujete ošetřit zledovatělou komunikaci při teplotách, které jsou nižší než zmiňovaných mínus sedm stupňů, můžete použít směs chloridu sodného a vápenatého. Příměsí chloridu vápenatého získáte účinný prostředek až do teploty mínus pětatřicet stupňů. Tyto teploty u nás nejsou běžné, ale teploty kolem mínus deset stupňů ano.

06 Led 2014 České sportovní oblečení nyní za super ceny
 |  Rubrika: PR články, Služby, Zboží  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

envy zimni bunda duranPokud chcete nakoupit kvalitní zimní oblečení za příznivé ceny, právě teď máte ideální příležitost, protože výprodeje sezónních výrobků jsou v plném proudu. Lidé všech věkových kategorií nosí rádi sportovní oblečení. Funkční a kvalitní oblečení udělá službu nejenom při sportovních aktivitách, ale i na běžné nošení. Moderní zimní bundy nejenže  dobře ochrání před mrazem, sněhem i deštěm, ale také efektivně odvádí pot od těla. Lyžařské a snowboardové bundy mají spoustu vychytávek a detailů, jako jsou protisněhové pásy, větrací otvory či klipy k přichycení pernamentky, které vám zpříjemní jejich nošení. Výběr je opravdu široký a není tak těžké vybrat zimní oblečení, které dobře padne a sluší. Funkční oblečení má tu výhodu, že neomezuje v pohybu, není těžké ani neforemné a dobře se vrství. Stejně kvalitní funkční oblečení se vyrábí pro děti i dospělé.

Kvalitní materiál zpracování i design

Pokud si i vy potrpíte na kvalitní výrobky vyrobené u nás, určitě vás zaujme bohatý sortiment společnosti Envy, která se může pochlubit už mnohaletými zkušenostmi na trhu se sportovním oblečením. Základem úspěchu v České republice i v jiných zemích Evropy a dokonce i v Austrálii, je používání těch nejkvalitnějších moderních materiálů,  jako je polar fleece, microfleece nebo vylepšený soft-shell, a zajímavý originální design, kterému nechybí nápaditost, nadhled ani vtip. Tomu odpovídá i motto společnosti, Sport Design Rebels.

Právě nyní můžete koupit zimní bundy, vesty či kalhoty a další zboží značky Envy pro dospělé i zimní oblečení pro děti se slevou 50, 60,70 a dokonce až 80 procent. Zima postrádá barevnost, tak si ji nahraďte koupí zimního oblečení v atraktivních barvách, ve kterých budete na svahu i ve městě k nepřehlédnutí.

18 Lis 2013 Za lehčím krokem s ortopedickými pomůckami

Ortopedické obtíže mohou postihnout kohokoliv z nás v jakémkoliv věku. Nejčastěji se začnou projevovat prvotním příznaky jako je bolest nohou při delším stání na jednom místě, při delší chůzi a tak podobně. Nemusí to znamenat nic vážného, ale můžete mít i dobře nakročeno ke zbortění chodidlové klenby, nebo k celkové deformaci chodidla.

Ortopedické problémy nejčastěji přicházejí, pokud nosíte nekvalitní boty, které nejsou dobře vyztužené a vytvarované. Samozřejmě však svou velmi podstatnou roli hrají i genetické a vrozené dispozice. Někdo z nás může nosit sebenekvalitnější obuv a vše bude v pořádku, jiný nosí celý život kvalitní obuv a ortopedické problémy ho potkají již v mládí.

Pokud k takovéto deformaci dojde, je většinou už vcelku pozdě začínat s nápravou. Samozřejmě nejjednodušší cesta je striktní prevence, tedy nošení kvalitní obuvi, která nohu dobře drží. Pokud jste však prevenci podcenili, nejlepší je již při prvotních příznacích podstoupit patřičná opatření.

Existuje celá řada ortopedických vad a na každou je zapotřebí jiné prevence či pomoci. Tak například pokud máte ploché nohy, je třeba pořídit si ortopedické vložky. Je speciálně uzpůsobená tak, aby zabezpečila vazy a svaly v chodidle tak, aby chůze byla odpružená a nepoškozovala tak stavbu chodidla.

Při nepřirozené deformaci prstů u nohy se doporučuje do bot vložit třeba gelový korektor. Nebo na noc na prsty nasadit bandáž. Prsty si pak pomalu zvyknou na jinou polohu a automaticky se tam budou přizpůsobovat.

Pokud cítíte, že je při chůzi nadměrně zatěžována část patní, může vaše chodidlo zužovat patní ostruha. Jedná se o výrůstky kostní právě v patní oblasti. Nejčastěji vznikají v přední části paty. A jelikož pata je při chůzi jednou z nejnamáhavějších částí chodidla, může vám chůze pak zapříčiňovat bolest. Patní ostruha nejčastěji vzniká v důsledku nošení nevhodné obuvi nebo při celkovém poškození klenby chodidla. Chodidlům snadno ulehčíte, pokud do bot vložíte podpatěnky.

Pokud jste přesvědčeni, že žádným ortopedickým problémem netrpíte, ale přesto vás v pohodlných botách bolí nohy, zkuste si pořídit vložky do bot pro pohodlnou chůzi. Nic jimi nezkazíte a třeba se v obuvi budete cítit konečně pohodlněji.

ortopedicke pomucky

23 Říj 2013 Kvalita, se kterou budete spokojeni

Bez profesionálního ručního nářadí se neobejde žádný zkušený řemeslník. Takové nářadí je totiž nepostradatelnou pomůckou pro dobře vykonanou práci. Kromě řemeslníků by každá domácnost měla mít k dispozici základní nářadí, díky kterému si drobné opravy udělá každý sám. Sháníte něco takového? Tak to byste se měli informovat o společnosti D.A.T., která vám poskytne přesně to, co hledáte.

knipexTato společnost má i e-shop, na kterém naleznete opravdu všechno, co se týče ručního nářadí. Kvalitu zboží zajišťuje to, že společnost prodává ruční nářadí těch nejlepších značek. Mezi nimi najdete značku KNIPEX, která se specializuje na výrobu kleští. Kleště KNIPEX jsou vyráběny v opravdu vysoké kvalitě s ohledem na ergonomii. Veškeré šroubovací nářadí zde naleznete od německé firmy WITTE. Toto šroubovací nářadí je vyráběno s tím, že bude namáháno. Z toho důvodu je tomu uzpůsobena i výroba, při které je prováděno několik kontrol, takže zákazník dostane do rukou vždy kvalitní kus nářadí.

Značka BONDHUS je spojená s celosvětově známým hexagonálním nářadím s kulovým zakončením pro použití v průmyslu. Toto nářadí se vyrábí ze speciální vysokopevnostní oceli, která oproti klasické oceli snáší mnohem větší nápor. Pokud byste se zajímali například o závitořezné nástroje, závitníky a také o nářadí na opravu závitů, je nářadí značky VÖLKEL to pravé pro vás.

Pokud bychom měli tak nějak shrnout nabídku sortimentu e-shopu D.A.T, najdete zde vše od vrtáků, šroubováků, bitů přes T-klíče, L-klíče, nožové sady a kleště až po celé nářaďové kufry nebo třeba dílenské vozíky.

Nejste si úplně jisti, jaký typ kleští nebo vrtáků potřebujete? Stačí navštívit e-shop, kde u každého typu nářadí naleznete další podrobnější informace, které vám ve výběru zcela jistě pomohou. Zvolte si ruční nářadí, které vás nezradí.

09 Říj 2013 Prodlužte si koupací sezónu správným zastřešením bazénu

Pořídili jste si na vaši zahradu bazén a teď řešíte, jak vyřešit to, aby byla koupací sezóna co nejdelší a vy si tak naplno mohli užívat bazénu co nejdéle? Pokud chcete bazén využívat i v zimních měsících, nejideálnějším řešením je zakrytí bazénu. Střecha, kterou umístíte nad bazén, mu poskytne jakousi termoochranu, takže voda vydrží ohřátá mnohem déle. Voda se snadněji ohřívá i díky prosklenému bazénovému zastřešení. Sluneční paprsky vytváří vlastně skleníkový jev, takže voda bude po celý rok výrazně teplejší, než v bazénech bez zastřešení.

zakryti bazenuNejen, že voda bude teplejší, ale bazén můžete využívat i v počasí, které koupání venku tak úplně nepřeje. Samozřejmě zastřešení také chrání vodu před nečistotami, tím pádem nebudete muset čištění věnovat tolik času a peníze navíc za údržbové prostředky. V neposlední řadě je zastřešení praktické i z bezpečnostního hlediska. A to sice ochrání malé děti, či domácí zvířata před nechtěným pádem do vody.

Zastřešení si vybíráte podle svého gusta. Na výběr je mnoho druhů, takže se nemusíte obávat, že bude na vaší zahradě vypadat nepatřičně. Naopak, většina zastřešení je z hlediska designu i technologií velmi povedená.

Kde pořídit takové zastřešení, které bude spolehlivé, kvalitní, vkusné a za skvělou cenu? Tak třeba firma TERMOBAZENY s.r.o.. Společnost TERMOBAZENY s.r.o. je společnost zabývající se technologií zakrytí bazénu. Jedná se o předního výrobce bezpečnostního zakrytí bazénu a distributora těchto produktů. V jejich sortimentu narazíte hned na několik typů zakrytí. Jedním z nich je právě bazénové zastřešení.

Co se tohoto odvětví týče, setkáte se zde hned s několika základními modely. Tím nejzákladnějším modelem je PRACTIC. Dále narazíte i na modely HORIZONT, DREAM, HARMONY, STAR, ROCK či kombinované modely. Díky rozvinutosti, kvalifikaci a odbornosti společnosti není problém nechat si vyrobit zastřešení přímo na míru. V základní nabídce však najdete i různé atypické modely.

Samozřejmě u každého modelu můžete vybírat z různých barev, materiálů a celkového provedení. Pokud se s firmou přímo spojíte, po domluvě není problém takřka nic. Tak rychle vybírejte, ať stihnete váš bazén zastřešit před příchodem zimy.

Můžete ale zvolit i jiný způsob zakrytí bazénu. Například celoroční bezpečnostní plachty, automatické plachty, terasové či lamelové zakrytí bazénu, nebo letní bublinkovou plachtu.

23 Srp 2013 Jaké je nejlepší pánské spodní prádlo na spaní?

V dnešním článku se budeme věnovat tématu pánského spodního prádla na spaní. Pokud se vám opravdu nelíbí to, v čem váš partner tráví noci, nepřestávejte číst a po skončení tohoto článku mu určitě rychle půjdete objednat nějaké pěkné prádlo, ve kterém se bude jistě i pohodlně spát. A že nevíte, kde něco takového sehnat? Podívejte se na stránku spodni-pradlo.emanuela.cz.

panske-pyzamo-dlouheNaleznete zde opravdu širokou nabídku pánských pyžam, která jsou nejen hezká na pohled ale také velice kvalitní. Můžete zde najít mnoho různých střihů nebo také barevných kombinací. Můžete si být jisti tím, že všechna pánská pyžama jsou vyráběna z opravdu kvalitního materiálu a vašemu milému při spaní zajistí pocit vysokého komfortu. Pokud nechcete zrovna kupovat celou soupravu včetně kalhot a trička, zakupte jen pánské šortky na spaní. Můžete zde zakoupit šortky, které jsou jen zcela z bavlny, v pase jsou opatřeny gumou a šňůrkou na stahování. A navíc takové šortky klidně můžete nosit i přes den.

Pokud rádi spíte v nočních košilích, nalezete zde i variantu nočních košil pro pány. Pánské noční košile jsou na spaní velice pohodlné. Opět zde můžete vybírat z mnoha různých variant. Zakoupit můžete pánskou noční košili s krátkým nebo dlouhým rukávem nebo i s čepičkou. I když tomu třeba ani nebudete věřit, pánské noční košile jsou u mužů velice oblíbené a to hlavně díky tomu, jak vysoký komfort při spaní poskytují.

Zakoupit zde ale také můžete i pánské tílko, ve kterém se dá pohodlně strávit noc, ale je vhodné i na běžné denní nošení, takže záleží jen na vás, jakou variantu si vyberete. Tílka jsou opět vyráběna z velmi kvalitního materiálu a mezi nejvíce oblíbená tílka a trika patří značka Impetus. Pokud se obáváte, aby vám po koupeli nebyla zima, můžete si pořídit župan. Pánských županů zde naleznete velkou spoustu. Liší se materiálem nebo barvou. Vždy vám však poskytnou velký pocit pohodlí a skvěle vás zahřejí. Velice oblíbená je zde značka županů Vestis.

Ať už sháníte cokoliv, všeho je zde velká nabídka. Záleží jen na vás, jaký styl preferujete a co je vám nejvíce pohodlné. Nákupu zde nikdy nebudete litovat. Kvalitní pánské spodní prádlo můžete zakoupit v tomto e-shopu.

16 Srp 2013 Tapety Diamond design

tapety prirodniVybrat vhodnou barvu na stěny vašeho interiéru je někdy opravdu složité. Trendem dnešní doby jsou krásné tapety. Tapeta už rozhodně neplatí za nic nudného a ani fádního. V dnešním článku si představíme firmu Diamond design.

Tato značka vám nabízí opravdu široký výběr tapet. Naleznete zde opravdu vzácnou nabídku stínící techniky a tapet. U tapet této značky máte zajištěn skvělý design a opravdu vysokou kvalitu všech výrobků. V nabídce si přijde na své každý, naleznete zde běžné typy tapet ale také i nějaké výjimečné kousky.

Pojďme si nyní představit nějaké kategorie samostatně

prirodni_tapetyZa zmínku stojí určitě nabídka přírodních tapet. Tyto tapety jsou vyráběny z papirusu, tedy z ručně vyráběného papíru. Mohou být také ze sisalového vlákna, vlny nebo z hedvábí. Takto vyrobené tapety sice nepatří mezi ty nejodolnější a jejich stabilita je většinou zlepšována pomocí podlepení netkanou textilií. Na druhou stranu tato přírodní tapeta působí opravdu luxusním dojmem a navíc je z přírodního materiálu. Taková tapeta se rychle stane opravdu skvělým doplňkem interiéru a do takto vyzdobené místnosti se jistě budete rádi vracet.

Značka Diamond design má za sebou již velkou řadu zkušeností jednání i s velice náročnými zákazníky a také si již prošla řadou zakázek pro opravdu velké podniky. Všechny tyto zkušenosti byly samozřejmě velice prospěšné, protože pomohly vybudovat opravdu skvělý a schopný tým odborníků. Pokud se rozhodnete o tapety této značky, bude o vás vždy profesionálně postaráno a to ve všech ohledech. Samozřejmostí jsou profesionální servisní a údržbové služby, spolehlivý montážní tým a také 4 showroomy. Diamond design naleznete v Praze, Brně, Zlíně a ve Velké Bítešti.

28 Čvc 2013 Jste již zkušenými jezdci?

kamir prilbaanebo teprve s jízdou na koních teprve začínáte?

Je vlastně úplně jedno, jak na tom jsou vaše schopnosti. Důležité je, abyste vždy dbali na bezpečnou jízdu. Pokud opravdu hledáte kvalitní obchod, ve kterém budou rozumět vašim potřebám, zkuste navštívit velmi zajímavý obchod kamir.cz.

V tomto internetovém obchodě naleznete opravdu širokou a kvalitní nabídku jezdeckých potřeb. Nabídka těchto potřeb začíná na klasickém a bezpečnostním vybavením. Ačkoli se toto může zdát jako nudná klasika, věřte, že bezpečnost je vlastně to nejdůležitější.

Naleznete zde nabídku bezpečnostních vest, páteřáků ale také i helmy a reflexní prvky, které zviditelní nejen vás ale i vašeho koně. Pokud toužíte po nějakém kvalitním oblečení, které by vám vaši jízdu ještě více zpříjemnilo, podívejte se na nabídku jezdeckých trik, podkolenek, rukavic, mikin, sak, vest. Naleznete zde i řadu zajímavých doplňků, které vám jízdu nejen zpříjemní, ale zároveň vás také odliší od ostatních jezdců. V nabídce těchto doplňků můžete nalézt například různé pásky nebo čepice. Samozřejmé je, že všechny tyto potřeby pro jezdce splňují standart evropské normy. Ale, co už tak obvyklé nebývá je fakt, že všechno zboží je testováno opravdovými jezdci ve stájích JK Borová. Nemusíte mít ani strach z dlouhých dodacích lhůt. Většina nabízeného zboží je skladem, takže dodací lhůty jsou opravdu minimální.

Pokud nemáte velké zkušenosti s nakupováním těchto nezbytných jezdeckých potřeb, nebojte se zeptat zkušených prodejců. Ti vám zaručeně neporadí špatně a budou se snažit vyhovět vaším potřebám. Pokud si neradi necháváte posílat zboží poštou, můžete si zboží vyzvednout celkem na 9 pobočkách, které byly zřízeny pro co nejkvalitnější služby zákazníkům. Na závěr snad už zbývá jen říci fakt, že obchod nabízí velmi kvalitní zboží, které je navíc otestováno jeho jezdeckým týmem.

24 Čvc 2013 Kde zakoupit to nejlepší červené víno?

Přemýšlíte o ideálním dárku, ale nic vás nenapadá? Zkuste vašeho blízkého obdarovat kvalitním červeným vínem. Že ale nevíte, kde takové kvalitní víno koupit? Zkuste navštívit stránku perfekt-vino.cz. Na této stránce naleznete veliký výběr ze všech možných kvalitních vín.

Naleznete zde velkou nabídku vín z České republiky ale i z různých míst v zahraničí

cervene vinoNapříklad si zde můžete zakoupit červené víno z Moravy. Toto víno zde má svou tradici a je to snad nejdéle pěstovaná odrůda v obci. Tyto hrozny pocházejí z lokality Haňby. Tato lokalita je plná odrůdově vyzrálých vín s aromatem, které velmi připomíná višňovou pecku v kombinaci s ostružinou a zelenými paprikami. E-shop také nabízí kvalitní červené italské víno Bennati. Toto víno pochází z italské oblasti Lago di Garda. Toto víno má středně intenzivní barvu spolu s vůní červeného ovoce. Naleznete zde také červené španělské víno Roqueta tempranillo. Toto víno je oceněné stříbrnou medailí –„Best tempranillos“ Köln 2006.

Naleznete zde také sady vín, které jsou za zvýhodněnou cenu. Pokud si nejste jisti, které víno by bylo to nejvhodnější, můžete to jednoduše vyřešit. Můžete zde totiž zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč. Pokud se na těchto stránkách zaregistrujete, můžete také využívat slevový program. Za každý nákup vám budou připsány body ve výši 10% z celkové ceny nákupu.

E-shop perfekt víno se zabývá dovozem prodejem vína. Na tomto e-shopu, který byl spuštěn, v roce 2008 si můžete zakoupit vína moravská ale i z Francie, Itálie, Španělska. Nabídka vín se zde neustále rozšiřuje o další zajímavé značky, které vás zajisté zaujmou.