23 Dub 2013 Vaření s láskou

Nejen kvalitní kuchyně, ale také její vybavení je poloviční cestou k úspěchu, k výborným pochoutkám. Dnes se zaměříme na výrobky od známé firmy Tescoma, konkrétně na nerezové hrnce, konvice, kuchyňské nářadí a sklenice na víno.

nerezove hrnceHrnce jsou základním vybavením každé kuchyně. Používáme je při vaření většiny pokrmů, a proto je důležité pořizovat si kvalitní výrobky, které vám práci budou jen usnadňovat. Nerez hrnce od Tescomy jsou vyrobeny z té nejkvalitnější oceli, dno je velmi silné, sendvičové a úchyty jsou vyrobeny tak, aby manipulace s hrnci byla co nejsnadnější. Takové hrnce můžete používat na jakémkoliv sporáku ať je plynový nebo třeba se sklokeramickou deskou. V sortimentu oddělení nerezových hrnců si můžete zakoupit jednotlivé nerezové hrnce různých velikostí, ale také celé sady, které se skládají z různého počtu dílů. Sady jsou složeny z hrnců, které mají rozlišnou velikost. Nerezové hrnce lze samozřejmě mýt v myčce a na sady se vztahuje záruka 5 let.

Z mnoha typů kuchyňských potřeb můžeme zmínit kuchyňské náčiní VIRTUOSO. Jedná se o naběračky, obracečky a lžíce, které jsou vyrobeny z velmi kvalitního žáruvzdorného nylonu, jsou odolné až do 230°C. Lze je používat na všechny druhy nádobí, zejména jsou však vhodné pro nádoby, které jsou opatřeny antiadhézním povlakem. To jsou nádoby, na které by se nemělo používat kovové náčiní, protože by jej poškodilo.

Velmi oblíbeným kusem nádobí jsou sklenice na víno. Sklenice na víno SOMMELIER je řada sklenic pro náročné. Jsou vyrobeny z křišťálového skla a na sklenicích nenaleznete žádné spoje, jsou vyráběny podle speciální technologie. Jsou zde v nabídce sklenice na bílé i červené víno, sklenice určené k pití červeného vína mají o něco málo větší objem. Velcí milovníci vína si mohou pořídit sklenice na bordeaux a burgundské. Nechybí ani sklenice na šampaňské a v neposlední řadě dekanter o objemu 1,5 l, což je nedílná součást výbavy na víno.

kuchynske potreby

Sledovaní komentářů přes RSS 2.0 kanál. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Zanechte komentář

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>