20 Dub 2015 Když ne naboso, tak ve zdravotní obuvi!
 |  Rubrika: Zdraví  | Štítky:

Zdraví neřešíme na našem webovém portálu prvně a jistě ani naposled. Zaměříme se na vhodnou obuv, která by měla být samozřejmostí pro malé i velké. Je naprosto jasné, že kupovat malým dětem na sezónu klidně i dvoje boty je velmi finančně nákladné. Na druhou stranu dospělým už noha neroste, takže jde o investici, která se vám rozhodně vrátí.

Pojďme si představit boty Hanák. Jedná se o ryze českou rodinnou výrobní společnost, která se na zdraví našich nohou, ale i celého pohybového aparátu jako takového zaměřuje již 25 let. Zdravé chodidlo je totiž alfou a omegou při léčení bolestí krční páteře, kloubů a svalů. I zde totiž mohou pomoci biomechanické aktivní stélky Hanák.

Děti tak nějak od přírody vědí, že je pro ně lepší, přirozenější a zdravější chodit bosky. Velmi často můžeme vidět děti předškolkového věku, jak ze sebe rvou botičky a doma na ně bačkorky v podstatě ani nedostanete. Dospělý člověk ví, že chodit obutý je normální. Ovšem správná obuv nebo alespoň zdravotní stélka respektuje plosku nohy a nezapříčiní deformace. Palce jako výhybky do pekla, vystouplé klouby, zkrčené prsty. Říká vám to něco?

Na webovém portálu http://www.roup.eu/ najdete velké množství zdravotní obuvi, která je navíc i designově přijatelná. Už neplatí, že zdravá obuv je škaredá a vhodná jen pro starší lidi. Naopak zde najdete i velmi hezkou vycházkovou botu, ale také papuče na doma. Nás velmi zaujala nejen přehlednost zmiňovaného internetového obchodu, ale samozřejmě také sortiment, který je krom zdravotních bot rozšířen také o zdravotní pomůcky a další doplňky pro zdraví značky Energy.

Z široké nabídky si dovolujeme vyzdvihnout přípravek v tabletách Flavocel, který je vyrobený z ibišku súdánského eukalyptu, grepu, kardamomu, kopaivy a guajaku. Primárně je určen pro podporu horních cest dýchacích a plic.

Sledovaní komentářů přes RSS 2.0 kanál. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Zanechte komentář

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>