Archiv rubriky ◊ PR články ◊

17 Lis 2014 Domovní čistírny odpadních vod, na které se můžete spolehnout
 |  Rubrika: PR články  | Štítky:  | Zanechte komentář

Každá domácnost produkuje mnoho znečištěné vody, ať se jedná o vodu při mytí nádobí, splachování toalety nebo vodu, kterou využíváme při každodenní hygieně. Odhaduje se, že každý člověk za den takto spotřebuje asi 150 litrů, což není málo. Ne každý dům je ale napojen na kanalizaci, což se dříve řešilo vlastním septikem. Dnes je zde ještě další možnost a to pořízení vlastní, domovní čistírny odpadních vod.

Princip těchto čističek, je stejný, jako u velkých čistíren odpadních vod, které čistí obrovské masy vody každý den. Jako první proces zde probíhá odstranění hrubých nečistot a dále pokračuje biologické čištění, které probíhá díky mikroorganismům. Mikroorganismy rozkládají v aktivační nádrži nebezpečné látky a díky tomu vzniká zdravotně nezávadná voda. Jako takový třetí pomyslný krok je oddělení samotné vody od kalu, který se usazuje a jenž se musí asi dvakrát do roka vyvézt. Jestliže se ale po rozboru kalu zjistí, že neobsahuje nebezpečné látky jako fosfáty nebo chlor, může se také využít k hnojení zahrady.

Společnost, která nabízí kvalitní čističky odpadních vod nejen do domácností, ale také do podniků, hotelů či kempů je Gonap. Na webu firmy naleznete v sortimentu mnoho různých typů čistíren. Čističky odpadních vod mohou být umístěny nejen v zemi, ale tato firma také nabízí čistírny v nadzemním provedení, kdy je nádrž umístěna uvnitř budovy, aby bylo zajištěno dostatečné teplo pro život mikroorganismů.

Výběr správné čistírny odpadních vod záleží hlavně na její velikosti. Tento parametr se odvíjí od počtu lidí, kteří obývají dům a tedy od počtu litrů vyprodukované odpadní vody. V základu se dělí na čistírny domácí a komunální, jejichž bližší parametry naleznete na webu společnosti Gonap.

Firma Gonap také spolupracuje i s dalšími společnostmi, díky čemuž dochází stále k inovacím a získávání nových informací v této oblasti. Firma má také samozřejmě certifikát dle systému kvality ISO 9001:2000.

14 Bře 2014 Kam se starým katalyzátorem?
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Katalyzátor je součástí každého automobilu, protože pomáhá snižovat množství škodlivých látek při spalování pohonných hmot. Z toho důvodu je jeho přítomnost v jakémkoliv dopravním prostředku nepostradatelná. Samozřejmě se ale může stát, že přestane katalyzátor fungovat a je třeba jej vyměnit za nový. Ale co pak se starým, nefunkčním katalyzátorem? Skladovat ho v garáži nebo na půdě opravdu nemá cenu a proto vám poradíme, kam se obrátit.

vykup-katalyzatoruFirma KOLTOM funguje již od roku 2006 a od té doby se zabývá výkupem barevných kovů a kovového odpadu. Před pár lety se ale také začala zabývat výkupem katalyzátorů, protože obsahují vrstvu rhodia, platiny nebo paladia, dostanete za ně i slušný finanční obnos.

Máte dvě možnosti jak se katalyzátoru zbavit. Tou první je, že si jej sami odvezete do sběrny v Havířově nebo v Chotěbuzi, ale pokud máte v zásobě více kusů starých katalyzátorů, je tu i možnost druhá. Pracovníci ze společnosti KOLTOM si po předchozí domluvě pro katalyzátory přijedou až k vám domů, kde se dočkáte ocenění i vyplacení peněz v hotovosti. Vše bez zbytečného cestování a to i mimo Moravskoslezský kraj.

Co se s vykoupenými katalyzátory děje dál? Firma KOLTOM je samozřejmě předá dál do ekologické likvidace. Takže na starém katalyzátoru nejen vyděláte, ale také můžete mít čisté svědomí, že byl zlikvidován v souladu s životním prostředím.

Kolik peněz za katalyzátor můžete získat? Tato otázka jistě napadne každého, avšak nelze jednoznačně odpovědět, protože cena se mění s množstvím drahého kovu obsaženého v konkrétním katalyzátoru. Většinou se ale částka pohybuje od 300 Kč až do několika tisíc.

U této společnosti se můžete spolehnout na vstřícný přístup, rychlé jednání a spolehlivé poradenství. Pokud tedy objevíte při jarním úklidu garáže starý katalyzátor, již budete vědět, kam se obrátit.

13 Bře 2014 Profesionální zubní praxe v Praze

Zuby jsou vizitkou našeho celkového vzhledu. Krásné, bílé a udržované zuby zkrátka udělají dojem na každého. Jistě si na druhých všímáte, že když mají udržovaný a zdravý chrup, vypadají o poznání lépe a tak nějak udržovaněji.

mazurNe každý se však s dokonalým chrupem narodí. A i ten, co toto štěstí má, se o zuby musí pravidelně starat. Pravidelné čištění dvakrát denně je jen nezbytným základem. Spousta lidí se domnívá, že stačí zuby vyčistit klasickým kartáčkem. Ano, to je samozřejmě potřeba, ale aby vaše zuby byly co nejdůkladněji vyčištěné je potřeba používat i mezizubní kartáček či zubní niť. Aby byl celý proces čištění kompletní, měli byste po každém čištění zubů použít ještě ústní vodu.

A samozřejmě nesmíme zapomínat ani na odborníky přes lidský chrup – tedy zubaře. Najít kvalitního zubaře může být v dnešní době celkem problém. Pokud totiž budete vhodného lékaře vyhledávat pod slovy zubař Praha, najdete nesčetně mnoho zubařů, avšak velmi rozdílné kvality. Buď mají naplněnou kapacitu, nebo vám nemusí vyhovovat. Bydlíte-li v okolí Prahy, zkuste navštívit praxi zubní lékař Praha – Mazur & Pšeničný. Pracují zde hned 3 výborní zubaři, kteří se o váš chrup kompletně postarají.

Profesionální, ale přesto lidský přístup vás jistě mile překvapí a ordinaci budete napříště navštěvovat úplně beze strachu. Po důkladné prohlídce s vámi zubař zkonzultuje případné problémy a navrhne vhodné řešení. Aby se předcházelo vážnějším problémům, doporučuje se návštěva zubní ordinace dvakrát do roka. A to platí jak pro děti, tak dospělé.

Na klinice se každý z lékařů specializuje na něco jiného. Dokážou vám pomoct opravdu s jakýmkoliv problémem. Od klasického spravování zubů, přes zubní implantáty, ošetření zubních kořenů, až po celkovou zubní chirurgii či léčbu jakéhokoliv jiného problému. Vše samozřejmě za použití nejmodernějších technologií. V nabídce praxe najdete i oddělení zubní hygieny. Takže opravdu kompletní péče o vaše zuby, pod jednou střechou.

07 Bře 2014 Ve všech oblastech práva vám pomůže Grubner Legal
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Pomoc od specialistů přes právní záležitosti potřebují podnikatelé, ale velmi často i soukromé osoby. Pokud jste se v takové situaci právě ocitli a nevíte na kterou advokátní kancelář se obrátit, řešením pro vás mohou být kvalifikovaní právníci z advokátní kanceláře Grubner Legal.

grubner legalGrubner Legal funguje již od roku 1994 a od té doby poskytuje svým zákazníkům mnoho kvalitních služeb ve všech oblastech práva nejen u nás v České republice, ale také i v zahraničí. Ať jste soukromá osoba nebo podnikatel, vlastník firmy, vždy vám tým z této advokátní kanceláře se sídlem v Praze ochotně pomůže.

Pro soukromou osobu je dědické právo častým důvodem, kdy vyhledává pomoc u advokátní kanceláře. Grubner Legal vám pomůže se sepsáním závěti, dohody mezi dědici, ale i se samotným dědickým řízením. Jelikož se v tomto případě jedná o velmi osobní záležitost, je samozřejmostí, že se ke klientům přistupuje s maximální diskrétností. Kromě práva dědického můžete využít služeb této advokátní kanceláře i v oblasti práva rodinného, správy majetku, právně-daňového poradenství, správního a trestní práva a také odpovědnosti za škodu.

Oblast práva, které se Grubner Legal věnuje nejvíce je obchodní právo. Klienti nejen z České republiky, ale jak již bylo zmíněno, i ze zahraničí velmi často využívají služeb v oblasti obchodního práva a práva obchodních společností. Zde advokátní kancelář nabízí poradenství ve všech oborech podnikání, vždy vás bude informovat o změnách, protože stále sleduje aktuální právní vývoj. To vše zajistí, aby vaše podnikání mělo klidný chod, a vy jste se nepotýkali s žádnými problémy.

Mimo jiné by podnikatele mohlo zajímat i právo finanční, pojišťovací nebo například právo pracovní, kterým se odborníci z Grubner Legal také zabývají.

26 Úno 2014 Motocykly KTM, tradice a kvalita
 |  Rubrika: PR články  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

ktm adventureMilujete dobrodružství, rychlou jízdu a projížďky přírodou i městem? Je vaším snem motorka? Na nic nečekejte a pořiďte si svého miláčka právě teď.

KTM Autonova Brno se zabývá servisem a prodejem motocyklů, náhradních dílů a doplňků. Na stránkách firmy se dozvíte veškeré informace. A pokud by vám nestačily, nebojte se firmu kontaktovat, ať už emailem nebo telefonicky. Přesvědčíte se tak o velmi zajímavých akčních cenách. Jistě budete mile překvapeni. Pokud to máte kousek do Brna, vydejte se přímo do prodejny. Otevřeno mají od pondělí do pátku od 9.00 do 17.00.

Na webu si můžete přehledně prohlédnout ceník nabízených motocyklů. Vybrat si můžete z osmi kategorií. Minicycles, Motocross, Enduro, Hard Enduro, Supermoto, ATV, Duke, Adventure a Superbike. U každého modelu se dozvíte typ motoru, obsah a hmotnost.

KTM nabízí nepřeberné množství doplňků, které ke své motorce potřebujete. Kvalita, trvanlivost a design jsou parametry, které si s koupí doplňků pořídíte. Určitě nebudete litovat. Pokud sháníte stylové oblečení, jste na pravém místě. Vybrat si můžete od čepic, hodinek, brýlí, spodního prádla, batohů, lahví, až klasicky po trika, mikiny, kalhoty a další. V nabídce jsou dále samozřejmě kombinézy, chrániče, helmy. Prostě vše co správný motorkář potřebuje a chce být vidět. Určitě zde najdete i originální dárky pro své motorkářské kamarády nebo si udělejte radost sami.

Pokud váš dvoukolový miláček potřebuje údržbu či opravu, máte se na koho obrátit. Cena servisních prací stojí 400kč na hodinu. Veškeré práce jsou prováděny na moderním pracovišti vybaveném originálním nářadím a diagnostikou KTM. Odborníci na slovo vzaté jsou samozřejmostí.

Upřednostňujete kvalitu, bezpečnost, styl, originalitu a výhodnou cenu? Tak právě pro vás jsou motocykly, doplňky a oblečení KTM.

18 Úno 2014 Piercing-originální moderní ozdoba
 |  Rubrika: Obchody, PR články  | Štítky:  | Zanechte komentář

piercing maniaDnešní rychlé sdělení bude na téma piercing. Jedná se totiž o stále moderní doplněk vizáže. Kdo se chce trochu odlišit a ozdobit nějakou část těla, nejen ucho, má možnost vybrat piercing do pupíku. Výjimkou samozřejmě není ani piercing do jazyka, který provokuje a to se právě mladým líbí. Zkuste e-shop piercingmania.cz, který má nový design a najdete zde desítky druhů piercingů a některé i se slevou až 50%.

16 Úno 2014 Dovolená v Karibiku na dosah
 |  Rubrika: Dovolená, PR články  | Štítky:  | Zanechte komentář

Hřejivé paprsky, tropické teploty, šumějící moře, exotické pokrmy, neznámé vůně, přívětiví lidé, poznávání nových míst, ale také odpočinek, relax nebo bronzové opálení. To vše a mnohem víc můžete zažít v ráji na zemi. A kde že to je? No přeci v Karibiku.

Zažít exotickou dovolenou nemusí jen milionář

dominikanska repStačí vědět, na koho se obrátit. Portál airstop.cz se specializuje na německé cestovní kanceláře, levné letenky a last minute. Během devítileté praxe v oboru firma ví, jak cestovat levně. Svým zákazníkům nabízí největší databázi německých a rakouských cestovních kanceláří. Vy tak můžete snadno porovnávat a vybrat si dovolenou, která bude šita na míru právě vám. Dále máte jistotu, že cena bude odpovídat ceně cestovní kanceláře.

Skvělým tipem na dovolenou je Kuba.  Tento ostrovní stát je skutečně osobité místo. Výlety jsou jako stvořené pro turisty, kteří milují památky, dochované ze španělského období, ale i kouzelnou přírodu a úžasnými plážemi. I Kubánci na vás jistě udělají dojem. Jejich pohostinnost a temperamentnost vás osloví. Pokud jste milovníci potápění, tak je pro vás Kuba jako stvořená. Blankytně průhledné moře a na 4000 korálových ostrůvků dělají z tohoto místa ráj pro potápěče. Hlavní město Havana je na seznamu světových památek UNESCO.

Dalším úžasným místem v Karibiku je Dominikánská republika. V této zemi vám bude zajištěn zdarma český delegát. Svou vysněnou dovolenou můžete zažít právě tady. Slunečné pláže s bílým jemným pískem, všudypřítomné palmy a v horských oblastech deštné pralesy. Zdejší příroda vás skutečně ohromí. I milovníci památek si zde přijdou na své. Lidová architektura a historie si vás získá. Díky německým kancelářím vychází tato dovolená skutečně levně.

Pokud stále nemáte vybráno, oslovit by vás mohlo Mexiko. Mnoho turistů toto místo láká díky historickým pozůstatkům indiánských civilizací Aztéků a Mayů. Právě zde se kříží hned několik kultur a to indiánská, evropská a americká.  Asi každý návštěvník je okouzlen nádechem dob minulých v podobě legend a prastarých mýtů. Můžete například zamířit na pláž, kde budete úplně sami. Mexiko si musí zamilovat snad každý.

Že už máte vybráno? Stačí si už jen vybrat konkrétní destinaci a můžete jet!

09 Úno 2014 Značkový použitý nábytek

Potřebujete vybavit kancelářské prostory, ale nemáte peníze nazbyt? Tak právě pro vás je tato nabídka. Zkuste si vybrat v bazaru nábytku.

officeoutlet nabytekOd roku 2010 se společnost Officeoutlet zabývá vybavováním kanceláří použitým nábytkem. Tým firmy se skládá z profesionálů, kteří oboru skutečně rozumí. Bezplatně vám pomůžou zařídit interiér podle vašich představ nábytkem z firemních skladů. Filosofií jejich práce je, aby se výsledný efekt použitého nábytku rovnal tomu novému.

Zákazník má na výběr ze sestav, ale i jednotlivých kusů jako jsou kancelářské, manažerské, konferenční stoly, úložné systémy, recepce, paravány, zástěny, kancelářské, konferenční, jídelní židle a mnoho dalšího. Překvapí vás, jak dobře může vypadat použitý nábytek.

Výkup se týká pouze větších kancelářských celků značkového nábytku. Při výkupu je brán zřetel na míru opotřebovanosti, kvalitu a stáří nábytku. O dopravu se starat nemusíte. A jaké služby Officeoutlet dále nabízí? Návrh interiéru ve 2D nebo 3D provedení, dopravu po celé ČR, možnost montáže nábytku nebo také zapůjčení nábytku, krátkodobě i dlouhodobě, kdy firma zajistí montáž i dopravu.

Sklad o velikosti 2000 m² se nachází v Jesenicích u Prahy ve zděné budově, kde nábytek netrpí vlhkem. Prostředí je suché a splňuje veškeré parametry pro skladování nábytku. Můžete si prohlédnout i show room, kde je vystaven složený nábytek jako v kancelářích.

Na stránkách společnosti se dozvíte veškeré informace včetně kontaktů. Dále si můžete prohlédnout výsledné proměny interiérů firem a vytvořit si tak představu, jakou práci firma odvádí. Uvidíte, jak skvěle se může bazarový nábytek vyjímat v prostoru. Nákup v bazaru vás bude stát zlomek ceny z jinak dražšího kvalitního nábytku.

30 Led 2014 Objevte kouzlo nábytku z masivního ořechu
 |  Rubrika: Bydlení, PR články  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

nabytek z orechuK použití přírodních materiálů se přiklání stále více odborníků i laiků. Výhody dřeva v interiéru jsou nesporné, stabilita, krásná vůně, zdravotní nezávadnost, elegance a styl. Proto najdeme nábytek z masivu nejenom v klasicky, ale i v moderně zařízených interiérech, v ložnicích, obývacích pokojích, dětských pokojích, ale i koupelnách a na terasách. Nábytek z masivu je zkrátka nadčasový a z módy hned tak nevyjde.

Není nutné volit veškerý nábytek v místnosti z masivu. I jeden krásný solitér zútulní váš domov. Takovou dominantou místnosti mohou být například šatní skříně. Aby šatní skříň nepůsobila příliš robustně, můžete zvolit variantu s prosklenými nebo zesvětlenými dvířky.

Pokud sháníte kvalitní nábytek s osobitým designem, podívejte se na širokou nabídku obchodu Nábytek z ořechu, kde najdete postele, stoly či komody z masivu a další celodřevěný nábytek z ořechového dřeva.

A proč zvolit právě nábytek z ořechového dřeva?

Ořech vyniká nejenom krásnou barvou a strukturou dřeva, ale i velkou tvrdostí a odolností. Je tak mnohem méně náchylný k poškrábání a jinému mechanickému poškození než třeba běžně používané dřevo smrkové nebo borovicové. Velmi oblíbené jsou postele z masivního dřeva, které díky bytelné konstrukci snadno udrží jakoukoliv tělesnou váhu.

Sortiment je velmi rozmanitý, ale veškerý nábytek je vyroben z prvotřídního výběrového dřeva, a vyznačuje se dlouhou životností a spolehlivostí. Jeho vysokou kvalitu udává i dokonalé řemeslné zpracování. Nejedná se o žádnou stavebnici, kdy vám je místo kusu nábytku dodán set prken, hranolů a spojovacího materiálu, ale o nábytek vyráběný na zakázku, proslulou italskou kvalitu a preciznost.

22 Led 2014 Egypt, destinace pro pohodovou dovolenou
 |  Rubrika: PR články, Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

Pravá zima snad konečně nastala a tím příjemnější je, přemýšlet v teple domova nad letošní dovolenou. Pokud chcete dovolenou zarezervovat jako first minute, máte nejvyšší čas.

Proč Egypt?

egypt new travelCo láká turisty do Egypta? Ač vás to možná překvapí, pyramidy hlavním lákadlem, které nabízejí zájezdy do Egypta, nejsou. Mnoho lidí nedá na dovolenou v Egyptě dopustit, a mnoho lidí také během své dovolené v této destinaci legentární pyramidy nevidělo. Důvod je prostý, většina lidí si po náročném roce chce o dovolené především odpočinout a vyměnit pracovní vytíženost za sladké nicnedělání. Výprava za pyramidami, je poměrně náročná, pokud jako výchozí bod vezmete některé z oblíbených letovisek, kterými jsou Hugrada, Sharm El Sheikh nebo Marsa Alam. Čím se naopak mohou tyto lokality pochlubit, jsou upravené pláže a neuvěřitelně krásné moře. Takže pokud vás láká potápění, je pro vás Egypt tou nejlepší volbou. Rudé moře poodhalí své kouzlo i těm, kteří si vystačí se šnorchlem. Málokde na světě najdeme takovou rozmanitost mořského života, jako právě tady. Egypt si vydobyl své postavení turistické velmoci také vysokým standardem služeb a nízkými cenami.

Cestujeme s NewTravel

Ať už chcete dovolenou v Egyptě strávit v klidu a pohodlí příjemného hotelového komplexu nebo chcete svou dovolenou oživit výlety třeba na světoznámé pyramidy v Gíze nebo Údolí králů v Luxoru, v bohaté nabídce cestovní agentury NewTravel najdete, co hledáte. Pokud jste časově flexibilní a sháníte dovolenou za výhodnou cenu, počkejte si na aktuální nabídku last minute zájezdů.

Dovolená v Egyptě většinou zahrnuje stravu formou all inclusive, protože je příjemné, alespoň několik dní v roce zapomenout na starosti spojené s nákupy a vařením. Kdykoliv během dne se tak můžete občerstvit podle chuti. V třicetistupňovém teple totiž může velmi brzy překvapit dehydratace organizmu. Z bohatého výběru jídel a nápojů si snadno vyberete, na co máte zrovna chuť. Ne každý chce zkoušet nové a exotické chutě, proto je standardem lepších hotelů i evropská kuchyně.

A co si zabalit?

Kromě pasu a fotoaparátu si vystačíte s běžnými věcmi, které si s sebou berete na dovolenou. Neměl by chybět dobrý opalovací prostředek, sluneční brýle a pokrývka hlavy, adaptér do egyptských zdířek, šátek, který využijete i pokud se vydáte na místa, kde je vhodné zahalit si ramena a samozřejmě lékárnička s léky, které užíváte a dále léky na bolest a průjem.