09 Bře 2015 Jak moc o sebe pečujete?
 |  Rubrika: Služby  | Štítky:

Zejména dámy mi jistě dají za pravdu, že si večer v posteli ani nevzpomenou, co za ten den pro sebe udělaly. Ne každá má čas zajít si zacvičit, na masáž a podobně. Relax bychom ale rozhodně podceňovat neměli. Jak říkala moje babička, vše se projeví v pozdějším věku. Proto neváhejte a věnujte několik málo okamžiků přečtení dnešního článku, ve kterém vám představíme kosmetický salon Lavande.

Jde o kosmetické studio Praha, které nabízí naprosto ucelené služby. Jako se staráte o vlasy, tak byste měli věnovat pozornost také své pleti. Důležitá je samozřejmě typologie a v neposlední řadě také kosmetické výrobky. I s tím vám může pomoci zkušená kosmetička. Je jedno, zda máte pleť zralého věku nebo teenagera, vždy je velmi vhodné hloubkové čištění obličeje a komplexní ošetření krku a dekoltu. Ostatně všechny celebrity i kosmetické poradkyně vám potvrdí, že právě tyto partie nejvíce prozradí pravý věk ženy. I když podstoupíte různé, třeba i chirurgické, zákroky, krk a dekolt neošálíte. Kůže je zde velmi tenká a citlivá, a proto bychom se těmto místům měli věnovat již od věku pětadvaceti let. A jak jste na tom s péčí o krk a dekolt vy?

Ošetření akné

Mladší generace se pravidelným odborným čištěním pleti může pomalu, ale jistě zbavit různých nedokonalostí, jako je akné. Starší klienti si zase zpravidla stěžují na rozšířené póry, ale také černé tečky. Shodné je ale vždy odstranění odumřelých buněk z pleti. K tomu můžete doma využít peeling. Pozor ale na drastické velmi brusné přípravky, které vám spíše ublíží. I na toto téma se neváhejte s profi kosmetičkou pobavit.

Deluxe ošetření pleti pak doporučujeme velmi náročným klientkám. S tím souvisí nejen vysoce kvalitní kosmetika, ale v neposlední řadě takové vychytávky, jako je ultra jemná masáž očního okolí, galvanická žehlička a v neposlední řadě také ošetření ultrazvukovou špachtlí.

Sledovaní komentářů přes RSS 2.0 kanál. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Zanechte komentář

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>