Archiv rubriky ◊ Finance ◊

30 Čer 2016 Pojistěte si domácnost a žijte spokojeněji!
 |  Rubrika: Finance, Služby  | Štítky:  | Zanechte komentář

I když se říká, že domov je to nejbezpečnější místo na světě, opak je tak trochu pravdou. Domov každého z nás je vlastně permanentně pod tíhou několika hrozeb, jejichž následky mohou být ničivé. Stačí jedna vichřice, následkem které dojde k vyplavení přízemí, přepětí v sítí, které poničí elektrospotřebiče, a hrozbou je třeba i soused, který zapomene vypnout vodu a vyplaví nás. Proti všem těmto i mnoha dalším rizikům se lze chránit jen jedinou cestou. Je to kvalitní pojištění domácnosti! Jak si ho zařídit a mít jistotu, že vás bude efektně chránit?

Na rozsah pojistky si dejte pozor!

Pojištění domácnosti se vztahuje na movité věci. Kryje vás v případě, když dojde k jejich poničení, úplnému zničení i v případě odcizení. Do pojistného krytí spadají škody, které vzniknou například na nábytku, elektronice, podlahových krytinách, pojištění se vztahuje také na domácí zvířata. Je výhodou, pokud jsou v pojistce zahrnuty i peníze a cennosti, které máte doma.

klidny ergo

Než pojištění domácnosti uzavřete, musíte si pročíst pojistné podmínky. V nich najdete definice pojistných událostí a současně i seznam věcí, které jsou do pojištění zahrnuty. Věnujte tomu pozornost, protože mezi pojistkami od různých pojišťoven existují velké rozdíly. Některé pojišťovny nabízí klientům různé bonusy. Například u pojišťovny Ergo je to pojištění odpovědnosti s limitem 3 000 000 korun a pojištění bez limitů na elektroniku, sklo a stavební součásti. Jestliže si nejste jisti, zda všemu rozumíte správě, pročtěte si také odpovědi na dotazy k pojištění domácnosti.

klidny ergo

Rychle a snadno přes internet

Dříve bylo podmínkou, že před podepsáním smlouvy musel domácnost prohlédnout odhadce, který určil její cenu a na základě toho vypočítal pojistné. Dnes je proces mnohem snadnější a rychlejší. Je tu totiž online pojištění domácnosti. Pojištění domácnosti si vyřídíte z domova přes internetové stránky pojišťovny. Je třeba znát jen obytnou plochu a umět odhadnout cenu vašeho majetku.

Kolik zaplatíte?

Cena se odvíjí od velikosti obytné plochy a hodnoty majetku. Za domácnost s obytnou plochou 80 m2 a nastavené hodnotě domácnosti 1 000 000 Kč zaplatíte ročně pouze 1 955 Kč.

Kromě pojištění domácnosti si můžete sjednat také pojištění nemovitosti, které kryje škody na nemovitosti. Více se o něm dozvíte zde.

31 Led 2015 Akční letáky jsou čím dál oblíbenější…
 |  Rubrika: Finance  | Štítky: ,  | Zanechte komentář

…ano, kdo by totiž nechtěl ušetřit že? Jediným problémem ale je, že někde mají levnější to, jinde zase ono. Nakoupit za nejlepší ceny ale nikdy nebylo jednodušší. Stačí slevy vyhledávat chytře. Už dávno je překonaná přeplněná schránka letáků všech místních supermarketů. Vyznat se v tak široké nabídce je totiž velmi složité. My jsme ale narazili na naprostou vychytávkou, která vám s šetřením může pomoci. Jedná se o inovativní webový portál vouchery.cz, kde najdete všechny akční letáky na jednom místě. Pokud se každý týden těšíte na Lidl leták s potravinami v akci, xxl týdny, týdny mezinárodní kuchyně a v neposlední řadě se super oblečením, domácími doplňky a podobně, pak už nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky. I Lídl akční nabídku najdete na zmiňovaném webovém portálu.

Najdu si akční leták, který potřebuji

Jak již bylo řečeno, na internetových stránkách vouchery.cz najdete všechny možné akční nabídky. Hledat můžete podle názvu super nebo hypermarketu. Stačí zadat třeba Tesco leták a už listujete zlevněným sortimentem.

Velmi oblíbené jsou ale také časově omezené výhodné nákupy jednotlivého zboží. Díky velmi chytrému systému můžete zboží také vyhledávat podle zadaných parametrů. Dochází vám doma mléko v tetrapaku? Není nic jednoduššího, než si najít, kam mam jít pro mléko za nejlepší cenu. Zejména, pokud nějaký sortiment nakupuji ve větším, se srovnání cen obzvláště vyplatí.

Jídlo není jediné, na čem ušetříte

Hlavně maminky musí počítat opravdu každou korunu. Například plenky jsou v rodinném rozpočtu poměrně velkou položkou. Také plenky můžete kupovat za super cenu. Stačí vědět, kam mám jít na nákup. Krom dětských jednorázových plen a další drogeriie jsou vyhledávanou položkou také dětské oblečky.

V Lidl letáku najdete i oblečení

Lidl leták je pravděpodobně nejoblíbenější. S pondělní a čtvrteční nabídkou totiž neprohloupíte. Můžete pořídit velmi kvalitní, ale přitom levné dětské oblečení. Za nás můžeme doporučit například sady novorozeneckých body oblečků. I dospěláci si ale přijdou na své!

26 Led 2015 Jednoduchá půjčka bez doložení příjmu
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

V dnešním článku se zaměříme na půjčky. Pokud se vám někdy stalo, že jste nevyšli s rodinným rozpočtem, nebo třeba nemohli koupit rozbitý spotřebič, pak právě pro vás budou informace obsažené v dnešním článku. Zaměříme se totiž na půjčky bez doložení příjmu. Ostatně příjem je jeden z faktorů, na který dávají zejména bankovní poskytovatelé půjček asi největší váhu. Podle měsíčního příjmů totiž banka odhadne, zda jste nebo nejste schopni půjčené peníze splácet. Mnoho lidí ale neví, že banku nezajímají jen a pouze příjmy, ale také výdaje. To znamená, že se vás budou vyptávat na počet vyživovaných osob (zejména dětí) v rodině, ale také zda už nějakou půjčku máte, zda splácíte leasing na auto a podobně. Pokud vám příjmy a výdaje vyjdou tak, že bude banka mít jistotu, že budete na splátky mít bez větších problémů, pak gratulujeme. Většina lidí toto štěstí nemá.

I lidé bez zaměstnání ale mohou být schopni splátky finančních prostředků každý měsíc z rodinného rozpočtu  dávat.

Právě pro nezaměstnané, nebo klidně i lidi, kteří nechtějí příjmy dokazovat, je půjčka bez doložení příjmu. Tu poskytuje poměrně velké množství nebankovních institucí. Některé z nich můžete znát z reklamy z televizního vysílání. Rozhodně byste se tedy měli zaměřit na větší a tím pádem i známější poskytovatele. Jednou z prověřených půjček bez doložení příjmů je Smart půjčka. Na webu poskytovatele najdete nezávaznou poptávku na půjčku. Stačí jen vyplnit jednoduchý dotazník a počkat na telefonát. Spojí se totiž s vámi profesionální zaměstnanec společnosti, se kterým dořešíte všechny detaily. Zeptat se můžete naprosto na všechno. Zejména by vás měl zajímat úrok, tedy v podstatě úplata společnosti za to, že vám peníze půjčuje. Zajímat by vás měly také případné poplatky za zprostředkování, ale také za vedení účtu. Některé společnosti je vůbec nemají, takže je opravdu potřeba vybírat dobře.

Tento typ půjček má několik výhod

Jak již bylo řečeno, nikdo se vás nebude ptát na váš měsíční příjem. To, že půjčku budete schopni splácet můžete dokázat jiným způsobem. Například výpisem z bankovního účtu. Transakce jsou totiž také vypovídající. Velmi vám pomůže, pokud můžete ručit nějakou nemovitostí. Ostatně zástava nemovitosti je pro banky, ale i nebankovní poskytovatele půjček asi tou nejlepší zárukou. Mají totiž jistotu, že v případě nesplácení mohou prodat danou nemovitost a zaplatit tak váš dluh.

Jak již bylo řečeno, stačí vyplnit formulář online, který vám nezabere více než pár chvil z vašeho času. Nikam nemusíte chodit osobně, vše vyřídíte jednoduše z pohodlí vašeho domova. Jde tedy o další nespornou výhodu. V neposlední řadě musíme podotknout, že nezřídka máte peníze na účtu již druhý den po schválení. Kdo rychle dává, dvakrát dává. Peníze totiž v tíživých situacích potřebujeme pokud možno hned.

02 Led 2015 Krátkodobá půjčka před výplatou
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Možnosti, jak ušetřit nebo pomoci rodinnému rozpočtu řešíme na našem webovém portálu v podstatě každý týden. Ani dnešní článek nebude výjimkou. Nedávno jsme vám přinesli informace o slevách na dovolenou, ovšem ne každý si ji může dovolit. Hodně z nás má finanční rozpočet natolik napjatý, takže se zadrženým dechem očekává, kdy mu na účtu přistane další výplata. I tak je ten týden před výplatou dlouhý jak celý zbytek měsíce. Právě tento problém může vyřešit půjčka před výplatou. Jedná se o krátkodobou půjčku, kterou můžete překlenout ono těžké období. Dokonce, i když máte peníze na celý měsíc dokonale rozvržené, tak se může stát, že občas nevyjdete. Ostatně Vánoce toho byly zdárným příkladem. Najednou jsme museli kupovat spoustu dárků, na které jsme třeba ani neměli. Zejména dětem samozřejmě nevysvětlíme, že Ježíšek bohužel na dárky nemá peníze. Právě proto je v této době náš rozpočet napjatý víc, než kdy jindy a lednová výplata v nedohlednu.

Jednoduché vyřízení

Pokud se půjček bojíte, rozhodně máte čeho. Na našem trhu je spousta poskytovatelů, kteří o půjčování peněz moc nevědí. U bank je zase převedení peněz příšerně zdlouhavé a rozhodně neplatí pravidlo, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Zachránit vás ale může blesková sms půjčka, jejíž vyřízení je opravdu rychlé. U krátkodobých půjček nebudete potřebovat horentní sumy, nemusíte se bát ani složitého prověřování, zda vůbec budete mít na splácení. Jednoduše se počítá s tím, že jste pracující žadatel, který je v momentální platební indispozici. Navíc nebudete muset nikomu vysvětlovat, na co peníze chcete. Jestli zaplatíte nájem, splátku na auto, domácí spotřebiče nebo dětem nějaké potřeby do školy či lyžařský výlet, je jen a pouze na vás. Služba půjčka ihned zařídí peníze na účtu peníze velmi rychle. Vy se se ani nestihnete stresovat, že jste v platební neschopnosti.

Rozhodně se nemusíte stydět, že vám finance určené na daný měsíc nestačily. Stát se to může opravdu každému, o čemž svědčí i velké množství žadatelů právě o krátkodobou půjčku, která dokáže pomoci překlenout složité období před výplatou nebo zachránit situaci, pokud se třeba stane nějaká nehoda v domácnosti a podobně.

01 Pro 2014 Ještě levnější nakupování
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Nakupování se tento měsíc nevyhne ani těm, kteří ho nesnáší. Ovšem podobný problém se dá vyřešit stále populárnějším nakupováním na internetu. Neřešíte fronty a zboží vyberete bez problémů z pohodlí domova. Pokud jste ještě neslyšeli o portálu plnapenezenka.cz, tak věnujte několik málo minut ze svého času přečtení dnešního článku. Dozvíte se totiž, jak dostanete peníze z nákupu zpět.

E-shopů je na internetu jak ryb v moři. Prověřené obchody sdružuje právě zmiňovaný portál, který funguje na bázi provize. To znamená, že když nakoupíte v některém spřáteleném e-shopu, tak dostanete určité procento z platby zpět. Je to zcela bezpečný a prověřený provizní systém a kdo ho vyzkoušel, nechce jinak. Registrace je navíc naprosto intuitivní a nezabere mnoho času.

Jaké obchody na www.PlnáPeněženka.cz najdete? Samozřejmě zde najdete všechny přední obchody naše, i zahraniční. Zdaleka nejvyhledávanější je ale zboží z Bonprixu. Zajímavá je nejen šíře sortimentu, ale samozřejmě také ceny. Pokud si je navíc ještě snížíte, je nakupování opravdu za hubičku. Na jednom místě tak seženete dárky v podstatě pro celou rodinu-mamince šálu, tatínkovi trenýrky, dětem licenční oblečení a všem ostatní doplňky. Na své si přijde opravdu každý.

Úžasné, originální, moderní, ale hlavně stylové oblečení Bonprix totiž zaujme opravdu každého. Jako již standardně máte možnost vrácení zboží bez udání důvodu. Pokud si tedy nákup z nějakého důvodu rozmyslíte, můžete ho do čtrnácti dnů vrátit. Ale pozor-nesmí se jednat o spodní prádlo. Tady dbejte na řádné měření. Ostatně každé zboží u sebe má velikostní tabulku, takže se zmýlit ani nemůžete.

Jsme velice rádi, že jsme vám i letos mohli přinést nějakou radu, jak za letošní Vánoce neutratit zbytečně mnoho. Protože za co neutrácím, na to nemusím vydělávat a mohu se věnovat rodině. Myslete na to při zvažování všech možností jak ušetřit a nespoléhejte se jen a pouze na srovnávače cen zboží.

07 Lis 2014 Nakupujeme online
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Vánoce se blíží rychleji, než by si mnozí z nás přáli. Ti, kteří se chtějí vyhnout nacpaným obchodům i ti, kteří hledají příznivou cenu zboží, nakupují většinou v e-shopech. Při výběru e-shopu hraje vekou roli samozřejmě cena zboží, není ale jediným kritériem. Velké internetové obchody lákají zákazníky například na dopravu zdarma, dárek k objednávce či věrnostní program. Lidé často dávají přednost nákupům ve velkých známých a ověřených internetových nákupech.

Takzvané internetové galerie jsou pro zákazníky zajímavé také velmi širokým záběrem sortimentu. Na jednom místě snadno nakoupíte hračky, elektroniku, vybavení pro zahradu, chovatelské potřeby, šperky, sportovní vybavení, oblečení i boty a mnoho dalšího. Navíc je většina zboží naskladněna a připravena k okamžitému odeslání. S tím, jak se budou svátky blížit, to bude hrát čím dál tím větší roli.

Příkladem takového internetového obchodu je Mall.cz nebo o něco méně známý AliExpress.com. Pro zákazníky je motivací k nákupu velmi kladné hodnocení obchodu v drtivé většině případů. Zákazníci jsou spokojeni s rychlým dodáním objednaného zboží, snadným a přehledným nakupováním na webu, cenami i komunikací. U velkých obchodů se zákazníci nebojí možného podvodného jednání a bez obav platí online.

Příkladem více specializovaných obchodů je Zoot, kde nakoupíte oblečení pro ženy i muže, bytové doplňky a další trendy věci. V sortimentu značkových věcí za dostupné ceny nechybí ani kosmetika, či zábavné Hi-tech vychytávky. Zákazníci mohou využít i službu poradenství stylistky.

Pokud chcete při nakupování vánočních dárků ušetřit ještě trochu více, zaregistrujte se na Refundo.cz, vyberte si obchod, kde rádi nakupujete, nakupte to, co potřebujete a nechte se odměnit za nákup vrácením části zaplacená ceny zpět na účet. Taková malá provize za nakupování potěší, ne? Navíc ihned po zaregistrování do programu dostanete bonus ve výši 50 Kč.

30 Říj 2014 Peníze bez doložení příjmu a bez ručitele
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Peníze řeší většina lidí po celý život, jejich nedostatek je problém, který často končí u žádostí o půjčku. Některým lidem, pokud jsou nezaměstnaní nebo v důchodu, ale žádná banka půjčku nedá. Ale i tito lidé někdy potřebují finanční injekci. Jak to tedy řešit?

V posledních letech se rozmohly nebankovní společnosti, které půjčí opravdu každému. Jednou z nich je i společnost I.B.G. Money Czech, která existuje od roku 2011. Tato společnost má ve své nabídce půjčku, ke které nepotřebujete dokládat vaše příjmy, není potřeba ručitel a není nahlíženo ani do registru.

Na webu společnosti objevíte podrobnější informace o půjčce bez doložení příjmů. Tato půjčka je určena pro krátkodobé překlenutí nedostatku peněz, když víte, že peníze mít budete, ale máte například nečekané výdaje v podobě opravy automobilu nebo z důvodu nemoci.

Půjčka bez doložení příjmu je velmi často využívaná. Díky ní můžete získat finanční prostředky od 5 000 až do 25 000 Kč a splatnost je od 20 dnů do 2 let. Výše splátek se vypočítává individuálně, přesně tak, jak vy budete potřebovat. Tato půjčka je vhodná právě pro nezaměstnané nebo důchodce, stačí pouze zvednout telefon, napsat e-mail nebo si dohodnout schůzku, během které se vše vyřeší a vy tak jednoduše půjčku získáte.

Pokud by se vám tato půjčka z jakéhokoliv důvodu nezamlouvala, můžete se podívat i na další produkty, které společnost nabízí. První alternativou je Půjčka nej, která je určena pro vypořádání exekucí, dražeb nebo také ke konsolidaci. Dalším produktem je Půjčka klasik, jež můžete využít podle svých představ. Nejčastěji jí ale zákazníci využívají k rekonstrukcím svých domů či bytů, ke koupi auta nebo pořizování nového nábytku a elektroniky. Poslední půjčkou je Půjčka podnikatel, která je již podle názvu finanční pomocí pro podnikatele. Mohou ji například využít začínající podnikatelé, nebo i zkušení podnikatelé, kteří chtějí investovat.

19 Říj 2014 Ušetřete na elektřině a zemním plynu s Global Energy
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Jste nespokojeni se svým dodavatelem elektřiny a plynu? Nemyslíte si, že je tedy čas na změnu? Pokud nevíte, na koho se spolehnout a kde nejvýhodněji pořídit tuto službu, seznamte se s Global Energy (GE).

Právě oni vám zaručí nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu na trhu. I když máte na výběr ze dvou stovek dodavatelů, ceny porovnávat nemusíte, protože nejlevněji pořídíte právě zde. Ročně můžete ušetřit 25% na plynu a 8% na elektřině. Navíc další úsporu získáte na poplatcích, které se u GE za měsíc pohybují okolo 45 Kč u elektřiny a u plynu 6 až 95 Kč. U konkurence mohou tyto poplatky dosáhnout měsíčně u elektřiny až 79 Kč a u plynu až 260 Kč. Roční úspora na poplatcích tak může činit až 398 Kč u elektřiny a 1900 Kč u plynu. A to už je znát, nemyslíte?

Už vás nebaví platit za plyn a elektriku tolik? Není lepší řešení, než přejít ke GE a ušetřit. Nemusíte se tak omezovat při spotřebách v domácnosti. Vše je zdarma a nečekají vás ani žádné skryté poplatky a časové závazky. Navíc vám garantují ceny až do konce roku 2014 a poskytují i nadstandardní bonusy od partnerů. Pokud chcete vědět, kolik můžete reálně ušetřit, stačí si na webu vyplnit kalkulačku a budete vědět, na čem jste. Dále si můžete přečíst reference zákazníků a zjistíte, jak jsou se službami GE spokojeni. Nenechte se dále okrádat od vašeho dodavatele plynu a elektřiny.

Pokud se ještě stále rozhodujete, zda přejít ke GE, berte na vědomí, že až 8 z 10 zákazníků přechodem ke Global Energy ušetří. Jen na měsíčních poplatcích máte možnost ušetřit ročně až 420 Kč. Změna dodavatele elektřiny je stanovena zákonem, u GE je navíc zdarma a bezstarostně ji vyřídí za vás. O svých přeplatcích a zálohách rozhodujete sami.

Ke přejití ke GE potřebujete jen poslední roční vyúčtování elektřiny a číslo vašeho bankovního účtu, případně spojovací číslo SIPO. Smlouvu pak můžete uzavřít telefonicky, kdy zavoláte na infolinku a operátoři se vám budou dále věnovat nebo online. V tomto případě vyplníte formulář a následně vám pak přijde smlouva k podepsání. Pokud si kdykoliv nebudete vědět rady, volejte zákaznickou podporu.

29 Čvc 2014 Půjčka před výplatou do 60 minut na vašem účtu
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Částka na bankovním účtu se každým dnem snižuje a období výplat je zatím v nedohlednu? Každý se pravděpodobně někdy ocitl v podobné situaci. Uprostřed měsíce se na vás navalí nečekané výdaje a průšvih je na světě. Pokud se vám zrovna nechce sahat do spořicích účtů, volte jednodušší cestu a raději si chybějící částku půjčete.

Existují totiž jednorázové krátkodobé půjčky, které vám umožní mít peníze k dispozici okamžitě. Ani vyřizování půjčky není nic zdlouhavého a složitého. Nemusíte shánět žádného ručitele, ani dokládat výši vašeho příjmu. Jediné podmínky, které musíte splňovat, jsou plnoletost a registrace v přihlašovacím systému. Žádná složitá bankovní řízení.

Po online registraci, která spočívá ve 3 jednoduchých krocích, kdy vyplníte vaše osobní údaje, souhlasit s podmínkami, stvrdit registraci potvrzením na mobilní telefon a určit si výši požadované půjčky. Co se týče finančního rozmezí, částka se může pohybovat mezi 1000 a 8000 Kč. Doba splatnosti je zcela na vás. Abyste však neplatili žádné trestné poplatky, neměla by překročit hranici 35 dní.

Na speciální kalkulačce si tyto dva parametry nastavíte a ihned uvidíte, kolik zaplatíte ve výsledku včetně úroků. S touto půjčkou máte 100% garanci žádných skrytých poplatků. S touto online žádostí můžete mít peníze na vašem účtu i do 60 minut. Stačí postupovat přesně podle instrukcí.

Půjčka před výplatou jde zprostředkovat i pomocí SMS. K této službě potřebujete online registraci, kterou uděláte skrz počítač. Poté už si můžete o půjčku zažádat pomocí SMS skutečně odkudkoliv. Tvar SMS vypadá tak, že začíná na klíčové slovo „PROSIM“, poté přijde na řadu vaše přidělené ID číslo, dále už následuje výše půjčky a počet dnů splatnosti. Pak už jen dostanete kód, na který je třeba odepsat do 1 hodiny zprávu o potvrzení.

Je to skutečně jednoduché, takže až se příště dostanete do finanční tísně, neváhejte a napište.

23 Čvc 2014 Sháníte půjčku?
 |  Rubrika: Finance  | Štítky:  | Zanechte komentář

Máte finanční problémy? Potřebuje vaše peněženka finanční injekci a vy nevíte jak na to? Jednoduchým a rychlým způsobem je vzatí půjčky.

penizeV tomto případě se nemusíte bát o podvodnou firmu. Jedná se o společnost Ammado, která je na českém trhu nováčkem. U našich slovenských sousedů, ale slaví nemalé úspěchy, proto se rozhodli překročit hranice i k nám. Jejich ocenění dokazují, že zákazníci jsou s nimi skutečně spokojeni.

Tyto půjčky jsou vhodné téměř pro každého. Ať jste zaměstnanec, podnikatel, důchodce nebo jste na mateřské dovolené, je pro vás půjčka Ammado vhodná. Nikdo po vás nebude chtít žádné poplatky ani ručení nemovitostí. Roční úrok pro vás může být až 9,8%. Pokud nebudete moct splácet, svět se nezboří. Až čtyři splátky si můžete odložit a navíc si můžete sami zvolit výši splátky, aby vyhovovala právě vám. Půjčka je splatná od 1 do 7 let.

Vše zařídíte online z pohodlí vaše domova. Stačí vyplnit žádost o půjčku na webu firmy a obratem se vám ozvou a domluví se s vámi na dalším postupu. Vše je skutečně jednoduché a rychlé. Půjčit si můžete od 5 000 do 400 000 Kč. V přehledné tabulce na webu zjistíte podle výše pujcky měsíční splátku.

Chcete ještě lepší úrok? Stačí na Facebooku sdílet půjčky firmy Ammado a odměna vás nemine. Na webu firmy je ikonka, na kterou jednoduše kliknete.

Půjčka od té správné firmy pro vás bude potěšením a zároveň odměnou za vaše správné rozhodnutí. Serióznost a profesionalita jsou u firmy Ammado na prvním místě. Vaše spokojenost je zde samozřejmostí.