24 Čer 2013 Prodloužení vlasů snadno a rychle

Vždy jste toužila po dlouhých vlasech, ale nikdy vám nenarostly delší než po ramena? Nyní si s tím už nemusíte dělat žádné starosti. Můžete mít vlasy tak dlouhé, jak jen budete chtít! Od toho je tu prodlužování vlasů!

Prodloužení vlasů je možné hned několika způsoby

clipin

Nejjednodušší je však prodloužení pomocí clip in příčesků. Jedná se o clip in vlasy, které si připnete na své vlastní vlasy. Pokud si dokážete vybrat správnou strukturu a barvu vlasů, nikdo nic nepozná! Až tak moc dobře tyto příčesky vypadají.

Typ vlasů, které si přejete pořídit, byste měli vybírat s velkou pečlivostí. Samozřejmě je dobré si v prvé řadě uvědomit, na jaké příležitosti vlastně vlasy budete nosit. Jestli se jedná jen o jednorázovou příležitost, občasné, nebo každodenní nošení.

Aby vlasy vypadaly opravdu věrohodně, je lepší sáhnout po těch kvalitnějších. S clip in vlasy můžete zacházet jako se svými normálními vlasy. Můžete je mýt, používat kondicionér, česat je, foukat, žehlit, natáčet. Zkrátka vše, na co si jen vzpomenete.

Většinou najdete clip in vlasy 51 cm dlouhé, 61 cm dlouhé, nebo 38 cm dlouhé. Je jen na vás, jakou délku a typ si vyberete. Vlasy samozřejmě můžete stříhat i upravovat podle libovolných požadavků.

Clip in vlasy drží na sponkách s pojistkou, takže se nemusíte obávat, že by nechtěně vypadly, když si to zrovna nepřejete. Clip in vlasy levně a kvalitně seženete například na internetovém obchodě tvojevlasy.cz.

Pokud si zde vlasy objednáte, zásilka vám bude dopravena co nejrychleji a s poštovným zcela zdarma. K objednávce navíc dostanete dárek a čekají vás pozvánky na různé akce a pravidelné slevy.

Sledovaní komentářů přes RSS 2.0 kanál. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
One Response
  1. Aranka Horvátová napsal:

    Já bych potřebovala Dežovi něco prodloužit, ale nevím jak …

Zanechte komentář

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>