Archiv rubriky ◊ Modlitby a afirmace ◊

11 Úno 2013 Lorna Byrneová bude v Praze
 |  Rubrika: Modlitby a afirmace  | Štítky:  | Zanechte komentář

Tato velmi známá spisovatelka a mystička se narodila v roce 1955 v irském Dublinu. Její knihy jsou známé i českým čtenářům a zaujmou především mystickým námětem setkání s Anděly. Andělé údajně Lorně, která neměla příliš šťastné dětství, vždy ukazovali správnou cestu. Také zastává názor, že Andělé nás vždy a všude doprovází. Pokud se otevřeme jejich hlasu a přijmeme jejich existenci, budou nám pomáhat a povedou nás na cestě životem. V jejích knihách se dozvíte také mnohé o svém vlastním Andělu strážném a o způsobu, jakým s námi komunikuje. Její knihy jsou mezi čtenáři po celém světě velice oblíbené. Přinášejí jim posílení a velikou naději.

„Právě v tuto chvíli, kdy sedíte a čtete tyto řádky – a nesejde na tom, jestli tomu věříte nebo ne – máte vedle sebe anděla.“

POZOR! Právě letos máte jedinečnou šanci se s Lornou Byrneovou setkat osobně. Na programu irské spisovatelky Lorny Byrneové, která pravděpodobně přiletí v pondělí 8. dubna do Prahy, se pracuje. Nicméně v tuto chvíli lze snad závazně potvrdit 2 autogramiády:

  • v pondělí 8. dubna 2013 v 17 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské nám. 41, Praha 1
  • ve středu 10. dubna 2013 v 16 hodin v KNIHY DOBROVSKÝ, Joštova 6, Brno

Knihy:

kniha andelske poselstvi nadejeAndělé v mých vlasech (2010)

Schody do nebe (2012)

Andělské poselství naděje (novinka pro rok 2013)

Ve svém nejnovějším díle Andělské poselství naděje se autorka jednoduchou formou obrací přímo ke čtenářům s výzvami a doporučeními, jak mohou oslovit anděly s prosbou o pomoc. Přitom poukazuje na nezastupitelnou úlohu správné výchovy dětí a vysvětluje například i to, jak můžeme v sobě probudit léčitelské schopnosti. Zdůrazňuje velkou sílu nejen modlitby a lásky, ale především naděje. Tu spatřuje v mladých lidech, u nichž rozpoznává touhu po spirituálním růstu, a právě v tom vidí možnost pro lepší budoucnost celého lidstva.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

Pozdravení od Lorny Byrne (přeloženo)

Na dubnovou návštěvu České republiky se velmi těším.

Vím, že jste prožili těžké časy. Andělé mi sdělili, že byste měli všichni kráčet s hlavou hrdě vztyčenou a být pyšní na to, jak daleko jste došli. Bylo mi řečeno, že jako národ hluboce věříte v Boha i jeho anděly a vaše spiritualita rychle vzrůstá.

Jsem si jistá, že při své návštěvě uvidím působení Anděla naděje. Mějte prosím na paměti, že Anděl naděje je tu pro vás. Musíte si uchovat v srdci naději, ať už se v životě děje cokoliv. Líbí se mi, že se České republice říká „srdce Evropy“. Toto pojmenování vystihuje mnohé z kladných vlastností, které jak jsem slyšela, jsou pro Čechy příznačné.

Těším se na setkání s vámi, na anděly, kteří vás doprovázejí i na to, že uvidím něco málo z vaší překrásné země.

S požehnáním

Lorna

20 Kvě 2012 Zpovědnice-vypovídej se

Portál PeopleLovePeople.cz zná snad každý. Najdete zde velkou spoustu citátů, lidových mouder, ale také odpočinkových vtipů. Přečíst si můžete básničky či povídky vašich vrstevníků a už je na vás, zda se chcete pobavit nebo si přečíst nějaký pochmurný příběh ze života. Do mnoha sekcí tohoto inovativního webu, který si nachází stále více příznivců také na Facebooku, můžete přidávat vlastní příspěvky. Výjimkou není ani zpovědnice. Tato sekce se velmi rychle rozvíjí a dnes a denně do ní píšete vlastní příspěvky.

zpovednice

Občas totiž není jednoduché svěřit se druhé osobě, a přesto ze sebe ať už negativní, nebo pozitivní zážitek potřebujeme dostat. Do zpovědnice může napsat naprosto kdokoliv, kdo má partnerské problémy, nevyřešenou lásku nebo problémy s rodiči. Ty totiž své ratolesti v určitém věku jakoby zcela přestali chápat. Problém je ale oboustranný. Teenageři také nechápou věčné příkazy a zákazy. O tom všem se můžete rozepsat a podělit se tak o zážitky a zkušenosti s ostatními. Ti také mohou tvůj článek hodnotit, což je super zpětná vazba pro každého pisatele. Ostatně zpovědnici si vyžádali pravidelní čtenáři a všichni, kteří na portál přispívali ještě mnohem dříve, než byla zpovědnice spuštěna.

07 Lis 2011 Velmi těžce snáším všechnu nespravedlnost a bolest světa…

…ať se týká lidí, zvířat nebo přírody vůbec. Pokud je v mých silách v konkrétních případech nějak pomoci, snažím se to udělat. Ale nad osudy zvířat, která jsme my-lidé zotročili, která týráme nebo jsme je vytlačili z jejich přírodních domovů, pociťuji obrovskou lítost a bezmoc. V takových chvílích jsem vděčná za modlitbu, která má podle mého názoru velkou sílu a mě i po letech pokaždé znovu dojímá.

Neznám bohužel jméno jejího autora, ale myslím, že on by jistě uvítal, že tato modlitba bude kolovat dál. Tady je:

tyrani zviratMODLITBA ZA ZVÍŘATA

Slyš naši pokornou modlitbu, Stvořiteli,
za naše přátele zvířata.
Zvláště za zvířata, která trpí,
za všechna, která jsou lovena,
nebo se ztratila, nebo se zatoulala,
nebo jsou vystrašená či hladová,
za všechna, která musí být zabita.

Vyprošujeme pro ně všechnu Tvou milost
a soucit pro ty, kteří s nimi přijdou do styku,
prosíme o soucitné srdce
a citlivé ruce a laskavá slova.
Učiň z nás samých skutečné přátele zvířat,
abychom tak rozdávali požehnání těch,
kdo jsou milosrdní.

25 Zář 2011 Věříte na Anděly strážné?

Z vlastní zkušenosti už velmi dlouho věřím tomu, že je nutné nezatěžovat naše děti, rodinné příslušníky, ani další lidi, na kterých nám záleží, naším strachem, našimi obavami, naší nejistotou.

strazny andelVelmi dobře tento postoj pojmenovala má kamarádka, jejíž osmnáctiletá dcera s čerstvým řidičákem začala bez jakýchkoli zkušeností jezdit rovnou služebně dlouhé trasy, a to sama, bez spolujezdce. Zeptala jsem se jí, jestli má o dceru strach. Podívala se na mě a odpověděla: „ Tím jí nepomůžu. Jediné, co pro ni mohu udělat je to, že se za ní modlím“. Tento postoj nemá nic společného s tím, jestli jste nebo nejste klasicky věřící. Důležité je, že věříte v dobro.

Dnes už lze vědeckými výzkumy dokázat a změřit sílu modlitby. A přání dobra někomu druhému je druh modlitby, ať už použijeme jakákoli vlastní slova. Nemůžeme udělat chybu, pokud si ochrannou energii, kterou někomu posíláme, představíme v podobě anděla strážného.

Srozumitelně to vystihuje článek, na který jsem narazila na internetu. Tady je, s menšími úpravami:

Kdyby každá matka, která se strachuje o své dítě, požádala anděla strážného svého dítěte, aby jej chránil, a pak se uvolnila a důvěřovala této ochraně, svět by se stal lehčím a bezpečnějším místem. Většina rodičů si myslí, že se chovají správně, když se o své děti strachují. Ale to není pravda. Strach je těžká a hutná negativní energie- vibrace. Energie strachu a energie starostí dítě zatěžuje.

Když ke svým dětem vysíláme lásku, léčivé a pozitivní myšlenky, obklopujeme je ochrannou silou, posíláme jim tak pozitivní vibrace důvěry a dobra. Samozřejmě, že to můžeme udělat pro kohokoliv dalšího, ať už je to přítel nebo někdo jiný. Láska je energie a my tuto ochrannou a pomocnou energii směrujeme svými myšlenkami tam, kde cítíme, že je jí potřeba.

Zdroj: www.mojiandele.cz, z knihy Světla andělů, Diana Cooper