Archiv rubriky ◊ Soutěže ◊

27 Čvc 2013 Výherci soutěže
 |  Rubrika: Soutěže  | Zanechte komentář

kniha stevieGratulujeme třem vybraným soutěžícím, kteří správně odpověděli, že kniha Stévie – přírodní sladidlo, má 240 stran. Knihu vydala Euromedia Group k.s., Ikar jako novinku pro rok 2013.

Výherci:

  • Veronika Zubová, Lysá nad Labem
  • Blanka Punkertová, Tanvald
  • Jindra Dvořáková, Bernartice
11 Čvc 2013 Stévie – přírodní sladidlo
 |  Rubrika: Soutěže, Zajímavosti, Zboží  | Štítky: ,  | 3 Komentářů

stevieStévia je blahodárná bylinka-teplomilná trvalka. Je řešením slazení nejen pro diabetiky, ale také pro obézní lidi, kteří už nemusí spoléhat na umělá sladidla (Aspartam- E951, Acesulfam K-E950, Sacharin-E954, Sukralosa-E955)

V podobě drcených sušených lístků, ale i tabletek už ji můžete zakoupit v obchodech se zdravou výživou. Není ale nic jednoduššího, než si ji vypěstovat-jako pokojovku, na balkóně nebo v létě na zahrádce. Sklízejí se listy i stonky. Ty se používají čerstvé, sušené i mražené.

Sladká stévie, sladké zelí, Stevia rebaudiana-to jsou názvy, se kterými se můžeme setkat. Sladká je tato bylinka díky komplexu látek (steviosid apod.), které jsou o více než 200% sladší než klasický cukr. Ostatně od roku 2011 má stévie i od Evropské Unie posvěceno, že může nahrazovat řepný cukr. To vše navíc bez kalorií. Navíc nemá vedlejší účinky a dodá důležité minerální látky a vitaminy k posílení imunitního systému.

Pokud se o stévii chcete dozvědět více, podívejte se na článek „Jak pěstovat sladkou stévii“ nebo si můžete zakoupit novinku pro měsíc červenec nakladatelství Euromedia Group k.s., Ikar-Stévie – přírodní sladidlo od autorky Barbary Simonsohnové.

kniha stevieV knize se dozvíte spoustu zajímavého o rostlině stévii, jejím pěstování doma,  proč je v Japonsku povolená už dlouho, o produktech se stévií. Můžete sami vyzkoušet řadu receptů a ověřit mnoho cenných rad.

Soutěžíme o 3 knihy Stévie – přírodní sladidlo

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí a kniha je vaše!

Soutěžní otázka: Kolik stran má kniha Stévie – přírodní sladidlo? Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@alida.cz, nejpozději do neděle 21. 7. 2013

29 Led 2013 Výherci soutěže o 3 knihy Magie není čarování
 |  Rubrika: Soutěže  | Štítky:  | Zanechte komentář

kniha magie neni carovaniGratulujeme třem vybraným soutěžícím, kteří správně odpověděli, že kniha Magie není čarování má 208 stran. Knihu vydala Euromedia Group k.s., Ikar jako novinku konce roku 2012.

Chcete pozitivně ovlivnit svůj život? A věříte, že k  tomu lze využít magii? Snadno se přesvědčíte, že to možné je. Autorka, civilním povoláním architektka, je dobře obeznámená se šamanskými praktikami a přináší řadu praktických rad, kterými prospějete sobě i svým blízkým. Dokážete využívat skrytou energii přírody a pozitivních sil, které dřímají v každém z nás. Stačí je jen probudit! Praktické návody, které výklad provázejí, dodávají pestrost této beztak již velmi čtivé knize.

Výherci:

  • Jan Cestr, Malé Žernoseky
  • Naděžda Křičenská,  Tábor
  • Pavla Pavlačková, Valašské Klobouky
09 Led 2013 Magie není čarování
 |  Rubrika: Soutěže  | Štítky: , ,  | Komentáře vypnuty

Magie je podle dostupných zdrojů dost nejasně vysvětlitelný pojem. I dnes se obracíme na lidové léčitele, bylinky a zaříkání. Mnoho lidí nedá dopustit na vodu osvícenou úplňkem, nejen zahrádkáři se orientují podle lunárního kalendáře. Pokud vám toto téma není cizí, určitě doporučujeme naprostou novinku, knihu spisovatelky Evy Ulmer-Janes. Knihu vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub.

Eva Ulmer-Janes

Eva je německá inženýrka-architektka, která svůj talent uplatňuje rovněž jako kostýmní výtvarnice (například pro německý TV seriál Komisař Rex). Věnovala se psychoanalýze, pak studovala u šamanů v Peru, Nepálu, Brazílii, Tibetu a na Havaji. Fascinuje ji možnost aplikovat jejich vědění v podmínkách evropských velkoměst. Už pětadvacet let úspěšně působí v oboru a je autorkou několika velmi úspěšných knížek.

Hrajte s námi o 3 knihy Magie není čarování

kniha magie neni carovaniChcete pozitivně ovlivnit svůj život? A věříte, že k  tomu lze využít magii? Snadno se přesvědčíte, že to možné je. Autorka, civilním povoláním architektka, je dobře obeznámená se šamanskými praktikami a přináší řadu praktických rad, kterými prospějete sobě i svým blízkým. Dokážete využívat skrytou energii přírody a pozitivních sil, které dřímají v každém z nás. Stačí je jen probudit! Praktické návody, které výklad provázejí, dodávají pestrost této beztak již velmi čtivé knize.

Také vás tato kniha zaujala? Tak o ni soutěžte s námi! Tři vybraní soutěžící od nás zdarma obdrží právě zmiňovanou knihu v hodnotě 250 Kč.

Soutěžní otázka: Kolik stran má kniha Magie není čarování?

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@alida.cz, nejpozději do neděle 27. 01. 2013. K odpovědím nevyužívejte komentáře!

17 Pro 2012 Výherci soutěže o 3 knihy Aranžování květin
 |  Rubrika: Soutěže  | Štítky:  | Zanechte komentář

Gratulujeme třem vybraným soutěžícím, kteří správně odpověděli, že kniha Aranžování květin má 256 stran.kniha aranzovani

V knize se naučíte používat aranžérskou hmotu, vázat kytice do ruky a vytvořit korsáž na svatbu a podobně. Najděte způsoby, jak co nejdéle udržet květiny čerstvé, voňavé a krásné. Knihu vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Výherci:

  • Monika Rothová, Voděrady
  • Miluše Šafránková, Hodonín
  • Miluše Kyptová, Praha 6
05 Pro 2012 Soutěž o 3 knihy Aranžování květin
 |  Rubrika: Soutěže  | Štítky: ,  | Komentáře vypnuty

kniha aranzovaniVánoce se nezadržitelně blíží, atak vás možná potěší možnost výhry jedné ze tří publikací Aranžování květin (autoři: Mark Welford, Stephen Wicks). Jde o knihu jednoduchých aranžmá z květin dostupných po celý rok, ať je koupíte v květinářství, nebo uříznete na své zahrádce, je inspirací. Zkuste, které barvy nejlépe ladí tón v tónu nebo jsou v kontrastu, pohrajte si s tvarem květin a vyberte správnou vázu z čirého skla, kovový kbelík, dřevěný box, starou přepravku od vína či šperkovnici. Naučte se používat aranžérskou hmotu, vázat kytice do ruky a vytvořit korsáž na svatbu. Najděte způsoby, jak co nejdéle udržet květiny čerstvé, voňavé a krásné. Knihu vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Soutěžní otázka:

Kolik stran má kniha Aranžování květin? Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz, a to nejpozději do neděle 16. 12. 2012

02 Říj 2012 Soutěž o tři romány „Jedenáct“
 |  Rubrika: Služby, Soutěže, Zajímavosti  | Štítky: , ,  | Komentáře vypnuty

jedenactJedenáct (JEDEN OKAMŽIK – JEDENÁCT ŽIVOTŮ – BEZPOČET DŮSLEDKŮ) je citlivý pohled do lidské duše prodchnutý jemným humorem. Vypráví o životních paradoxech, o důsledcích našich činů, o ztrátách a nálezech a v neposlední řadě i o lásce. Kniha popisuje hlavního hrdinu, Chrise Cotswolda, který utíká z Austrálie před svou minulostí a je poněkud uzavřený. Pokud vás zajímá jeho příběh, který končí tím, že Chris vychází ze své ulity, soutěžte s námi o 3 publikace Jedenáct nebo objednávejte na bux.cz. Knihu vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub, autorem je britský spisovatel Mark Watson.

Soutěžní otázka:

Kolik stran má kniha Jedenáct? Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz, a to nejpozději do pátku, 12. 10. 2012.

27 Zář 2012 Výherci soutěže o 3 knihy Feng-šuej pro dům-Exteriér
 |  Rubrika: Bydlení, Soutěže  | Štítky:  | Zanechte komentář

feng suej pro dumGratulujeme třem vybraným soutěžícím, kteří správně odpověděli, že kniha Feng-šuej pro dům-Exteriér má 274 stran. Mimořádně zdařilá kniha je doplněna řadou ilustrací, plánků a fotografií. Autorem knihy je vynikající mistr feng-šuej Joey Yap. Knihu vydala Euromedia Group k.s., Ikar

Výherci:
Dana Fantová, Popice
Lenka Tajmrová, Hradec Králové
Josef Háděl, Otrokovice

11 Zář 2012 Soutěž o 3x knihu Feng-šuej pro dům-Exteriér
 |  Rubrika: Soutěže  | Štítky:  | Komentáře vypnuty

Joey Yap

Proslulý mistr Joey Yap založil akademii čínských metafyzických nauk Mastery Academy of Chinese Metaphysics s celosvětovou působností a ve společnosti Yap Global Consulting působí jako hlavní poradce v otázkách feng-šuej a čínské astrologie. Je autorem více než 75 knih, pětadvaceti vynikajících příruček, desítek článků, které jsou dokonce volně dostupné na Internetu a podobně. Jeho semináři prošlo na tisíce lidí a všechny poznamenal. V dnešní době krom psaní a přednášení pracuje pro velké nadnárodní společnosti, jako je HSBC, Microsoft, Samsung, IBM, Havlet Packard, Citibank, Volvo, AXA a mnoho dalších.

Feng-šuej pro dům

feng suej pro dumZe všech publikací je u nás pravděpodobně nejproslulejší kniha Feng-šuej pro dům. Interiér a naprostá novinka, která vychází v nejbližších dnech, ale vy o ni můžete hrát již nyní-Feng-šuej pro dům. Exteriér. Joey Yap, vynikající mistr feng-šuej shrnul své zkušenosti a znalosti; díky jeho osvědčeným radám si snadno dokážete vybrat či upravit vhodnou nemovitost a prakticky posoudit podstatné prvky v domě, na pozemku i v širším okolí. Sami poznáte, zda jste obklopeni příznivou energií. Stačí poznat správný postup a dobře se dívat. Mimořádně zdařilá kniha je doplněna řadou ilustrací, plánků a fotografií.

Soutěžní otázka

A my se vás ptáme, kolik stran má kniha Feng-šuej pro dům. Exteriér jejíž autorem je Joey Yap?

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz nejpozději do soboty 22.9.2012. Tři vybraní soutěžící získají již zmíněnou novinku.