07 Dub 2012 Esoteriská škola Shamballa 1024

shamballa-1024Každý svého osudu strůjcem. To je jasné a myslím, že s tímto rčením se ztotožňuje většina z nás. Každý ale může mít názor jiný, stejně jako každý má jinou životní energii. Někdo je živel, v mluvě puberťáků „tryskomyš“, jiný je zase jako leklá ryba a jako zcela bez energie. Každé tělo i duše je jiná, ale vždy platí, že jim musíme naslouchat. Pokud tělo potřebuje energii, máte hlad, pokud potřebuje vodu, projeví se to jako žízeň. Podobně bychom ale měli naslouchat i v případě nemocí a krom preventivních prohlídek u lékaře, bychom si neměli zvykat na bolest, stres a podobně.

I pokud se snažíme stresovým situacím vyhýbat, dnes a denně na nás útočí miliony nepříznivých vlivů. Do toho klidně můžeme započítat stresové pracovní prostředí, ale také přechemizované životní prostředí a nezdravé interiéry. Chcete se cítit lépe a poslouchat své tělo? Zkuste systém Shamballa.

Shamballa 1024

Shamballa 1024 je oproti reiki méně známý energetický systém, který má za úkol chránit všechny živé organizmy všude na světě. Pokud jste o tomto sytému ještě neslyšeli, zcela jistě vás zaujal číslo v názvu systému. Toto číslo reprezentuje počet energetických symbolů.

shamballa-reikiToto označení v tomto druhu energie je počet energetických symbolů. Hlavním úkolem systému Shamballa je chránit všechny živé organizmy na celé planetě. A jak Shamballa 1024 funguje? Skrze poznání a osobní spirituální rozvoj je možné vyléčit sebe i ostatní. Zdravý člověk má tisíce přání, ale nemocný jen jedno. Právě proto bychom se nad naším zdravotním stavem měli zamyslet i v rámci prevence. Nemůžeme tělu stále jen brát nedostatečným spánkem, nezdravou stravou, fyzickému i psychickému přepění.

Právě v dnešní době vědy a techniky se stále více vracíme k původnímu reiki a léčbu energiemi vyhledáváme stále častěji. Pokud se chcete dozvědět na toto téma více, můžete navštívit některý z kurzů Shamballa 1024.

Sledovaní komentářů přes RSS 2.0 kanál. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Zanechte komentář

XHTML: Můžete použít tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>