14 Bře 2015 České granule pro psy Fitmin
 |  Rubrika: Zboží  | Štítky:

Možná jste to ani netušili, ale také na našem trhu najdete česká krmiva pro psy. Jedná se o granule pro psy Fitmin. Nás překvapila vysoká kvalita krmiv, ale v neposlední řadě cena. Neplatíte totiž za dopravu těžkých pytlů granulí třeba ze zámoří.

Proč krmit granulemi?

Protože je to pohodlná. Suchá krmiva jmenované značky navíc obsahují všechny živiny v přijatelné formě a v poměru, který je pro psy nejlépe stravitelný. Na výběr navíc máte z mnoha receptur, takže není složité si vybrat. Granule pro psy můžete vybrat také podle stáří psa. A krmíte v podstatě od štěněte až po seniorský věk. Nemusíte se navíc obávat, že pes bude mít při přechodu z jedněch granulí na druhé zažívací problémy, protože na vybrané suroviny bude reagovat dobře. Superprémiové granule pro psy Fitmin navíc reprezentují špičku v krmivech, která je u nás za rozumnou cenu k dostání.

Co dál je potřeba vědět?

Ať už se rozhodnete pro granule Fitmin nebo kterékoliv jiné, je potřeba připomenout, že pes musí mít vždy přístup k čisté vodě. Suchou stravu je totiž potřeba dostatečně zapít. Pozor, to platí i pro kočky. Vůbec není pravda, že při krmení kočky granulí jí stačí napít mléka. Naopak, mléko mnoho chovatelů ani nedoporučuje a navíc je to potravina a ne tekutina, která by zastoupila pozici vody.

Dále je velmi vhodné kontrolovat množství, které pes sežere. Podle dávkování na obalu odhadněte, kolik granulí budete psovi dávat a kolikrát denně. Porci rozhodně nemusíte vždy odvažovat. Stačí, když zjistíte, jakou hmotnost mají krmiva v nějakém hrnečku nebo používat odměrku, kterou velmi často k velkému pytli krmení dostanete.

Pokud je váš pes zmlsaný a granule mu nejedou, zkuste mu do nich přidat oříšek rozpuštěného másla nebo trochu vývaru. Odborná veřejnost také doporučuje „nastavit“ suchou stravu malým množstvím konzervy pro psy.

Sledovaní komentářů přes RSS 2.0 kanál. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Zanechte komentář

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>