11 Zář 2012 Soutěž o 3x knihu Feng-šuej pro dům-Exteriér
 |  Rubrika: Soutěže  | Štítky:

Joey Yap

Proslulý mistr Joey Yap založil akademii čínských metafyzických nauk Mastery Academy of Chinese Metaphysics s celosvětovou působností a ve společnosti Yap Global Consulting působí jako hlavní poradce v otázkách feng-šuej a čínské astrologie. Je autorem více než 75 knih, pětadvaceti vynikajících příruček, desítek článků, které jsou dokonce volně dostupné na Internetu a podobně. Jeho semináři prošlo na tisíce lidí a všechny poznamenal. V dnešní době krom psaní a přednášení pracuje pro velké nadnárodní společnosti, jako je HSBC, Microsoft, Samsung, IBM, Havlet Packard, Citibank, Volvo, AXA a mnoho dalších.

Feng-šuej pro dům

feng suej pro dumZe všech publikací je u nás pravděpodobně nejproslulejší kniha Feng-šuej pro dům. Interiér a naprostá novinka, která vychází v nejbližších dnech, ale vy o ni můžete hrát již nyní-Feng-šuej pro dům. Exteriér. Joey Yap, vynikající mistr feng-šuej shrnul své zkušenosti a znalosti; díky jeho osvědčeným radám si snadno dokážete vybrat či upravit vhodnou nemovitost a prakticky posoudit podstatné prvky v domě, na pozemku i v širším okolí. Sami poznáte, zda jste obklopeni příznivou energií. Stačí poznat správný postup a dobře se dívat. Mimořádně zdařilá kniha je doplněna řadou ilustrací, plánků a fotografií.

Soutěžní otázka

A my se vás ptáme, kolik stran má kniha Feng-šuej pro dům. Exteriér jejíž autorem je Joey Yap?

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz nejpozději do soboty 22.9.2012. Tři vybraní soutěžící získají již zmíněnou novinku.

Sledovaní komentářů přes RSS 2.0 kanál. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.